Seks pod prysznicem i korzyści z tym związane

Ok, chyba każdy z nas zgodzi się, że prysznic to świetne miejsce na uprawianie seksu. Poranek, gorąca woda, nasz partner i seksowne pocałunki…czy poranek może być bardziej idealny?!

Sex pod prysznicem może być ciekawą odskocznią od sypialni. Jak uprawiać sex pod prysznicem? Oto porady od naszej rekacji, które sprawią, że sex w wodzie okaże się Waszym ulubionym miejscem na seksowne igraszki.

Seks w łazience – ogólne porady

Wykorzystaj te wskazówki aby opanować seks pod prysznicem. I wyjdź z tego bez złamanych kości i posiniaczonego ego.

 1. Podkręć temperaturę.  – Serio,  ciężko jest utrzymać gorącą atmosferę jeśli jest Wam zimno.
 2. Kup specjalny lubrykant na bazie silikonu pod prysznic – Tak, woda jest mokra, ale nie jest śliska. Zmniejsz tarcie i ułatw penetrację odbytu lub pochwy za pomocą silikonowego wodoodpornego lubrykantu. I nie – żel pod prysznic nie jest dobrym zamiennikiem lubrykantu uprawiając seks w wannie czy pod prysznicem.
 3. Zainwestuj w prysznicową matę antypoślizgową – Antypoślizgowa mata do kąpieli jest niezbędna, jeśli planujesz seks pod prysznicem.
 4. Spłucz wszystko dokładnie  – mydło, szampon, a zwłaszcza odżywka mogą sprawić, że podłoga prysznicowa będzie wyjątkowo śliska. Jeśli zamierzasz się spienić razem z partnerem to następnie dobrze spłucz wszystko, aby pozbyć się wszelkich śluzowatych pozostałości. Wbrew pozorom zranienie się pod prysznicem jest łatwiejsze, niż mogłoby Ci się wydawać!
 5. Zabawki do kąpieli – Jeśli chodzi o wodoodporne zabawki erotyczne, takie jak wibrujące jajeczka, wibratory czy korki. Dzięki takim gadżetom uprawianie seksu pod prysznicem może być jeszcze gorętsze!
 6. Nie utknij przy penetracji – Penetracja nie jest świętym Graalem seksu pod prysznicem i nie musi być Twoim głównym celem ani końcową grą. Prysznic dobrze nadaje się do innych rodzajów zabawy. Seks oralny pod prysznicem na dzień dobry? Poproszę!

Idealne pozycje pod prysznicem

Praktycznie każdą pozycję seksualną można wykonać pod prysznicem, jeśli jesteś wystarczająco zdeterminowany, ale to nie znaczy, że wszystkie są dobrym pomysłem. Aby uniknąć poślizgnięcia się i wylądowania na pogotowiu, wypróbuj następujące pozycje.

WSKAZÓWKA: skorzystaj z rączki lub innego uchwytu aby uzyskać dodatkowe wsparcie i stabilizację podczas seksu pod prysznicem. Są one niedrogie i wielokrotnego użytku. A na pewno dużo solidniejsze i bezpieczniejsze niż trzymanie się zasłony prysznicowej albo uchwytu na mydło.

 1. Na pieska stojąc – ta pozycja pozwala na pewne trzymanie obu stóp na podłodze prysznica, a wykorzystanie rąk do dodatkowego wsparcia. Aby to zrobić połóż dłonie płasko na ścianie prysznica, pochylając się w jego stronę z lekko ugiętymi kolanami. Pozwala to drugiej osobie przeniknąć cię od tyłu za pomocą penisa, zabawki seksualnej lub palców.
 2. Usiądź i jedź – Działa to dobrze podczas penetracji pochwy ale może także podczas penetracji odbytu, jeśli będziesz pod odpowiednim kątem. Aby to zrobić poproś partnera, aby usiadł na podłodze prysznica, na ławce prysznicowej, jeśli masz, lub z boku wanny. Stań na nich w pozycji umożliwiającej wygodną penetrację i trzymaj je mocno podczas jazdy.
 3. Podnieś nogę – choć nie jest to absolutnie koniecznie jest to pozycja w której warto skorzystać z podnóżka i uchwytu o którym wspominaliśmy. Ale sprawdzi się też wanna lub siedzisko prysznicowe. Aby to zrobić stań twarzą do partnera i przyłóż jedną nogę do podnóżka, ławki lub krawędzi wanny. Jeśli nie masz żadnej z tych rzeczy, poproś partnera, aby przytrzymał twoją nogę podczas pchnięcia.
 4. Trzymaj moje plecy – jest to podobne do pozycji nogi do góry, z wyjątkiem tego że jesteś plecami do partnera. Działa również w przypadku penetracji pochwy od tyłu i penetracji odbytu. Aby to zrobić stań twarzą do ściany prysznica i oprzyj stopę na podnóżku, ławce lub krawędzi wanny, aby uzyskać wsparcie. Poproś partnera, aby stanął bezpośrednio za tobą i podniósł nogę, aby uzyskać dodatkowe wsparcie podczas penetracji.
 5. Przewodniczący – to pozycja a’la odwrota kowbojka. Aby to zrobić poproś partnera, aby usiadł na ławce prysznicowej, krawędzi wanny lub podłodze. Stań na kolanach, przygotowując się do penetracji odbytu lub pochwy. Aby zachować równowagę, połóż dłonie na kolanach lub na ścianie prysznica.

O czym warto pamiętać uprawiając seks w wodzie?

Seks pod prysznicem może być idealną formą gry wstępnej! Rozkręćcie się pod prysznicem, a dokończcie zabawę już w łóżku!

Używaj prezerwatyw  – Seks pod prysznicem może być czysty, ale nie ochroni Cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Używaj prezerwatyw do seksu penetracyjnego i seksu oralnego.

Zgoda jest kluczem – Seks pod prysznicem to nie wszystko. Jeśli obie strony nie wyrażą na to zgody i nie są w to całkowicie zaangażowane, musisz znaleźć inny sposób na urozmaicenie seksu, z którym oboje czujecie się swobodnie. Komunikuj się ze swoim partnerem na temat tego, co jest dobre, a co nie.

Pamiętaj, że poza prysznicem też jest ślisko – Być ostrożny wychodząc spod prysznica lub wanny. Mokre podłogi, maty podłogowe i ciała splątane w napływie namiętności mogą przyczynić się do poważnej kontuzji.

Zbyt długie bycie mokrym może przyczynić się do namnażania bakterii – Przepraszam, że przeszkadzam w zabawie, ale wilgotne regiony, zwłaszcza te intymne, są idealną pożywką dla bakterii i grzybów. Pamiętaj więc żeby dokładnie je wysuszyć po seksie pod prysznicem, aby uniknąć infekcji.