Jak za pomocą jelqingu przyśpieszyć wzrost penisa

Jelqing jest techniką stosowaną przez wielu mężczyzn w celu zwiększenia wielkości penisa. Podczas gdy mężczyźni odnoszą sukcesy w jelqingu, istnieje kilka “ale” w związku z tą techniką powiększania penisa.

Najpierw zróbmy kilka szybkich obserwacji dotyczących techniki jelqingu:

To wymaga czasu

Osiągnięcie wyników poprzez jelqing może zająć stosunkowo dużo czasu. Jak długo? To zależy, ale zwykle mówimy o okresie 2-6 miesięcy. Tak, niektórzy mężczyźni zgłaszają wyniki w ciągu zaledwie kilku tygodni, ale ogólnie rzeczywiste zauważalne korzyści mogą potrwać kilka tygodni.

Nie wyhodujesz magicznie ogromnego penisa

Niektórzy mężczyźni myślą, że dzięki technice jelqingu ich penisy staną się wielkie, ale zwykle tak nie jest. Jednak wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy z tego, że nawet wzrost o 3 cm może wyglądać bardzo znacząco. Wizualnie może to zrobić zauważalną różnicę, po prostu nie spodziewaj się, że pomiary będą “poza skalą”.

Wielu mężczyzn przechodzi przez okres prób i błędów przez kilka pierwszych tygodni, zanim poczuje się komfortowo z ćwiczeniem. Teraz są sposoby na uniknięcie tego, co omówimy, ale pamiętaj, że czasami potrzeba więcej niż kilku sesji, aby znaleźć swój rytm, jeśli chodzi o prawidłowe wykonywanie jelqingu.

Więc po wyjaśnieniu tych kwestii, w jaki sposób możemy zmaksymalizować wyniki powiększania penisa podczas wykonywania jelqingu? Oto sposoby na osiągnięcie najlepszych rezultatów jelqingu w możliwie najkrótszym czasie.

Rozgrzewka przed i po

Jest to często pomijany aspekt jelqingu. Przed rozpoczęciem ćwiczenia należy wziąć ciepłą lub gorącą ściereczkę i owinąć ją wokół penisa. To przygotowuje cię do ćwiczenia. Sprawia, że ​​krew płynie. W przeciwnym razie możesz zmarnować około 3 minut jelqingu, zanim uzyskasz prawidłowy obieg krwi. Tracisz więc czas, który można by poświęcić na rzecz wzrostu. Po zakończeniu ćwiczenia chcesz skupić się na odpoczynku i regeneracji, aby rozpocząć proces odbudowy i wzrostu. Ponownie chcemy użyć ciepłej ściereczki do rąk i owinąć ją wokół penisa. To rozluźnia penisa i ustawia go do regeneracji i odbudowy, co ostatecznie prowadzi do zwiększenia rozmiaru penisa.

Postępuj zgodnie z właściwą rutynową praktyką

Pamiętasz wyżej, jak wspominaliśmy, że dla większości facetów zwykle występuje okres próbny, w którym popełniane są błędy? Jest to zwykle spowodowane przez facetów, którzy czytają kilka akapitów w Internecie na temat tego, jak zrobić jelqing, a następnie po prostu wskakują i próbują to zrobić. Raz za razem instrukcje będą zbyt krótkie, nie będą obejmowały rozgrzewek i nie będą obejmowały odpowiednich powtórzeń i serii. Brakuje im również dodatkowych ćwiczeń, które są stosowane jako uzupełnienie ćwiczeń jelqingu, co prowadzi do przyspieszenia i zwiększenia zysków. Postępując zgodnie z ustaloną rutyną, która określa wszystko, co musisz wiedzieć i różne techniki, możesz wskoczyć prosto w jelqing i nie musisz się martwić marnowaniem 2-3 tygodni na prawidłowe wykonanie ćwiczenia.

Suplementacja i pigułki

Wielu facetów próbowało różnych tabletek na penisa dla męskiego ulepszenia. Te często nie działają lub w najlepszym wypadku dają chłopakom tymczasowy wzrost wielkości. Ale w ostatnich latach istnieje tendencja do używania tabletek na penisa oprócz ćwiczeń jelqing, a niektórzy mężczyźni zgłaszają, że wydaje się to pomagać w zyskach. Może to być obszar dodatkowych badań, jeśli naprawdę chcesz zmaksymalizować powiększenie. Pamiętaj jednak, że nie musisz badać wyłącznie markowych tabletek na penisa. Spójrz na witaminy i naturalne zioła, które pomagają we wzroście testosteronu lub naturalnej produkcji hormonu wzrostu. Dzięki temu można zmaksymalizować wyniki jelqingu, co oznacza zarówno szybsze zyski, jak i większy rozmiar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *