Jak osiągnąć orgazm sutkowy i czy serio jest on możliwy?

Ah, kobiece piersi. Te ciepłe, delikatne piersi, dla których nie jeden mężczyzna stracił głowę…ale halo, czy te wrażliwe na dotyk części ciała rzeczywiście mogą nam pomóc w osiąganiu…orgazmów?!

Orgazmy sutkowe są tak trochę miejską legendą o seksie. Jednak nie jeden neurobiolog w swoich badaniach potwierdzał ich istnienie i jak się okazuje umiejętne pieszczoty kobiecych piersi i sutków mogą doprowadzić niejedną kobietę do szczytowania.

Przejdźmy więc do orgazmu sutków! W leksykonie przyjemności seksualnej sutki są traktowane jak zapomniane eks-żony – zaniedbywane w rozmowach o bardziej jaskrawych strefach erogennych, takich jak łechtaczka lub punkt g.

Prawda jest taka, że ​​sutki (lub „kompleks piersi / brodawki sutkowej / otoczki)  są wypełnione zakończeniami nerwowymi, które sprawiają, że są to strefy, których stymulacja jest cholernie przyjemna. Ciekawostką jest to, że Twoje piersi mogą powiększyć się nawet o 25% podczas podniecenia seksualnego, co jest najłatwiejszym i najprzyjemniejszym sposobem na powiększenie piersi. Efekt co prawda jest mocno tymczasowy. 

Nie ma wątpliwości, że stymulacja sutka może być cholernie erotyczna. W 2006 przeprowadzono pierwsze badanie, w którym pytano kobiety i  mężczyzn o ich doświadczenia związane ze stymulacją sutków. Wyniki wskazują, że stymulacja sutków zwiększa podniecenie seksualne u 82% kobiet i 52% mężczyzn.

Z badań przeprowadzonych przez ekspertów wynika, iż stymulacja sutków aktywuje to samo gorące miejsce przyjemności w mózgu – które nazywamy teraz „korą czuciową narządów płciowych”, co stymulacja łechtaczki lub pochwy. 

Czym więc jest orgazm sutkowy?

Biorąc pod uwagę, że sutki są podłączone do tego samego miejsca w mózgu, co łechtaczka i pochwa, nic dziwnego, że orgazm sutkowy jest możliwy. 

Gdy Twoje sutki są stymulowane, dobre wibracje odnajdują także drogę do kluczowej struktury mózgu zwanej podwzgórzem, która wśród wielu ważnych funkcji reguluje substancje chemiczne w mózgu, które sprawiają, że jesteśmy podekscytowani, wściekli, napaleni lub szczęśliwi. Stymulacja sutków powoduje, że podwzgórze uwalnia oksytocynę – „hormon miłosny”.

Jak wygląda orgazm sutków?

Z większości doniesień, orgazm sutkowy może wahać się od lekkiego westchnięcia, aż po orgazmy zwijające palce u stóp. Orgazm ten może też powodować mrowienie w dole brzucha, a więc ogólnie rzecz biorąc orgazmy te mogą przypominać orgazmy łechtaczkowe i pochwowe. 

Czy każda kobieta może mieć orgazm sutkowy?

Ciężko jest to stwierdzić. Raporty szacują odsetek kobiet doświadczających orgazmu w wyniku samej stymulacji sutków w zakresie od 1% do 15,5%. Nie jest to jednoznaczne z naukowego punktu widzenia, ale można przypuszczać, że im łatwiej kobieta osiąga orgazm ogólnie, tym bardziej prawdopodobne jest to, że będzie w stanie cieszyć się orgazmem wywołanym stymulacją wyłącznie sutków. 

Jak osiągać orgazm sutkowy?

Wykonuj ćwiczenia mięśni Kegla podczas stymulacji sutków

Oprócz korzyści dla zdrowia seksualnego polegających na wzmacnianiu dna miednicy poprzez regularne ćwiczenia mięśni Kegla, stymulacja sutków może zwiększyć odczuwalną przy tym przyjemność i zwiększyć prawdopodobieństwo cieszenia się z orgazmów sutkowych. 

Skup się na tym

Opublikowane jakiś czas temu badanie pokazało,  że zwykłe wyobrażanie sobie przyjemnej stymulacji narządów płciowych bez żadnego fizycznego dotyku działało na miejsca odpowiedzialne w mózgu za odczucie przyjemności w bardzo podobny sposób, co realny dotyk. Wykorzystaj swój potężny umysł i w momentach stymulacji piersi wyobrażaj sobie, że dotykasz swoje narządy płciowe. 

Stymuluj różne części ciała

Oddaj się pieszczotom piersi, ale nie zapominaj o innych częściach ciała. Aby przygotować ciało dla przyjemności, naprzemiennie dotykaj narządów płciowych i sutków. Im bardziej oba regiony zostaną pobudzone w tandemie, tym silniejsze będą połączenia między nimi i być może będziesz w stanie zagwarantować sobie jednoczesny orgazm pochwowy i sutkowy!

Priorytetyzuj przyjemność

I na koniec, nie zapomnij poświęcić więcej czasu na przyjemność. Kropka. Podczas pieszczenia piersi nie spiesz się, eksploruj swoje ciało i sprawdź jaki rodzaj dotyku najbardziej Cię podnieca.

Im więcej się bawisz i poznajesz siebie i swoje ciało, tym bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz drogę do krainy orgazmów sutkowych.