7 pomysłów na najseksowniejsze walentynki

W walentynki większość z nas odczuwa sporą presję, by sprawić, aby ten dzień stał się najseksowniejszym dniem w roku. Prawda jest taka, że każdy z nas zasługuje na to, aby czuć się szczęśliwym i zaspokojonym każdej nocy. Jednak nie zawsze się to udaje. A więc teraz przejrzyj się w lustrze, uśmiechnij do siebie i powiedz głośno, że zasługujesz na noc, która sprawi, że poczujesz się bosko.

Spędź dzień na sekstowaniu

Spędź dzień na sekstowaniu

Seksting to zajęcie przyjemne i nieco skandaliczne. Polega przede wszystkim na oczekiwaniu – na to, czego bardzo, ale to bardzo pragniesz, a nie możesz mieć tak od zaraz. Zacznij sekstowanie od rana, po przebudzeniu, kiedy twój partner jest już w pracy i kontynuuj w ciągu całego dnia. Dzień stanie się nieznośnie długi, a wy nie będziecie się mogli doczekać, aby być razem! Może urwiecie się wcześniej z pracy?

Zrób playlistę na Spotify

Zrób playlistę na Spotify

Walentynkowa playlista z twoimi ulubionymi (koniecznie bardzo seksownymi) utworami specjalnie na walentynki – czemu nie? Wybierz piosenki o różnym tempie, tak abyście mogli je wykorzystać podczas różnych etapów waszych igraszek w sypialni. Nie masz pomysłu? Przygotowaliśmy taką listę dla Ciebie 😉

Kochajcie się przed kolacją

Kochajcie się przed kolacją

Jeśli zdecydujecie się na walentynkową kolację w domu – oto jedna zasada. Powinniście się wzajemnie nakarmić. Gdzie będziecie jedli – wasza sprawa. Nasza sugestia: żaden deser nie jest tak pyszny, jak ten zjadany z ciała partnera.

Wybierzcie się na seksowne zakupy

Wybierzcie się na seksowne zakupy

…A na zakupach kupcie sobie coś seksownego do sypialni. Świece do masażu? Seksowne ciuszki? Nowy wibrator? Macie ochotę na coś bardziej sprośnego? Odwiedźcie sex-shop w okolicy (może być też online) i dajcie się ponieść fantazji.

Zabawcie się na szalonej imprezie!

Zabawcie się na szalonej imprezie!

Sprawdźcie, czy w waszej okolicy nie dzieje się coś fajnego. Impreza w stylu BDSM, bondage czy inna zabawa, na którą możesz się udać razem z partnerem na pewno rozbudzi wasze zmysły. To doskonały sposób na głębsze poznanie preferencji seksualnych – zarówno swoich, jak i partnera. Poza tym, spotkacie tam inne pary i singlów. Być może zdecydujecie się na zabawę w większym gronie lub ktoś stanie się waszym niewolnikiem tego wieczora?

Przedłużcie sobie święto

Przedłużcie sobie święto

Oczywiście, oficjalna data walentynek to 14 lutego, ale wcale nie powinniście się ograniczać jednym dniem. Polecamy wakacje trzydniowe: w dniu Świętego Walentego robicie coś miłego dla was obu, następnego dnia ty zaspokajasz jego zachcianki, a trzeci dzień to on robi wszystko, byś to ty czuła się kochana i zaspokojona. Brzmi cudownie, nieprawdaż?