Randkowanie: Najlepsze porady dla mężczyzn

10 porad randkowych dla mężczyzn

Seks randki mogą stać się zniechęcające. Pośród nieskończonego strumienia potencjalnych partnerów – jak wyróżnić się z tłumów?

Spróbujmy więc uporządkować, co warto i czego nie warto robić podczas randkowania w sieci. Przeczytaj uważnie poniższe wskazówki i miej je w zasięgu ręki, kiedy następnym razem będziesz potrzebować rady.

Ustal jasny cel

Zanim zanurzysz się w morzu internetowego randkowania, powinieneś być świadomy, jakiego rodzaju relacji szukasz.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na spotkanie bez zobowiązań, zwykłą randkę czy poważny związek, stwórz taki profil, który jasno przekazuje twoje intencje.

Wczuj się w rolę twojej potencjalnej partnerki

Aby przejść do następnego poziomu sex randki, spróbuj postawić się na miejscu kobiety, która widzi twój profil.

Większość z nich dostaje mnóstwo wiadomości dziennie, z czego jedynie kilka się wyróżnia. Chcesz być jednym z takich wyróżniających się profili? To może ci otworzyć oczy.

Brak zdjęcia? Brak szans!

Nawet o tym nie myśl, żeby stworzyć profil bez zdjęcia. Brak profilowej fotki można odczytać jak: „jestem tak brzydki, że nie będę się ośmieszać,” albo „jestem żonaty”.

Co więcej – najlepiej wkleić kilka zdjęć. Każdy, kto polubi twoje zdjęcie profilowe będzie chciał zobaczyć ich więcej. Nie dlatego, że nie może się na ciebie napatrzeć, ale ponieważ jedno zdjęcie nie jest wiarygodnym wskaźnikiem tego, jak naprawdę wyglądasz.

Opublikuj co najmniej dwie fotki. Dla uzyskania lepszych efektów dodaj takie, które pokazują, że robisz coś ciekawego. Kluczem jest wzbudzenie ciekawości i zachęta do wspólnej rozmowy.

Dobre zdjęcia to też takie, na których jesteś w miejscu rzadko odwiedzanym przez turystów. Potencjalna partnerka będzie się zastanawiać z ciekawością „co on tam robił?” i właśnie to pytanie może być początkiem randki dla dorosłych!

Nie przedstawiaj się w fałszywym świetle

Nie wklejaj na swój profil zdjęć z przeszłości, kiedy byłeś młodszy i szczuplejszy. Nie tylko dlatego, że jest to naprawdę nieznośne, ale również dlatego, że rozpoczynasz potencjalny związek od nieuczciwości.

To samo dotyczy pracy, edukacji czy czegokolwiek innego co może bardziej skusić drugą osobę do spotkania się na żywo. Jeśli podkolorowujesz rzeczywistość, to zachowujesz się nieuczciwie wobec drugiej osoby – już na pierwszej randce cała prawda wyjdzie na jaw, a wszystko to, co powiedziałeś zostanie przez nią uznane za kłamstwo. Portale randkowe mają ogromną popularność wśród użytkowników.

Jeśli będziesz naciągał prawdę o sobie, możesz stracić możliwość poznania kobiet, które zwróciłyby na ciebie uwagę za to, jakim w rzeczywistości jesteś

Pokaż jaki jesteś

Błędem, który popełniają faceci jest pisanie o swoich zaletach, a nie pokazywanie ich. Jest znacząca różnica między napisaniem „jestem zabawnym facetem”, a podzieleniem się śmieszną historyjką na swoim profilu. Jeśli jakiś facet twierdzi, że jest naprawdę fajny, wtedy jedno jest na pewno jasne – nie jest.

Pomyśl o tym, co chcesz zakomunikować partnerce i z jakiej strony się pokazać – nie pisz o tym, tylko daj tego dowód na zdjęciach. Warto zadać sobie pytanie: „Jakie informacje sam byś chciał przeczytać na profilu kobiety, która miałaby cię zainteresować?”

To nie jest lista zakupów

Nie twórz listy cech, których szukasz u potencjalnej partnerki, tak jakbyś oceniał żywy inwentarz. Nie wyliczaj po przecinku kryteriów, które musi według ciebie spełniać kobieta. Żadna z nich nie ma zamiaru tego czytać i odhaczać, które z nich spełnia.

Nawet jeśli opis do niej pasuje, to wcale nie musi oznaczać, że jesteście bratnimi duszami. Kobiety pragną dowiedzieć się czegoś o tobie, a nie tego, jakiej kobiety szukasz. Szukają ciekawej osobowości.

Napisz o tym co lubisz robić, jakie masz zainteresowania, co czytasz, jakie filmy oglądasz, czy jesteś smakoszem czy nie. Daj szansę dziewczynie po drugiej stronie ekranu zdecydować, czy mogłaby znaleźć z tobą wspólny język czy nie.

Spersonalizuj swoje wiadomości

Odrzuć pospolite: „hej, co słychać?” i zdecyduj się na wysłanie wiadomości bardziej spersonalizowanej. Jeśli włożysz odrobinę wysiłku w pierwszą wiadomość, dasz jej do zrozumienia, że dokładnie przejrzałeś jej profil.

Wiadomość, w której nawiązujesz do treści na jej profilu sprawi, że wzbudzisz jej ciekawość. Zagadaj o wspólne zainteresowania, a szansa, że ona odpisze z pewnością wzrośnie.

Pisz z nią słowami, których byś używał podczas seks spotkania

Pisz pełnymi zdaniami i w dobrym guście. Podczas wymiany wiadomości ważne jest, aby unikać skrótów. To nie jest w dobrym stylu. Spójrzmy prawdzie w oczy.

Kobiety i tak uważają, że faceci to banda jaskiniowców, więc nie potrzebujesz kolejnego potwierdzenia w postaci niespójnych zdań i chaotycznych wypowiedzi. Błędy gramatyczne i niepoprawna pisownia od razu zniechęcą kobietę.

Okazujesz wtedy okropne pierwsze wrażenie. Jeśli chcesz się wyróżnić, bądź bardziej twórczy i skup się na wspólnych zainteresowaniach, a nie wyglądzie.

Jeśli ci się podoba, zaproś ją na randkę

Jeśli czujesz między wami chemię, najlepiej po prostu zaprosić ją na sex spotkanie. I nie chodzi o to, żebyś zapytał o jej numer telefonu, żeby zacząć wymieniać wiadomości na innej platformie. Przejdź do sedna sprawy i przekonaj się czy rzeczywiście jest między wami to coś.

Nie baw się z nią

Darmowe seks randki online dla każdego są innym doświadczeniem. Jednak jest jedna zasada, którą powinieneś się kierować – graj w otwarte karty. Nie ma przegranych ani wygranych. Jeśli kogoś nie lubisz, bądź na tyle dojrzały, żeby to otwarcie powiedzieć.

Jeśli jednak kobieta ci się podoba, nie próbuj być niedostępnym lub trudnym do zdobycia. Jeśli jesteś szczery i otwarty, a jednak coś między wami nie zagrało – to trudno. To naturalne, że nie z każdą kobietą zadziała chemia. Wyselekcjonujesz te, które nie pasują do ciebie.

Widzisz? Umawianie się na sex randki i korzystanie ze strony randkowej wcale nie jest takie trudne! Trochę pracy i idealne seks spotkanie masz gwarantowane!

A więc? Na co czekasz? Zakładaj konto na najlepszym portalu randkowym Erodate.pl! Anonse erotyczne i sex randki online czekają!