Jak osiągnąć orgazm sutkowy? Porady ekspertów

Kto powiedział, że stosunek płciowy odbywa się tylko od pasa w dół? Kobiece piersi to jedna z głównych stref erogennych w kobiecym ciele, a umiejętne pieszczoty kończą się dla niektórych kobiet orgazmem. Jak je pieścić żeby piszczała każda kobieta, z którą wylądujesz w łóżku? Już mówię.

Jesteśmy tak zaprogramowani, aby twierdzić, że jedynie strefa miednicy nadaje się do seksu. Jest jednak tak wiele korzyści w zabawie z innymi częściami ciała, szczególnie piersiami. I nie! Pieszczoty sutków i piersi nie są jedynie formą gry wstępnej!

Badania pokazują, że stymulowanie wielu obszarów ciała jednocześnie – na przykład łechtaczki, szyjki macicy i tak, sutków – rozjaśnia obszar mózgu, który wzmaga wszystkie odczucia indywidualne. Wynik? Silniejszy, bardziej barwny orgazm.

Co więcej, orgazmowanie dopochwowe nie jest łatwe dla wszystkich. Jeśli masz do czynienia z bolesnym stanem (takim jak endometrioza), dużym stresem lub urazem, okazywanie miłości sutkom – głównej strefie erogennej pokrytej superczułymi zakończeniami nerwowymi – może być preferowanym sposobem na dojście.

Można w ten sposób także obniżyć presję, która często wiąże się z tym, co znajduje się między nogami. Skręcanie, pocieranie, zaciskanie, ciągnięcie lub skubanie (oczywiście przez partnera) sutków i piersi kobiety może nawet pomóc kobiecie osiągać orgazm sutkowy!

Brzmi zachęcająco? Tak myślałam. Czytajcie dalej, a poznasz najlepsze pozycje seksualne do zabawy z sutkami.

Pieszczoty piersi i najlepsze do tego pozycje

Piersi każdej kobiety są wrażliwe na dotyk – różni się tylko intensywność pieszczot. Większość kobiet lubi raczej delikatne pieszczoty, jednak część z nas uwielbia ostre pieszczenia piersi!

Skąd masz wiedzieć, co lubi Twoja partnerka? Jak zawsze – najważniejsza jest szczera rozmowa i komunikacja. Spytaj swoją partnerkę o to, jakie pieszczoty piersi są dla niej najprzyjemniejsze, a jeśli i ona nie ma pewności – przetestujcie różnego rodzaju dotyki razem!

Jakie są najlepsze pozycje do testowania, zabawiania się i pieszczenia piersi i sutków? Przedstawiam Wam swoich faworytów.

1. Twarzą w twarz

Ta pozycja jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz dobrze pocierać sutki. Kiedy dotkniesz klatki piersiowej partnera, twoje sutki będą dotykały ich, gdy będziesz pchał na ich kolanach.

Jest między wami różnica wysokości? Nie ma problemu. Skorzystaj z tego, niech twój partner ssie sutki, jeśli zamiast tego ich twarz spotka się z twoją klatką piersiową.

Zrób to tak: Twój partner siedzi na krześle lub na skraju łóżka; siadasz na jego kolanach twarzą w twarz.

2. Na pieska

Jeśli nigdy twój partner nie brał Cię od tyłu i bawił się twoimi sutkami, dużo straciłaś. Następnym razem, gdy spróbujesz, poproś partnera, aby delikatnie strzepnął sutki lub wmasował w nie olej, lub lubrykant.

Zrób to tak: rozłóż się na czworaka, a następnie niech twój partner uklęknie za tobą, z górną częścią ciała wyprostowaną lub lekko przykrytą nad tobą.

3. Precel w sosie

Pozycje w pozycji leżącej są idealne do gry z sutkami. Szczególnie w przypadku tego ruchu sugeruje ona sięgnięcie w dół i stymulowanie własnych sutków. Możesz nawet eksperymentować z temperaturą, pocierając lód o sutki lub po prostu delikatnie je przekręcając. A jeśli twój partner może poradzić sobie z wieloma zadaniami jednocześnie, powiedz mu, w jaki sposób chcesz, by się Tobą zajął.

Zrób to tak: Połóż się na swojej lewej stronie; niech twój partner uklęknie, weźmie twoją lewą nogę w górę, a prawą owinie wokół swojej prawej strony.

4. Czarodziej punktu G

Jeśli chcesz stymulować swoje sutki, ale jednocześnie chcesz skupić się na innych strefach erogennych, daj się ponieść w wir G-Whiza. Jak, pytasz? Weź klamerki na sutki i zatrzaśnij je, dzięki temu będziesz mieć wolne ręce, by sięgnąć w dół i stymulować łechtaczkę rękami.

Zrób to tak: Połóż się wygodnie, opierając nogi na ramionach partnera.

5. Kowbojka

Ponieważ ta pozycja uwalnia ręce, skorzystaj z okazji, aby poczuć się nieco bardziej ryzykownie. Spróbuj przymocować taśmę do sutków i oderwij ją, gdy podniecenie zacznie rosnąć. Lub, aby pokazać sutkom partnera trochę miłości, sięgnij w dół i stymuluje je piórkiem.

Zrób to tak: klękasz na górze, odsuwasz klatkę piersiową partnera i przesuwasz się w górę i w dół po udach. Możesz uwolnić część ciężaru ciała od miednicy, odchylając się do tyłu i wspierając się na udach.

6. Pociąg

Ta pozycja jest trochę zaawansowana. Ale jeśli sobie poradzisz, wybierz pociąg, abyś Ty i Twój partner stymulowali własne sutki.

Jeśli solo nie jest dla was dwojga, pozwól partnerowi się opleść i delikatnie ocieraj paznokcie o sutki. Może on nawet sięgać w dół, aby stymulować łechtaczkę jedną ręką, a drugą chwytać za sutki. Upewnij się, że oboje opieracie się o zagłówek lub ścianę, aby zachować równowagę.

Zrób to tak: siedźcie na łóżku lub krześle; usiądź na jego kolanach i rób łyżeczkę.

7. Łyżeczka

Jest to ruch, który możesz wykonać o każdej porze dnia, ale jest świetny do porannego seksu. Jeśli ty i twój partner dopiero się budzicie, ale chcecie ożywić się przed pracą, zacznijcie od zabawy sutkami, aby się nawzajem uruchomić. Sięgnij dookoła, aby chwycić sutek partnera i pomóc mu wprowadzić nastrój na danie główne. To także niesamowita męska strefa erogenna.

Zrób to tak: oboje leżycie na bokach, w tym samym kierunku. Lekko unosisz kolana, a partner przesuwa się za tobą, dociskając do ciebie.

8. Krzesełko

Ta pozycja odbywa się na krześle, aby móc się na czymś oprzeć i korzystać z rąk… no cóż, wszędzie. Kilka pomysłów: Użyj jednej ręki, aby stymulować krocze partnera, obszar między jego penisem i odbytem (lub łechtaczką, jeśli twój partner jest kobietą) jedną ręką, a drugą ręką, aby stymulować ich sutki lub własne. Możesz również poprosić partnera o masaż jednej lub obu piersi podczas jazdy na nim. Ta pozycja obiecuje całą mieszankę przyjemności, która sprawi, że będziesz wracać do tej pozycji raz za razem.

Zrób to tak: Twój partner siedzi na krawędzi łóżka, a ty siedzisz na nim, odwrócona tyłem.

9. Spork

Jestem jest zdecydowaną fanką tej pozycji, ponieważ ty i twój partner możecie łatwo bawić się sutkami jednocześnie, korzystając z wolnych rąk. Ponadto, jeśli zbliżycie swoje klatki piersiowe wystarczająco blisko, ciągły ruch spowoduje, że twoje sutki będą ocierały się o partnera, uwalniając twoje ręce. Dzięki temu możesz przeczesać palcami włosy partnera lub przyciągnąć je do siebie, by pocałować.

Zrób to tak: Leżąc na plecach, podnieś prawą nogę, aby on mógł ustawić ciało między nogami pod kątem 90 stopni i wejść w ciebie. Twoje nogi utworzą spork.

10. Na blacie

Pozycja na stole gwarantuje, że gra z sutkami będzie dokładnie taka, jakiej chcesz, ponieważ jest idealna do tego rodzaju przyjemności. Podczas gdy twój partner jest zajęty drugą połową, zwariuj na szczycie. Użyj małego wibratora na swoich sutkach, zaciśnij je lub podgrzej za pomocą rozgrzanego olejku, aby masaż był nieco bardziej płynny. Tak. Dużo. Możliwości.

Zrób to tak: nie musisz tego robić na stole – wystarczy każda powierzchnia, która będzie na wysokości krocza twojego partnera. Niech wchodzi w ciebie lub ociera się o ciebie, gdy siedzisz lub leżysz na krawędzi stołu, blatu, a może nawet łóżka.