Jak strzelić seksowne selfie?

Ok, przyznawać się – ile z Was wysyłało erotyczne zdjęcia dla ukochanego?Selfie w bieliźnie (a nawet selfie nago!) stało się całkowicie normalną częścią komunikowania się w dobie internetu, a każdy z nas przynajmniej raz wysyłał lub otrzymywał podniecajace zdjecia.

Statystycznie ponad 40% singli robi i wysyła innym swoje erotyczne zdjęcia. Jeśli jednak jesteś nowicjuszem w sztuce robienia sobie seksownych fot, to czasami nawet nie wiesz od czego zaczynać.

Bez obaw – istnieje wiele sposobów na to, ażeby sprawić, żeby robienie nagich fotek stało się świetnym doświadczeniem. Oto lista 7 wskazówek które pomogą Ci strzelić wystrzałowe zdjęcie już za pierwszym razem. 

Strzelając nagie selfie pewność siebie jest kluczowa

Pewność siebie jest najważniejszym “dodatkiem” każdego, kto ma zamiar strzelić sobie seksowne selfie. Mamy dla Ciebie dobre ćwiczenie na początek – stań przed lustrem i znajdź część ciała, którą podziwiasz i która Ci się podoba.

To ćwiczenie pozwoli Ci spojrzeć na siebie w sposób, w jaki może do tej pory siebie nie widziałaś (-łeś). Ludzie nie często stają przed lustrem przyglądając się sobie uważnie, a takie ćwiczenie może naprawdę pomóc docenić Ci Twoje ciało. Gdy już tak stoisz przed lustrem, poćwicz pozowanie, ażeby sprawdzić jak wygląda Twoje ciało w jednej czy drugiej pozycji i wybierz tę, która sprawi, że będziesz czuć się najseksowniej.

Odpowiednia sceneria może zdziałać cuda

Nie ma nic zabawniejszego (albo bardziej obciachowego) niż seksowne selfie ze stertą brudnych ciuchów w tle. Istnieje kilka zasad, jeśli chodzi o tworzenie idealnego tła do zdjęcia. Przykład?

Wanna w tle nie jest zła, ale toaleta już tak. Kieliszek wina może dodać zdjęciom uroku, ale torba na pieluchy czy dziecięce zabawki nie bardzo. I (będąc obrońcą zwierząt muszę to powiedzieć) zostawcie w spokoju swoje zwierzęta domowe. Seksowne zdjęcia i zwierzęta nie idą w parze. 

Dobre oświetlenie jest Twoim najlepszym przyjacielem

Choć wydaje się to być sprzeczne z Twoją intuicją, ale uwierz mi – seksowne selfie trzeba robić w ciągu dnia. Sztuczne światło nikomu nie dodaje uroku, a najlepiej będziesz wyglądać w momencie, gdy promienie słońca będą muskać Twoje ciało. 

Znaj swoje dobre “kąty”

Pomyśl tylko o królowej selfie – Kim Kardashian! Strzela ona niesamowite kąty przede wszystkim dzięki temu, że wie dokładnie, które kąty są jej “właściwymi”.

Ok, być może część z Was pomyśli, że to przesada, ale zakup statywu z pilotem na bluetooth to świetna inwestycja jeżeli szukasz sposobu na przeniesienie erotycznych fotek na zupełnie nowy poziom. Ogólnie rzecz biorąc, to zdjęcia robione z wysoka sprawiają, że wyglądamy lepiej – wydajemy się być szczuplejsi i wyżsi.

Podkreśl swoje ulubione cechy

Pamiętaj, żeby podkreślać na zdjęciu to, co w sobie lubisz najbardziej. Uwielbiasz swoje piersi? Super! Załóż piękny koronkowy stanik i pokaż całemu światu jak pięknym dekoltem możesz się pochwalić.

Innym, bardzo dobrym sposobem na strzelenie ładnej fotki piersi jest robienie sobie selfie podpierając się na łokciach – pamiętaj o tym, żeby wygiąć odpowiednio kręgosłup, odrzucić ramiona i wyprostować szyję. To sprawi, że wypadniesz na zdjęciu jeszcze lepiej. 

Nie przesadzaj z samokrytyką – doceń swoje własne ciało

Nie przesadzaj z samokrytyką – każdy z nas jest piękny, a dodatkowa fałdka na brzuszku może być nawet urocza! Hej! Na renesansowych obrazach wszyscy mieli brzuszki! Ogólnie rzecz biorąc, to chyba każda dorosła osoba zdaje sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy idealni, a tak naprawdę to niedoskonałości tej osoby mogą być jej najbardziej uroczą częścią. Jeśli więc zamierzasz spotkać się na żywo z osobą, do której wysyłasz swoje nagie fotki, to nie przesadzaj z obróbką i nie wstydź się siebie – nie masz czego. 

Pokaż światu swoją promienną twarz

Nic tak nie upiększa nagiego selfie, jak szczery uśmiech osoby pozującej. Choć niekiedy przeglądając czasopisma czy artykuły widzimy modelki z poważnym wyrazem twarzy, to moją radą jest to, żebyście się uśmiechali na swoich zdjęciach (tych erotycznych też).

Nie musi to być najszerszy uśmiech z możliwych, jednak musisz zrozumieć, że nic tak Cię nie upiększy jak delikatny uśmiech na zdjęciu. Przez to Twoja twarz będzie bardziej promienna, a każdy odbiorca i każdy przeglądający zdjęcie stwierdzi, że wydajesz się być miłą i sympatyczną osobą.