Jak uprawiać seks na plaży – nasze wskazówki

W tym roku lato cieszy nas upałami, a więc nie jesteśmy się w stanie oprzeć pokusie uprawiania seksu na plaży. Szum morza, nagrzany piasek i muśnięte słońcem ciała są po prostu za bardzo podniecające. Jeśli jednak masz w planach uprawianie seksu an plaży, to musisz pamiętać o paru rzeczach. Przedstawiamy Wam nasz przewodnik po tym, jak uprawiać seks w wydmach. 

Zachowaj ostrożność

Przed zatraceniem się w namiętności sprawdź jak wygląda Twoje środowisko. Upewnij się, że na seks wybierzesz miejsce, które uchroni Was nie tylko od podmuchów bałtyckiego wiatru, ale też od wścibskich spojrzeń plażowiczów. 

Weź ze sobą ręcznik

Jeśli chodzi o seks na plaży, to (niestety) nie ma tu miejsca na spontaniczność. Nie chcesz się przecież wpakować w kupę mewy albo gorzej – leżeć na piasku, który w połączeniu z Twoimi genitaliami po prostu sprawi, że Wasz seks przestanie być przyjemny. 

Weź kolejny ręcznik

To ręcznik, który pomoże Ci się uchronić przed wścibskim wzrokiem innych plażowiczów, jak też ręcznik, którego użyjesz w celu osuszenia się po kąpieli. Albo po seksie. 

Poczekaj na noc

Uprawianie seksu w miejscach publicznych nie wszędzie jest legalne. Właśnie dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest uprawianie seksu na plaży po zmroku – wtedy nie tak łatwo jest Ciebie zobaczyć, a na plaży nie ma aż tylu plażowiczów. 

Odpowiednio się ubierz

Dla niej: zwiewna sukienka, spódniczka czy tunika. Dla niego: kąpielówki lub szerokie szorty – czyli wszystko, z czego będziesz w stanie szybko się wydostać. Regułą jest wybieranie ciuchów, które w razie czego będziesz w stanie szybko na siebie założyć i tym samym uchronić się przed wścibskimi obserwatorami. 

Zrób to szybko, ale dobrze

Cóż, mam nadzieję, że nie zepsuję Ci humoru, ale seks na plaży to raczej szybki numerek, aniżeli parogodzinne uprawianie namiętnego seksu. Dlatego właśnie warto (mówię to z bólem serca) zrezygnować z gry wstępnej. Jeśli jednak masz dostęp do bardziej prywatnego miejsca, to pamiętaj żeby robić TO w rytmie szumu fal. W końcu nie codziennie masz możliwość uprawiania seksu na plaży!

Po wszystko czas na kąpiel!

Jest to najbardziej banalna wskazówka z możliwych, ale najłatwiejszym sposobem na oczyszczenie się po wszystkim jest zanurkowanie w morzu! Pamiętaj jednak, żeby uprawiać seks tylko i wyłącznie na lądzie – seks w wodzie nigdy nie jest dobrym pomysłem. 

1 comment

Comments are closed.