Gdzie uprawiać seks, czyli seks w różnych miejscach w mieszkaniu

Bycie uwięzionym w domu z partnerem podczas pandemii, z pewnością odbije się na Twoim życiu seksualnym. Zwłaszcza jeśli uprawiasz ten sam rodzaj seksu dzień w dzień i totalnie nic nie zmieniacie. A może mieszkasz sama, jesteś już znudzona wibratorem i szukasz nowych sposobów na masturbację…?

Na szczęście istnieje wiele kreatywnych pomysłów, by móc się zabawić w każdym pokoju w Twoim domu, niezależnie od tego, czy uprawiasz seks solo, czy z partnerem. Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze wskazówki dotyczące seksu, które pomogą wykazać się kreatywnością w czasach lockdownu.

Uprawianie seksu w garażu

Masz ochotę wyjść z domu ale nie chcesz zużywać paliwa w samochodzie? Cóż, nadal możesz się zabawić, czy to z partnerem, czy samemu (pomyśl o pasach jako o nowym rodzaju uprzęży).

Jedną z naszych ulubionych pozycji w samochodzie jest owijanie kostek pasem bezpieczeństwa, aby utrzymać go w pożądanej, wygodnej pozycji podczas seksualnych igraszek. Możesz użyć pasów bezpieczeństwa, aby utrzymać nogę w górze, a poduszek do wzmocnienia komfortu partnera.

A może tak uprawiać seks w kuchni?

Kuchnia może kojarzyć się zarówno z pysznymi potrawami jak i smakiem… łechtaczki lub penisa. Używałeś kiedyś syropu czekoladowego? Albo bitej śmietany? I nie, nie chodzi nam o przyrządzanie czegoś do jedzenia. Jeśli nie jesteś miłośnikiem słodyczy, to może sushi?

Nagie ciało partnerki posłużyć może o wiele lepiej niż zwykły talerz. Kuchnia to także cudowne miejsce pod względem możliwości dostosowania poziomu — niezależnie od tego, czy jest to blat kuchenny, stół czy krzesła. Jedna osoba może leżeć na blacie, a druga stać nad nią… A jeżeli jesteś sam, zabaw się na kuchennym krześle.

Jak sam widzisz, robienie czegokolwiek sensualnego w kuchni może wydawać się bardzo erotyczne, ponieważ jest to raczej niekonwencjonalne miejsce na seks. Pamiętaj tylko, aby później wytrzeć blaty…

Bardziej nietypowe miejsca na to, gdzie możecie TO robić – salon

Wróć pamięcią do dzieciństwa i przypomnij sobie, jak budowałeś ,,bazy” w dużym pokoju. Na pewno miałeś mnóstwo pomysłów i wizji, jak powinien wyglądać porządny fort. A dziś – postaraj się obudzić w sobie tę dawną kreatywność i stwórz zupełnie nowy świat, w największym pokoju w Twoim domu.

Z mnóstwem wygodnych poduszek pod Tobą, Ty i Twój partner poczujecie się, jakbyście byli otoczeni miękkością: możecie teraz odkrywać szeroką gamę nowych pozycji. Możesz użyć dodatkowego puchu w postaci koców, kołder i pierzyn, aby wzmocnić wrażenia.

Ciesz się intymnością małej zamkniętej przestrzeni do wzajemnego stosunku lub masturbacji solo — bliskość powinna sprawiać, że będzie to jeszcze bardziej erotyczne. No i nie zapomnij nastawić się na ogromny orgazm!

Świetnym miejscem na szybki numerek jest biuro

Może i nie musisz iść do pracy, ale to nie znaczy, że nie możesz pofantazjować o tym, że Twoje mieszkanie to prawdziwe biuro. Zaproś swojego partnera na ,,rozmowę z szefową” i wyobraź sobie, że to, co za chwilę zrobicie jest wysoce niestosowne (w końcu współpracownicy mogą Was przyłapać!).

Podnieciła Cię ta wizja? Świetnie! Teraz czas na parę praktycznych porad: wykorzystaj te elementy mebli, które zazwyczaj nie są zbyt aktywne. Zacznij od tańca. Niech Twój partner usiądzie na krześle biurowym, a Ty powoli zacznij się przed nim rozbierać, aż do momentu, w którym poczujesz się najseksowniej. Twój partner jest już rozpalony? Nie dzwoń do HR, po prostu kołysz jego światem na biurowym krześle.

Co powiesz na seks w łazience?

Co powiesz na spędzenia poranka razem z partnerem? Lubisz się kochać o poranku? Seks pod prysznicem może być nieco trudny, ale to świetne miejsce na grę wstępną. Przygotuj luksusową kąpiel lub przyjemny prysznic dla siebie i swojego partnera. Poproś, aby dołączył do Ciebie, a następnie powoli namydlajcie się, poświęcając więcej czasu na wzajemne dotykanie.

Kąpiel z partnerem może być bardzo intymna i bardzo erotyczna. Stwórz nastrój za pomocą przyjemnego oświetlenia i świec. Kiedy oboje jesteście cali w pianie, spłuczcie się nawzajem i wyskoczcie po olejek. Zmysłowy masaż to świetna gra wstępna do bardzo pobudzającego seksu.

Niezależnie od tego, jak długo przebywamy zamknięci, odrobina wyobraźni, kreatywności i komunikacji może zmienić Twoje życie seksualne, które może być odkrywane ciągle na nowo – zapomnij na chwilę na łóżku i przenieście swoje zabawy erotyczne do innego miejsca w Waszym domu.

1 comment

Comments are closed.