Orgia – jak ją zorganizować

Orgia jest świetną czynnością seksualną dla wszystkich tych, którzy uwielbiają multitasking – możesz jednocześnie być proszony o stymulację narządów płciowych ustawi, mieć przy sobie parę sutków i czuć lizanie pięt, a w dodatku partnerów wymienia się do orgazm! Niekończąca się seksualna impreza!

Ogólnie rzecz biorąc orgia oznacza swojego rodzaju imprezę w połączeniu z seksem grupowym z większą ilością partnerów. Orgia sugeruje jednak więcej niż tylko seks grupowy. Jest to coś nieco bardziej dzikiego. Wyobraź sobie szalone imprezy w starożytnej Grecji, trwające kilka dni, podczas których ludzie zatrzymują się wyłącznie na to, żeby zjeść lub się przespać. 

Współczesne orgie nie są jednak czymś chaotycznym – na zorganizowanie takiego seksu grupowego trzeba niekiedy przeznaczy więcej niż parę dni. Wyobraź sobie organizację imprezy urodzinowej, która ma być bardziej sterylna, niż jakakolwiek impreza urodzinowa. Faktem jest to, iż podczas imprez seksualnych obowiązuje wiele zasad. Nie jest tak, że ludzie uprawiają seks z kimkolwiek, jakkolwiek chcą. Istnieje wiele zasad dotyczących tego, w jaki sposób pytać ludzi o zgodę na seks czy dołączenie, jak też to, w jaki sposób można uprawiać seks i jaki rodzaj seksu wchodzi w grę. 

Jak to robić?

Chcesz dołączyć do grupy osób chętnych na ostry seks czy orgię, ale nie wiesz jak? Internet w takich wypadku jest Twoim zbawieniem. Warto poznać społeczności BDSM, przeglądać blogi mówiące o tym, w jaki sposób brać udział w imprezach i oczywiście przeglądać ogłoszenia na Erodate.pl. Tu znajdziesz informacje o zbliżających się imprezach i orgiach. 

Jeśli zależy Ci na Twoim bezpieczeństwie, to nie trać głowy. Zachęcamy do spotkania się z osobą która organizuje taką imprezę sam na sam i z wyprzedzeniem. W ten sposób upewnisz się, że jest to osoba godna zaufania. Przed orgią postaraj się zdobyć tyle informacji, ile jest to możliwe, na temat zasad, słów bezpieczeństwa, stosowania prezerwatyw, itp. 

Orgie mogą potencjalnie być niebezpiecznymi wydarzeniami, dlatego też obowiązują tu surowe zasady, których należy przestrzegać, w celu zapewnienia poczucia bezpieczeństwa wszystkich uczestników imprezy. Uzyskanie zgody przed podjęciem jakichkolwiek czynów seksualnych jest kluczowe, tak samo jak korzystanie z zabezpieczeń w postaci prezerwatyw. Wszystko to jest częścią procesu. 

Oto kilka punktów na temat etykiety orgii: 

  • Zgoda jest kluczowa. Musisz upewnić się, że uzyskujesz wyraźną i pewną zgodę przed każdym aktem seksualnym. 
  • Nie tak łatwo jest uprawiać seks z innymi osobami. Wiele nowicjuszy na swoich pierwszych orgiach tylko obserwują to, co się dzieje wokół nich i nie są w stanie nawiązać kontaktów seksualnych. Cierpliwości – nie czuj się źle, jeśli nie staniesz się od razu gwiazdą imprezy. 
  • Tak jak w prawdziwym życiu, na imprezach seksualnych niekiedy zostajesz odrzucony. Nie będzie wyglądało to tak, że przyjdziesz na imprezę i nagle wszyscy się na Ciebie rzucą. Będziesz musiał podchodzić do par, czy samotnych osób, pytać o to, czy nie mają oni nic przeciwko temu, ażebyś dołączył. Jeśli ktoś Ci podziękuje, nie możesz się obrażać. Osoby uczestniczące w imprezach seksualnych mają ze sobą coś wspólnego – są to zazwyczaj ludzie bardziej dojrzali seksualnie, którzy potrafią przyjąć odrzucenie bez dziecięcego obrażania się o takie rzeczy. 

Wariacje

Bardziej łagodną odmianą seksu grupowego są oczywiście trójkąty seksualne. Jeśli masz ochotę na zorganizowanie swojej własnej imprezy seksualnej, warto jest na początku popytać przyjaciół o tym, co sądzą o orgiach. Musisz być jednak gotowy na niezręczne cisze i to, że część Twoich kumpli może Cię po prostu nie zrozumieć.