Seksowne zdjęcia – jak je strzelać?

Robienie sobie nagich zdjęć jest aktem seksualnym, a dzielenie się z partnerem tego rodzaju zdjęciami może zwiększyć poczucie intymności między Wami, jak też może się stać świetną grą wstępną. Niestety, radość z tej rozrywki jest znikoma, jeśli zaczniemy się stresować potencjalnym wyciekiem takich zdjęć  i udostępnianiem ich bez naszej zgody, co nie? 

Robienie sobie seksownych zdjęć i dzielenie się nimi z partnerem jest częścią zgodnego i zdrowe związku dwóch dorosłych ludzi, którzy cenią sobie erotykę i seks. Rozpowszechnianie takich zdjęć bez zgody którejkolwiek ze stron jest zwykłym nadużyciem.

A więc tak długo, jak obie strony zgadzają się na strzelanie takich fot, jest to jedną z najbardziej seksownych rzeczy, jaką dwie osoby mogą robić. Warto więc się zapoznać ze wskazówkami naszych ekspertów na temat tego, jak strzelać jeszcze gorętsze zdjęcia. 

Nie wywieraj na sobie presji – pierwsze zdjęcie nigdy nie będzie idealne

Poświęć trochę czasu na to, ażeby zaznajomić się ze swoimi “lepszymi” pozami do zdjęć, które sprawiają, że jesteś najgorętszą wersją samej siebie. Gdy strzelisz sobie seksowną fotkę, nie wysyłaj jej od razu – zaczekaj chwilę i obrób ją w programie graficznym (ale nie za mocno). 

Do robienia zdjęć możesz użyć telefonu, aparatu cyfrowego, komputera. Baw się też kątami wykonywanych zdjęć – być może lepiej wyglądasz na tych zrobionych z góry, podczas gdy te robione z boku dodadzą Ci seksapilu. Możesz też eksperymentować z tym, w jaki sposób robisz foty – mogą to być zdjęcia “z rąsi” albo też zdjęcia zrobione przy użyciu samowyzwalacza – wszystko zależy od Ciebie. Mała wskazówka – kup kijek do robienia selfie – pozwala on strzelać naprawdę niezłe zdjęcia – w sam raz do wysyłania podczas sextingu. 

Pamiętaj: Twój partner albo osoba, do której wysyłasz erotyczne zdjęcie, nie chce zobaczyć wyłącznie Twojego nagiego ciała. Chce on (lub ona) otrzymać zdjęcie intymne i chce czuć się wyjątkowo, gdy takie zdjęcie otrzyma. Jeśli lubisz bawić się filtrami i programami do obróbki zdjęć – droga wolna. Ważne jest nie przesadzić z ilością filtrów, gdyż mocno przerobione zdjęcia często wyglądają wręcz komicznie. 

Nie spiesz się

Kilka szybkich porad, które pomogą Ci uniknąć gaf związanych z wysyłaniem gołych fot. Chroń swój telefon hasłem i nie zostawiaj go gdzie popadło w pracy. Wyłącz podgląd w telefonie, aby nowe powiadomienia nie wyświetlały się na Twoim ekranie. Powiedz swojemu partnerowi lub osobie, której wysyłasz takie foty, że oczekujesz od nich tego samego i masz nadzieję, że oni też chronią swoje treści w telefonie. 

Dodatkową ochroną jest możliwość wysyłania sobie jakiegoś emoji przed wysłaniem erotycznej foty –  w ten sposób dasz zrozumieć adresatowi, że ten ma być gotowy na odważne zdjęcie od Ciebie. 

Czasami sugestia jest o wiele seksowniejsza

Pomyśl o wiadomości, którą chcesz przekazać swojemu partnerowi. Nie chcesz przecież powiedzieć mu prosto z mostu, że masz ochotę się ruchać, co nie? O wiele fajniejsza jest powolna zabawa i droczenie się. Ludzie lubią przecież być uwodzeni powoli.

Odsłoń swój dekolt, ale nie pokazuj sutka. Zrób zdjęcie swojej ulubionej zabawki seksualnej zaraz po jej użyciu.

Załącz wiadomość w stylu: “Nie zobaczysz więcej, póki nie przyjdziesz do mnie wieczorem”. Widzisz? To przykłady budowania napięcia, które może być cholernie seksowne. 

Najlepsze seksowne zdjęcia kobiet? Wszystkie są świetne

Jedną z najlepszych rzeczy w XXI wieku jest to, że nie musimy akceptować pewnego rodzaju “piękna”, które jest uniwersalne. W 2020 roku liczy się indywidualność! Ja na przykład obserwuję na swoim Instagramie modelki i gwiazdy porno plus-size, jak też kobiety, które nie wstydzą się swojej oryginalnej urody.

Ich pogląd na świat sprawia, że coraz lepiej się czuję we własnej skórze, nie wstydzę się swojego tyłka i ciut za dużego brzuszka. Musisz wypełnić swoje życie (i swoje media społecznościowe) profilami, które sprawiają, że czujesz się jeszcze seksowniejsza. 

Udawaj, że Twój telefon jest Twoim partnerem – pomoże Ci to strzelić prawdziwie podniecające zdjęcia

Rada wielu fotografów to wyobrażenie sobie, że kamerka jest Twoim partnerem, którego masz ochotę przelecieć. Tak więc jeśli chcesz umilić nudny dzień swojego partnera, stań przed kamerą i wyobraź sobie, że próbujesz go uwieźć jak nigdy dotąd. Ja na przykład staję w pozycjach i nakierowuję aparat w miejsca, w których chciałabym widzieć swojego partnera i klikam!

Dodatkową radą z mojej strony byłoby “nagłaśnianie” całej sesji zdjęciowej. Mi na przykład mocno pomaga chrząkanie, piszczenie i jęczenie. Przez cały czas też staram się wyobrazić, że za telefonem stoi osoba, którą próbuję zaciągnąć do łóżka. 

Organizuj zdjęcia

Tu wspomnę raz jeszcze o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich zdjęć. Gdy masz je w folderze na komputerze, staraj się zabezpieczyć taki folder hasłem. Jeśli wysyłasz zdjęcia innym osobom, staraj się korzystać z bezpiecznych aplikacji, które zapewniają szyfrowanie treści (chodzi tu o szyfrowanie end-to-end, co oznacza, że wiadomość mogą odczytać tylko obiorca i nadawca). Pamiętaj, że wysyłając seksowne zdjęcia dokonujesz świadomego wyboru i powinnaś pamiętać i rozumieć prawa i możliwości, na wypadek gdyby Twoja prywatność została naruszona.