Medytacja orgazmiczna – czy połączenie medytacji i masturbacji ma sens?

W dzisiejszych czasach, w których wszyscy się wszędzie spieszą często jesteśmy zasypywani poradami zdrowotnymi. Chociaż wszyscy chcemy robić to, co dla nas najlepsze, zdecydowanie się na praktykowanie odnowy biologicznej i konsekwencja w dążeniu do celu mogą być trudne.

Skupmy się na kluczowych według nas trzech kwestiach: medytacja, masturbacja i manifestowanie. One są naprawdę bardzo dobre! Dla każdego z nas! 

Teraz opowiem wam, co każde z nich oznacza. Pokażę wam również, jak wpływają one na wasze życie seksualne i podam kilka wskazówek, jak zmienić je w stały nawyk. Gotowi? Zaczynajmy. 

Medytacja orgazmiczna – dlaczego medytacja jest tak ważna dla wszystkich, którzy chcą osiągać silne orgazmy

Medytacja to dość szerokie pojęcie, ale przede wszystkim chodzi o praktykę używania techniki w celu skupienia umysłu. Niektórzy ludzie wykonują ćwiczenia oddechowe, próbują medytacji mindfulness (uważności) lub stosują technikę wybierania określonego przedmiotu, myśli, wyrażenia lub czynności, aby skierować (i przekierować) swoją uwagę na cel i oddalić się od codziennych aspektów życia. Regularne praktykowanie medytacji może pomóc Ci osiągnąć większą jasność umysłu i stabilność emocjonalną w swoim życiu. Mówiąc najprościej, pomaga to stworzyć w spokojniejszy stan ducha.

Co więcej, badania pokazują również, że medytacja ma wiele innych wspaniałych korzyści. Może zmniejszyć ból, zwiększyć rozpiętość uwagi, poprawić pamięć, zmniejszyć stres i niepokój oraz wspiera większą samoświadomość. 

Medytacja orgazniczna – a co z seksem?

Tak, regularna medytacja może również pozytywnie wpłynąć na sferę seksualną z partnerem oraz solo. Przeniesienie się z codziennego zgiełku prosto do sypialni i spodziewanie się natychmiastowego podniecenia może być naprawdę złudne. Widziałam wielu moich klientów, którzy wpadali w krytyczną samoocenę za to, że nie byli w stanie natychmiast „uzyskać dostępu” do swojego podniecenia, kiedy akurat był na to odpowiedni czas. Regularna medytacja pomaga zredukować stres i niepokój, które skutecznie obniżają libido.

Poza tym medytacja, a w szczególności technika mindfulness (uważności), może naprawdę pomóc wprowadzić ludzi do swoich ciał. Uwaga – spoiler!  W tym tkwi cała przyjemność! Aby uzyskać fachowe wsparcie w praktyce medytacji, możesz poszukać łatwo dostępnej pomocy w Internecie. Oczywiście zweryfikuj aplikacje i serwisy, z których chcesz skorzystać, ale wielu specjalistów jest w stanie Ci pomóc online.

Jak ćwiczenie medytacji orgazmicznej może poprawić jakość seksu?

Ćwicz techniki mindfulness (uważności) przez cały dzień pracy, aby wnieść więcej przyjemności do swojego życia, nie tracąc na to dodatkowego czasu. Delektuj się każdym kęsem obiadu. Zwróć uwagę na wszystkie tekstury, smaki i wrażenia. Słuchaj swoich ulubionych piosenek w samochodzie, nuć lub podśpiewuj znane słowa i poruszaj delikatnie biodrami w rytm muzyki. Weź długą i spokojną kąpiel, po czym powoli i zmysłowo wcieraj balsam do ciała zamiast szybkiego prysznica, z którego wybiegasz, nie wycierając się nawet dokładnie. Dzięki praktyce uważności będziesz też w stanie na własnej skórze doświadczyć orgazmu nie z tej ziemi, a w końcu chyba każda kobieta tego chce!

Ta niewielka zmiana koncentrowania się na wykonywanych czynnościach pomoże utrzymać Ci naładowane baterie i ułatwi przełączanie się na erotyczny nastrój, gdy tylko zechcesz, a więc, kto się pisze na medytację? 😏

Jak masturbacja przyczynia się do orgazmicznej medytacji?

Powiedzmy to głośno i wyraźnie! Związek seksualny z samym sobą jest niesłychanie ważny i zdrowy! Masturbacja pomaga odkryć, jakie rodzaje dotyku lubisz, zbadać, gdzie leżą Twoje pragnienia i perwersje oraz pomaga zwiększyć Twoją seksualną pewność siebie podczas seksu z partnerem.

Nic dziwnego, że badania pokazują, że jest to również bardzo dobre dla ogólnego stanu zdrowia! Może poprawić jakość snu, wzmocnić układ odpornościowy, obniżyć stres i zmniejszyć skurcze menstruacyjne oraz napięcie mięśni. Według naukowców podczas autoerotyzmu uwalniane są substancje neurochemiczne, takie jak dopamina i oksytocyna, które poprawiają nastrój, zwiększają satysfakcję i aktywują obwody nagrody w mózgu.

To jest właśnie seksowna nauka. Jeśli nadal martwicie się, że masturbacja może negatywnie wpłynąć na seks z partnerem, to musicie mi uwierzyć, że jest zupełnie na odwrót. Niezależność seksualna niesie ze sobą jedynie wspaniałe korzyści. 

Jak świadoma masturbacja może poprawić jakość seksu?

Niech seks solo stanie się Twoim priorytetem. Znajdź czas w swoim napiętym grafiku. Wygospodaruj trochę czasu „dla siebie” każdego dnia. Spróbuj pomyśleć o masturbacji jako o jednym ze sposobów dbania o siebie. 

Medytacja orgazmiczna, a sztuka manifestacja marzeń – co warto wiedzieć

Popularność manifestacji wzrosła w ostatnich latach. Sztuka manifestacji swoich marzeń luźno odnosi się do koncepcji prawa przyciągania. Chodzi o to, że dostajesz to, na czym się koncentrujesz. Możesz więc użyć swoich myśli, uczuć i przekonań, aby wprowadzić swoje pragnienia w życie. 

Ale w jaki sposób to zrobić? Istnieje oczywiście wiele różnych narzędzi i technik, ale w istocie jest to bardzo skoncentrowana i celowa wersja uważności, który była omówiona wcześniej.Co to jest manifestacja i jak się do tego zabrać?

Żeby zrozumieć na czym polega praktyka manifestacji i jak poprawia ona życie duchowe zarówno kobiety, jak i mężczyzny, przygotowaliśmy Wam podstawowe ćwiczenia, których regularne wykonywanie będzie miało pozytywny wpływ na życie każdej osoby.

1 – Stwórz swoje tablice marzeń, aby móc zwizualizować końcowy rezultat swoich pragnień.

2 – Powtarzaj afirmacje i mantry.

3 – Przyklejaj karteczki samoprzylepne w widocznych miejscach i ustawiaj alarm w telefonie w celu wzmacniania pozytywnych przekonań.

4 – Zapisuj notatki wdzięczności.

Spróbuj używać manifestacji, aby w pełni świadomie skupić się na tym, co chcesz osiągnąć lub otrzymać w życiu. Następnie podejmij praktyczne kroki, nieustannie koncentrując się na celu, i obserwuj, jak Twoje życie zaczyna zmieniać się na lepsze. Na przykład upewnij się, że robiąc manifestację „nowej wspaniałej kariery”, wysyłasz CV w odpowiedzi na interesujące oferty pracy i rozwijasz swoje umiejętności!

Jak manifestacja marzeń może wpłynąć na poprawę jakości seksu?

Stosuj sztukę manifestacji w celu poprawienia jakości seksu poprzez „pozytywne afirmacje seksualne”. Zrób listę wszystkich rzeczy, które chciałabyś, aby były prawdziwe w Twoim życiu seksualnym, na przykład: „osiąganie wspaniałych orgazmów jest dla mnie bardzo łatwe” i powtarzaj to sobie w ciągu dnia. 

Następnie ubieraj się, jedz, ruszaj się i zachowuj się tak, jakby to już była prawda. Napisz to na liścikach miłosnych do siebie i ukryj je w różnych miejscach w domu. Twoje ciało jest zaskakująco podatne na pozytywne wsparcie seksualne płynące z mózgu!

Medytacja orgazmiczna, masturbacja i manifestacja, a tworzenie zdrowych nawyków

Jeśli w dalszym ciągu czytasz ten artykuł, to prawdopodobnie myślisz „to wszystko brzmi świetnie!” i chętnie wypróbujesz przedstawione metody. Jednak decyzja, od czego zacząć, może być onieśmielająca i zniechęci Cię do działania, nie mówiąc już o tym, jak masz wytrwać, kiedy już uda Ci się rozpocząć. 

Zacznij od wyznaczenia sobie małych, realistycznych celów. Na przykład zaplanuj tylko 5 minut każdego dnia, aby usiąść i policzyć swoje oddechy. Zaplanuj trzy 10-minutowe randki solo w tygodniu i zapisz je w kalendarzu, ustawiając alarm, aby nie zapomnieć. Ustaw w telefonie ciche powiadomienia ze swoimi manifestacjami, które będą się codziennie wyświetlać, aby pomóc Ci zachować spójność działania. 

Zanim się zorientujesz, będziesz ekspertem medytacji, masturbacji i manifestacji. W końcu będziesz w stanie czerpać ogrom korzyści ze swojego życia, osiągniesz upragnione cele i będziesz żyć pełnią życia.

Dodatkową zaletą stosowanych praktyk będzie oczywiście to, że doświadczenie nabyte w czasie praktykowania powyższych pomoże Ci zgłębić swoje skarbnice seksualności, a co za tym idzie – te praktyki pomogą Ci osiągnąć nowe seksualne szczyty.