Najciekawsze miejsca na seks – nasze TOP12

Bądźmy szczerzy: wszyscy mamy do czynienia z monotonią siedzenia w domu, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze życie seksualne. Budzimy się, myjemy ręce, pracujemy online, myjemy ręce, zmieniamy dres dzienny na dres nocny, myjemy ręce i zasypiamy przed Netflixem. To nie jest dokładnie ten rodzaj rutyny, który inspiruje spontaniczność wymaganą do rozbrykania się w sypialni.

Ale to nie znaczy, że wszyscy jesteśmy skazani na seksualne zapomnienie. Różnorodność – gdy jest bezpiecznie praktykowana – jest dodatkiem, który utrzymuje temperaturę życia seksualnego. Oprócz różnych rodzajów seksu można poeksperymentować także z miejscem do uprawiania seksu. Serio!

Wybraliśmy więc najlepsze miejsca do uprawiania seksu, które pomogą zainspirować Cię do przerwania stęchłej koronawirusowej rutyny.

Możesz uprawiać seks w ogródku

Seks na świeżym powietrzu może być zaskakująco zmysłowy, po części dzięki romantycznym elementom, takim jak gwiaździsta noc lub zapach kwiatów niesiony przez lekki wiatr. Wyprowadzenie go z domu na huśtawkę na ganku, koc piknikowy lub leżak przy basenie pozwala doświadczyć aktywności na świeżym powietrzu bez strachu przed wścibskimi oczami – po prostu upewnij się, że sąsiedzi nie mają widoku na Twój ogród.

Seks na plaży? Czemu nie!

Jasne, piasek dostanie się do wszystkich nieodpowiednich miejsc, ale czy można żyć bez doświadczenia seksu na plaży przynajmniej raz w życiu? Jeśli znajdziecie się sami na plaży, przykryjcie się kocem i zróbcie to. Nie ma lepszej sposobności, niż wtedy, gdy nad wami jest tylko niebo, a za wami rozbijają się fale.

Co powiesz na uprawiania seksu w aucie?

Znalezienie nowych miejsc do uprawiania seksu wydaje się być nierealne? Stary, dobry seks w aucie to zawsze niezłe rozwiązanie. Chociaż zabawianie się w samochodzie może wydawać się jak powrót do czasów liceum, jest coś w zatrzymywaniu się w ustronnym miejscu i przejściu od razu do tego, co jest ekscytujące i całkiem gorące. Wybierz przednie siedzenie lub wskakuj do tyłu, jeśli chcesz się bardziej rozłożyć.

Nie mamy nic uprawianiu seksu przed oknem

Aby uniknąć szokowania sąsiadów, rób to w nocy przy zgaszonym świetle. Będziesz w stanie widzieć to, co jest na zewnątrz, ale nikt nie będzie mógł widzieć tego, co się dzieje w środku. To jest seksowne i tajemnicze. Uprawiając seks przed oknem na pewno się podniecie, w końcu możliwe jest to, że ktoś Was właśnie podgląda! Czyż nie jest to cholernie seksowne doznanie?

Najlepsze nietypowe miejsca? Twoja kuchnia

Usiądź na blacie kuchennym lub stole i, cóż, bierz się do rzeczy. Możesz również oprzeć się o wyspę, a nawet ustawić się tuż przed lodówką. Tylko zdezynfekuj wszystkie powierzchnie przed kolacją.

Pralnia jest świetnym miejscem na małe “co-nieco”

Jeśli masz jedną z tych wspaniałych pralni, jak najbardziej, wykorzystaj ją. Na początku może to zabrzmieć dziwnie, ale pralnia jest idealnym miejscem nie tylko żeby wyprać swoje brudne ubrania, ale też po to aby trochę poświntuszyć. Jest coś w wysokości i wibracjach pralki lub suszarki, które tworzą super seksowną kombinację. Wskazówka dla profesjonalistów: spróbujcie zrobić to podczas prania na ciepło lub gorąco, aby uzyskać trochę dodatkowego ciepła – i użyj programu prania tkanin bawełnianych, aby uzyskać najdłuższe i najszybsze wirowanie oraz największe wibracje.

Seks w łazience to moim zdaniem najlepsze miejsce na seks poza sypialnią

Jest tu tak wiele możliwości, od siedzenia na blacie łazienkowym po opieranie się o ściany – jest to też jedyne miejsce z wielką, wibrującą zabawką zwaną potocznie pralką. Co jest szczególnie podniecającego w łazience? Duże lustra, które pozwalają zobaczyć więcej. A potem, oczywiście, jest seks pod prysznicem: ciepły, mokry i pozwala oszaleć, ponieważ szum bieżącej wody zagłusza (prawie) wszystkie dźwięki.

Możesz się pochylić, a Twój partner wejdzie w Ciebie od tyłu – to świetnie sprawdza się pod prysznicem, ponieważ możesz oprzeć dłonie o ścianę. Przydatna wskazówka: używaj lubrykantu na bazie silikonu za każdym razem, gdy zabawiasz się w wodzie. Lubrykanty silikonowe są wodoodporne: musisz je później spłukać wodą z mydłem, ale nie zmyje się samoistnie, dopóki nie skończycie.

Na podłodze w sypialni? Czemu nie!

Seks w nowych miejscach jest ekscytujący, jednak warto pamiętać iż niekiedy można podejść do sprawy nieco kreatywniej i spojrzeć na już znane nam miejsca i zobaczyć je w nieco innym świetle. Przykładem takiego miejsca może być podłoga. Tak, podłoga.

Po miesiącach oglądania seriali na Netflixie w dresie, salon może nie wydawać się seksownym pokojem w domu. Te wszystkie miesiące zamknięcia mogły sprawić, że salon stracił swoją funkcję pokoju do odpoczynku. Na następnej randce wybierzcie jakiś erotyczny serial i połóżcie się na kocu na podłodze. Kiedy na ekranie będzie się robiło gorąco, możecie dołączyć do bohaterów serialu – po tym za każdym razem, gdy wejdziesz do pokoju, poczujesz erotyczny dreszczyk emocji.

Seks w miejscach publicznych? A może w dziczy?

Uprawianie seksu na świeżym powietrzu jest zaskakująco wyzwalające i jest jedną z niewielu opcji, które można bezpiecznie testować podczas lockdownu. Wyobraź sobie: wędrujesz przez las i jest wystarczająco zimno, aby znaleźć sposób na rozgrzanie się. Jedno prowadzi do drugiego, a zanim się zorientujesz, schodzicie z głównego szlaku, korzystając z tego, co proponuje natura (drzewo, głaz – możecie poszaleć).

Co powiesz na uprawianie seksu na balkonie?

Jeśli wolisz przebywać w pomieszczeniach, ale nadal chcesz doświadczyć dreszczyku seksu na zewnątrz, wyjdź na balkon! Jeśli masz osłonięty balkon z wystarczającą ilością miejsca, możesz rozłożyć kilka koców i cieszyć się wspólnie świeżym powietrzem. Albo spróbuj oprzeć się o balustradę, a Twój partner zajmie pozycję za Tobą. Oboje możecie cieszyć się widokiem.

Kanapa to świetne miejsce na seks

Podczas poszukiwań przygód seksualnych nie zapomnij o kanapach i wygodnych krzesłach i fotelach. Wygodne i swobodne, zapewniają dodatkowe podparcie pleców, a niska wysokość (w porównaniu z łóżkami) umożliwia szereg innych pozycji. Spróbuj usiąść okrakiem na kolanach partnera, używając miękkich poduszek jako wygodnego wsparcia dla swoich potrzeb.

Jeśli poduszki nie współpracują, Twój partner może lekko poruszać kolanami, wysyłając Cię w górę i w dół z niewielkim wysiłkiem. Spróbujcie w trakcie trzymać się za ręce, abyś mogła odchylić się do tyłu – dzięki temu ruchy będę mocniejsze, głębsze, a przyjemność jeszcze większa.

W starej, dobrej sypialni

Jest coś w zaciszu własnego pokoju (i łóżka), co pozwala się zrelaksować i cieszyć chwilą w sposób, który może nie być w pełni możliwy w nieznanym otoczeniu. Wszyscy chcemy coś zmienić, ale żadna lista najlepszych miejsc do seksu nie byłaby kompletna bez Twojej starej, dobrej sypialni.