Jak za pomocą jelqing przyśpieszyć wzrost penisa

Ah, rozmiar penisa. Chyba nie jeden z nas widział te magiczne “ćwiczenia na powiększenia penisa” i zastawiał się nad tym, czy może to jakkolwiek wpływać na wydłużenie penisa.

I choć wydawało by się, że powiększenie członka poprzez ćwiczenia penisa nie jest możliwe, to eksperci od jelquing’u mówią inaczej! Ich zdaniem regularne ćwiczenia na wzrost penisa (czyli jelquing) pomogą Ci zwiększyć swoje przyrodzenie. Istnieje jednak kilka zasad i wskazówek dotyczących powiększania członka. Oto one:

Jelqing – efekty. Jak długo mam na to czekać?

Osiągnięcie wyników poprzez jelqing może zająć stosunkowo dużo czasu. Jak długo? To zależy, ale zwykle mówimy o okresie 2-6 miesięcy. Tak, należy wykonywać ćwiczenia sumiennie i regularnie.

I choć niektórzy mężczyźni zauważają efekty już po paru tygodniach, to większość nie zauważy jakiejkolwiek różnicy przez długi czas.

Nie wyhodujesz ogromnego penisa za pomocą tej techniki

Nie ma magicznej metody powiększania penisa. Nie ma też magicznych pigułek, które sprawią, że Twój penis stanie się prawdziwym “pytonem”.

Niektórzy mężczyźni myślą, że dzięki technice jelqingu ich penisy staną się wielkie, ale zwykle tak nie jest. Jednak wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet wzrost o 3 cm może wyglądać bardzo znacząco. Wizualnie może to zrobić zauważalną różnicę, po prostu nie spodziewaj się, że pomiary będą “poza skalą”.

Wielu mężczyzn przechodzi przez okres prób i błędów przez kilka pierwszych tygodni, zanim poczuje się komfortowo z ćwiczeniem. Teraz są sposoby na uniknięcie tego, co omówimy, ale pamiętaj, że czasami potrzeba więcej niż kilku sesji, aby znaleźć swój rytm, jeśli chodzi o prawidłowe wykonywanie jelqingu.

Więc po wyjaśnieniu tych kwestii, w jaki sposób możemy zmaksymalizować wyniki powiększania penisa podczas wykonywania jelqingu? Oto sposoby na osiągnięcie najlepszych rezultatów jelqingu w możliwie najkrótszym czasie.

Rozgrzewka przed i po

Jest to często pomijany aspekt jelqingu. Przed rozpoczęciem ćwiczenia należy wziąć ciepłą lub gorącą ściereczkę i owinąć ją wokół penisa. To przygotowuje cię do ćwiczenia. Sprawia, że ​​krew płynie.

W przeciwnym razie możesz zmarnować około 3 minut jelqingu, zanim uzyskasz prawidłowy obieg krwi. Tracisz więc czas, który można by poświęcić na rzecz wzrostu.

Po zakończeniu ćwiczenia chcesz skupić się na odpoczynku i regeneracji, aby rozpocząć proces odbudowy i wzrostu. Ponownie chcemy użyć ciepłej ściereczki do rąk i owinąć ją wokół penisa. To rozluźnia penisa i ustawia go do regeneracji i odbudowy, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia rozmiaru penisa.

Postępuj zgodnie z właściwą rutynową praktyką

Pamiętasz wyżej, jak wspominaliśmy, że dla większości facetów zwykle występuje okres próbny, w którym popełniane są błędy? Jest to zwykle spowodowane przez facetów, którzy czytają kilka akapitów w Internecie na temat tego, jak zrobić jelqing, a następnie po prostu wskakują i próbują to zrobić.

Raz za razem instrukcje będą zbyt krótkie, nie będą obejmowały rozgrzewek i nie będą obejmowały odpowiednich powtórzeń i serii.

Brakuje im również dodatkowych ćwiczeń, które są stosowane jako uzupełnienie ćwiczeń jelqingu, co prowadzi do przyspieszenia i zwiększenia zysków.

Postępując zgodnie z ustaloną rutyną, która określa wszystko, co musisz wiedzieć i różne techniki, możesz wskoczyć prosto w jelqing i nie musisz się martwić marnowaniem 2-3 tygodni na prawidłowe wykonanie ćwiczenia.

Suplementacja i pigułki

Wielu facetów próbowało różnych tabletek na penisa dla męskiego ulepszenia. Te często nie działają lub w najlepszym wypadku dają chłopakom tymczasowy wzrost wielkości.

Ale w ostatnich latach istnieje tendencja do używania tabletek na penisa oprócz ćwiczeń jelqing, a niektórzy mężczyźni zgłaszają, że wydaje się to pomagać w zyskach.

Może to być obszar dodatkowych badań, jeśli naprawdę chcesz zmaksymalizować powiększenie. Pamiętaj jednak, że nie musisz badać wyłącznie markowych tabletek na penisa.

Spójrz na witaminy i naturalne zioła, które pomagają we wzroście testosteronu lub naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Dzięki temu można zmaksymalizować wyniki jelqingu, co oznacza zarówno szybsze zyski, jak i większy rozmiar.

Pamiętaj, że kobiety zwykle nie skupiają się na rozmiarze członka, a bardziej zależy im na Twoich umiejętnościach w łóżku (i poza nim). Swojego penisa należy kochać, bo bez względu na to, jakiego jest rozmiaru, sprawia, że możesz świetnie się bawić, a więc – wiwat penis! 😉