Czy zaciski na sutki są niedoceniane?

To, że nie możesz ich pokazać na Instagramie, nie oznacza, że powinnaś ignorować swoje sutki w innych aspektach życia. Lizanie, ssanie, szczypanie sutków i patrzenie na nie – każdy chce choć troszkę tego dostać. Czemu nie? Sutki są jedną z niewielu głównych, magicznych stref erogennych, pełnych przepysznych zakończeń nerwowych, które po stymulacji mogą wprawić Cię w gorący nastrój.

Oczywiście każda pierś jest inna, ma inną wrażliwość i inaczej reaguje na pieszczoty. Tak, ludzie są podobni, ale każdy z nas jest wyjątkowy. Niektórzy mogą nawet osiągnąć orgazm dzięki samej stymulacji sutków, a niektórzy mogą tego nie lubić lub nie odczuwać znaczącej przyjemności.

Zaciski na sutki – co musisz o nich wiedzieć

Mamy rękawy i pierścienie na penisa, wibratory oraz dilda do pochwy i łechtaczki, więc czy nie ma sensu, żeby założyć też coś na sutki? Zaciski na sutki są prawdopodobnie najbardziej niedocenianą zabawkę erotyczną na świecie.

Gdy zaczynamy zastanawiać się nad zaciskami bądź klamrami na sutki, sama nazwa od razu kojarzy się z torturami i zabawami BDSM. Wyobrażasz sobie kogoś związanego linami z klamrami na sutkach krzyczącego z bólu i przyjemności. Dla niektórych będzie to seksowny obraz, dla innych lekko przerażający. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie zacisków na sutki. W rzeczywistości ich używanie może być całkowicie pozbawione bólu, a jedynym zadaniem ma być zwiększenie przyjemnych doznań. Poza tym zaciski na sutki mogą być pięknymi, ręcznie wykonanymi dziełami sztuki, które dodadzą Ci uroku w tych gorących momentach.

Kobieta leżąca na łóżku w czerwonej bieliźnie z twarzą odchyloną do tyłu

Zaciski na sutki – porady dla początkujących

To także zupełnie nowy świat seksualnej przygody, w który zaskakująco łatwo się dostać, gdy już poznasz podstawy. Istnieje wiele różnych rodzajów zacisków – niektóre są regulowane, co oznacza, że możesz zwiększyć lub zmniejszyć siłę nacisku, aby było Ci jak najprzyjemniej. Inne są prostymi zaciskami bez dodatkowej regulacji, które działają jak klamerki do bielizny.

I chociaż samo korzystanie z nich jest niezwykle seksowne, to od tego momentu sprawy stają się coraz bardziej interesujące. Najprzyjemniejsze doznania, dzięki którym zakręci Ci się w głowie zaczną się, gdy będziesz je zdejmować. Ograniczając przepływ krwi, a następnie odblokowując go, odczujesz jednoczesny ostry przypływ bólu i endorfin.

Chociaż dokładne pochodzenie zacisków na sutki jest niejasne, wyglądają bardzo podobnie do klamer do szycia używanych w starożytnej Japonii. Były one mocowane do blatu w celu utrzymywania materiału na miejscu, aby szwaczki mogły skupić się na delikatnej pracy związanej z szyciem kimona lub kołder, unikając problemu ześlizgiwania się materiału. Japońskie klamry do szycia były od dawna używane do zabaw seksualnych i prawdopodobnie na ich wzór zaczęto produkować te zabawki erotyczne.

Do czego przeznaczone są klamerki na sutki?

W przeszłości zaciski na sutki były narzędziem zapewniającym przyjemną kontrolę. Pierwsze literackie przedstawienie tej zabawki erotycznej pojawiło się w 1790 roku w kontrowersyjnej powieści „Justine” autorstwa Donatiena Alphonse’a Françoise, hrabiego de Sade (którego możesz lepiej znać jako markiza de Sade), w której szczegółowo opisano kwestię niewoli i sadomasochizmu. Choć jego opisy zawierały szczególnie intensywną formę okrucieństwa seksualnego, pierwotne użycie zacisków na sutkach miało rzeczywiście wywołać ból seksualny.

Ale nie martw się: jeśli nie odczuwasz bólu erotycznego, nie musisz w ten sposób używać zacisków na sutki. Są one zaprojektowane tak, aby ścisnąć sutek i wywołać ciągłe uczucie ucisku. Siła nacisku waha się od delikatnej do bardzo intensywnej. Regulowane zaciski pozwalają bawić się tym naciskiem i można zdecydować się na wersję bardziej komfortową lub mniej. Najpierw wywołują uczucie szczypania, które przechodzi w tępy ból.

Jeśli jeszcze nie czujesz się przekonana, że zaciski na sutki są warte wypróbowania, istnieje również biologiczny powód, dla którego możesz się nimi interesować. Wielu naukowców uważa, że piersi są atrakcyjne, ponieważ ich kształt i rozmiar mogą wskazywać na płodność kobiety.

Kobieta leżąca na plecach w białej bieliźnie z rękami uniesionymi do tyłu

Zaciski na sutki – idealny gadżet erotyczny dla kobiet

Dlaczego więc zaciski na sutki nie są bardziej popularne? Sama nazwa ma tutaj znaczenie. Sprawia, że kojarzą się nieco bardziej z tabu niż przeciętnymi zabawkami erotycznymi. Zaciski są bezpośrednie i bezwstydne – nie ma to jak mgliste seksualne eufemizmy, do których można uciec w swobodnej rozmowie. Kojarzą się z bólem, a wiele osób nadal czuje się nieswojo z myślą o istnieniu jakichkolwiek powiązań między przyjemnością a bólem. Jest to sprzeczne z tradycyjnymi poglądami naszego społeczeństwa na temat tego, jak powinna wyglądać seksualność, dlatego ludzie nie lubią o tym mówić.

Jednak w miarę rozluźniania się postaw związanych z eksploracją seksualną i coraz większą liczbą osób decydujących się na otwarcie drzwi do nowych erotycznych przygód, zaciski na sutki powinny być używane coraz częściej. Bez względu na Twoją orientację seksualną, tożsamość, preferencje, a nawet przynależność polityczną, jest jedna rzecz na tej zielonej planecie, z którą prawie każdy może się zgodzić: sutki są niesamowite.

Sutki rządzą!