Domowe kondomy, czyli czego nie można robić

Pamiętaj, że jeśli użyjesz czegoś, co nie jest prezerwatywą jako prezerwatywy, możesz, zarazić się chorobami przenoszoną drogą płciową lub po prostu się zranić. Nie wspomnę już o czymś takim, jak nieplanowana ciąża.

Nie warto jest się zastanawiać nad tym, jak zrobić prezerwatywę w domu, bo coś takiego, jak zamiennik prezerwatywy po prostu nie iestnieje.

Nie wspominając o biednym penisie, który został ubrany w coś, co nigdy nie miało mieć kontaktu z genitaliami, a Twoja pochwa nie jest koszem na śmieci.

Nie wkładaj do niej śmieci i zdecydowanie nie wkładaj żadnego z poniższych. Rozważ każdą kwestię jako kolejny argument za wszechstronną edukacją seksualną i dostępem do antykoncepcji.

Plastikowa torba

W zeszłym miesiącu para uczniów z Wietnamu użyła plastikowej torby jako metody ochronnej, ponieważ byli zbyt zawstydzeni, aby wyjść i kupić prezerwatywy.

Torba wywołała tak duże tarcie, że ich genitalia krwawiły i oboje wylądowali w szpitalu. Plastikowe torby są cienkie i nie zapewniają one bezpiecznego i przyjemnego uprawiania miłości.

Plastikowe torby na lody

Gdy młodzi ludzie nie mogą dostać prezerwatyw, czasami zmieniają przeznaczenie opakowań po lodach.

Rękawiczka jednorazowa

Przygnębiające badanie z 2014 roku przeprowadzone wśród 1500 brytyjskich kobiet wykazało, że jedna czwarta z nich słyszała o „alternatywnych” metodach barierowych stosowanych podczas seksu, takich jak plastikowe torby i, tak, lateksowe rękawiczki.

Te kobiety znały pary, które to zrobiły. Jak zapytał kiedyś dociekliwy człowiek na forum: Czy lateksowa rękawiczka i gumka byłyby dobrym substytutem prezerwatywy?

Po prostu jestem ciekawy. Pierwszą trafną odpowiedzią było: Czy dziecko byłoby dobrym substytutem całego spokojnego czasu, który miałaś? Na to prawidłowa odpowiedź brzmi „Jasne, że nie.”

Plastikowa folia

Kolejny cienki, syntetyczny materiał, kolejna historia o tym, że został przywłaszczony jako prezerwatywa. „Biorąc pod uwagę, że kutas wyglądał jak resztka kiełbasy zapakowanej do przechowywania, nie byłam pewna, jak postępować” czytamy na jednym z for internetowych.

Pewnie twierdzisz, że z miłości do wszystkiego, co dobre, święte i bez dziecka, to będzie ostateczność. Możesz jednak użyć plastikowej folii jako koferdamu, ale nie jako prezerwatywy.

Woreczki śniadaniowe

Alarmująca liczba osób na forach chce wiedzieć jedno: co się stanie, jeśli jako prezerwatywy użyję woreczki śniadaniowe?

Niektórzy już to zrobili: „Mój chłopak i ja zeszłej nocy nie mieliśmy prezerwatyw i było już za późno, żeby iść do sklepu, a zamiast tego użyliśmy woreczków śniadaniowych. Te ostre plastikowe krawędzie? Nie, dziękuję. Woreczki śniadaniowe są przeznaczone na kanapki.”

Plastikowy czepek

„Mój chłopak i ja będziemy uprawiać seks, ale wstydzimy się kupować prezerwatywy, więc znajdziemy coś innego” – brzmi przerażająco! „Wszystko, co udało mi się znaleźć, to czepek mojej mamy. Czy to zadziała?”

Wiesz, co jest bardziej krępujące, niż wyskoczenie do sklepu na rogu i kupienie paczki gumek? Używanie czepka jako prezerwatywy. Wiesz, co jest bardziej krępujące niż to?

Używanie czepka jako prezerwatywy, a następnie zachorowanie na chorobę przenoszoną drogą płciową lub ciąża. To byłoby naprawdę krępujące, prawda?

Balon

Tak, w Internecie są również doniesienia o ludziach używających balonów z wodą jako prezerwatyw. „Nigdy wcześniej nie widziałem [penisa] zmieniającego kolor” – pisze jeden z internautów. Trudno sobie to wyobrazić.

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić z balonami:

  • Zrobić dmuchane zwierzątka z balonów.
  • Rozciągnij je na puszkach, aby stworzyć bardzo cichy miniaturowy zestaw perkusyjny.

Seks bez zabezpieczenia też nie jest opcją, chyba że chcesz nabawić się rzeczy, których będziecie oboje żałowali do końca życia (choroby weneryczne albo ciąża? Nie, dziękuję). Dlatego też jeśli masz z tego tekstu zapamiętać jedną jedyną rzecz, to jest to fakt tego, że kupno prezerwatywy nie jest bardziej wstydliwe niż fakt uprawiania seksu bez niej.