Jak uprawiać cyberseks: kompletny przewodnik

Masz nową kamerkę internetową i myślisz, że dobrze byłoby ją wykorzystać do gorącego numerku z ukochaną osobą? Albo z nieznajomym w Internecie? W takim razie witamy we wspaniałym świecie cyberseksu! Mamy nadzieję, że pobyt będzie przyjemny. Sposobów na osiągnięcia satysfakcji seksualnej jest wiele, a w dzisiejszych czasach internetowa aktywność seksualna nikogo nie powinna dziwić.

Na czym polega cyber sex? Jest to forma wirtualnego seksu, taki seks komputerowy, podczas którego masturbujecie się nawzajem z osobą po drugiej stronie monitora. Jeśli jesteś jednym z tych roztrzęsionych nowoprzybyłych, którzy nie mają pojęcia, jak postępować w tym lekko onieśmielającym, ale jakże fascynującym świecie seksu internetowego, znajdujesz się we właściwym miejscu. W tym przewodniku dowiesz się, jak krok po kroku zabrać się za przyjemności w Internecie.

Ustal czas na to, kiedy uprawiać cyber sex

Wybierz porę dnia, która odpowiada Tobie i Twojemu partnerowi. Jeśli pracujecie na różne zmiany, zdecydujcie się na weekend, kiedy oboje będziecie mieli czas wolny. Weź również pod uwagę, o jakiej porze dnia masz największą ochotę na seks.

Znajdź odpowiedni czat, który pomoże Ci spełnić Twoje fantazje seksualne

Możliwość dla singli. Istnieje wiele witryn internetowych do wyboru. Jeśli masz jakieś konkretne perwersje, poszukaj czatu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich seksualnych potrzeb.

Cyberseks, a prywatność

Kompulsywne zachowania seksualne, choć bardzo seksowne, mogą być w późniejszym czasie powodem do niepokoju. Nic tak nie niszczy nastroju, jak patrzenie przez ramię, czy nie zbliża się przypadkiem rodzeństwo lub współlokator. Zamknij się w pokoju na klucz albo zacznij dopiero wtedy, gdy nikogo nie będzie w domu oprócz Ciebie.

Trzymaj ubrania w pobliżu

Jeśli usłyszysz dzwonek do drzwi, nie będziesz musiała w popłochu szukać czegoś do narzucenia. Połóż szlafrok, koszulę nocną lub spodenki i koszulkę obok siebie na wypadek, gdyby ktoś przyszedł.

Wybierz właściwą osobę, chętną na cyberseks

Nie będziemy kłamać. Potrzebne będzie kilka prób i błędów, aby znaleźć tę właściwą osobę, która jest idealnym połączeniem perwersji i szacunku. Proces nie należy do najprzyjemniejszych, ale nie da się tego uniknąć.

Baw się bezpiecznie, podczas zaspokajania swoich potrzeb seksualnych

Nie, nie mamy na myśli laminowania klawiatury i ekranu. Bardzo istotne jest, aby nie ujawniać zbyt wiele danych o sobie lub swojej rodzinie na czacie. I nie włączaj od razu kamery. Jeśli czujesz, że rozmowa nie podąża w odpowiednim kierunku, natychmiast opuść czat. Nie musisz nikomu nic wyjaśniać ani się tłumaczyć. Jest to jedno z niewielu miejsc, w którym nie musisz dbać o dobre maniery.

Bądź aktywna

Podobnie jak w prawdziwym życiu, przyjemność drugiej osoby powinna być dla Ciebie równie ważna, jak Twoja własna. Nie odpowiadaj tylko, pisząć coś w stylu: „mmmm” i „aaaahhh”, gdy Twój partner ze szczegółami opisuje, co by z Tobą zrobił.

Nie pozwól, aby literówki zepsuły wirtualny seks

Autokorekta została na pewno stworzona przez kogoś, kto nie chciał, aby inni dobrze się bawili. Zanim naciśniesz przycisk wyślij, upewnij się, że piersi nie stają się pierwszymi, a cycki nie stają się cylindrami. To samo tyczy się literówek. Poświęć kilka dodatkowych sekund, aby sprawdzić, co napisałaś. Niefortunne błędy zrujnowały wiele pogawędek.

Szanuj innych chętnych na cyberseks

Nawet jeśli jest to obskurny czat, którego przeznaczeniem jest cybersex, nie zapomnij o manierach i uszanuj życzenia danej osoby. Jeśli ktoś nie jest w nastroju do kontynuowania rozmowy, nie zmuszaj go do tego.

Rozmawiaj nieoficjalnie

Niektóre komunikatory umożliwiają niezapisywanie konwersacji. Oznacza to, że w cyberprzestrzeni nie będą istniały żadne zapisy historii Twojego czatu. Jeśli nie chcesz, żeby te rzeczy pojawiły się podczas wyszukiwania, to zadbaj o to, aby rozmawiać nieoficjalnie.

Zniszcz dowody

Usuń zdjęcia, historię czatów i wszelkie resztki swoich seksualnych eskapad. Sprawdź pamięć masową w chmurze, czy nic nie zostało przesłane tam bez Twojej wiedzy. Najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie podczas cyberseksu automatycznego zapisywania danych w chmurze.