Poduszka do seksu – dlaczego musisz ją mieć

Czy kiedykolwiek uprawiałaś seks z nogami zwisającymi z łóżka i stopą na szafce nocnej, desperacko próbując podnieść biodra, aby penis nie wyślizgnął się z Ciebie ponownie, ponieważ kolorowa poduszka z obrazkiem z bajki włożona pod tyłek, nie pomaga? Nie? Tylko mnie się to zdarza?

Dobra, zapomnijmy o mojej małej, kolorowej poduszce, ale jestem pewna, że prawie każdy, kto uprawia seks, nie raz znalazł się w sytuacji, w której jego ciało nie znajdowało się w pożądanej pozycji. Moi drodzy, pozwólcie, że wam powiem, że istnieje proste rozwiązanie waszych niezręcznych problemów związanych z pozycją seksualną: poduszka erotyczna.

Poduszki erotyczne są o wiele lepsze w utrzymywaniu bioder na odpowiednim poziomie podczas seksu na krawędzi łóżka, unoszeniu pośladków podczas seksu analnego lub podpierania pleców podczas gorącej sesji całowania. Żadna zwykła poduszka niestety nie może tego zagwarantować. Poduszki miłosne i inne meble erotyczne (jak np. kanapy do seksu) są zwykle wykonane z pianki o dużej gęstości, co oznacza, że są znacznie bardziej stabilne i mają większą wytrzymałość niż poduszki, na których śpimy. Zadaniem poduszek do spania jest zapewnienie wygodnej pozycji naszej głowie. Nawet jeśli masz ortopedyczną poduszkę z pianki zapamiętującej kształt, to zwykle są one zbyt miękkie do podtrzymywania większego ciężaru ciała, ponieważ nie mają takiej wytrzymałości i nie to jest ich celem.

Kobieta leżąca na brzuchu na łóżku w białej bieliźnie

Poduszka do seksu – o co chodzi?

Poduszki erotyczne przeznaczone są do podtrzymywania ciała w górze i są specjalnie zaprojektowane tak, aby były wygodne pod biodrami, kolanami, plecami lub jakąkolwiek inną częścią ciała, którą chcesz podeprzeć. Możliwości korzystania z poduszek erotycznych są prawie nieograniczone. 

Kiedy Marta, 27-letnia singielka z Warszawy po raz pierwszy uprawiała seks analny, pochyliła się do przodu i odciążyła swoje biodra za pomocą poduszki erotycznej. „Dzięki temu znalazłam się w świetnej pozycji, więc czułam się komfortowo i mogłam się odprężyć. Była to również dobra pozycja dla mojego partnera, ponieważ nie musiał opierać się na łokciach ani ustawiać ciała w jakiejś niewygodnej pozycji, żeby się do mnie dostać.”

Jak korzystać z poduszek erotycznych?

Możesz używać poduszek erotycznych, jeśli Twój partner ma wyjątkowo dużego penisa i nie chcesz, aby całkowicie w Ciebie wchodził lub odwrotnie – penis Twojego partnera jest w rozmiarze S i chcesz uzyskać pozycję, która sprawi, że penetracja będzie głębsza i intensywniejsza. Możesz użyć poduszki erotycznej, jeśli masz problemy z kolanami, a każda pozycja, w której musisz klęczeć na łóżku lub podłodze (np. podczas seksu oralnego), jest zbyt bolesna. Możesz ich używać, jeśli Ty i Twój partner jesteście różnego wzrostu i chcecie, aby Twoje biodra zrównały się z jego lub jeśli masz pulchniejsze ciało lub jeśli uważasz, że materac jest zbyt miękki na ostry seks lub masz jakikolwiek inny powód i potrzebujesz małej pomocy. Szczerze mówiąc, poduszki erotyczne mogą się przydać każdemu. Dzięki nim możecie bawić się różnymi pozycjami. (Są nawet świetne dla osób, które chcą mieć wygodne oparcie, gdy siadają na łóżku, żeby poczytać książkę).

Jeśli zdecydujesz się zainwestować w poduszkę erotyczną, będziesz chciała jej używać na wiele różnych sposobów, ponieważ nie są tanie. Ceny porządnych poduszek erotycznych wahają się pomiędzy 300 a 700 złotych w zależności od marki i rodzaju. Jednak naprawdę są warte swojej ceny. To inwestycja w czystą przyjemność. Proponuję każdemu, żeby się nad tym zastanowił. To nie będą wyrzucone pieniądze!