Zboczone pytania – jak je zadawać?

Dzisiaj podpowiem wam, jak zadawać nieprzyzwoite pytania w łóżku i które pytania zadać, aby zmienić na lepsze wasze zachowania w sypialni. 

Zadanie partnerowi właściwych pytań o seks to łatwy sposób nie tylko na zwiększenie intymności w waszym związku, ale także na poszerzenie istniejącego już repertuaru seksualnego.

A wiecie co jest najlepsze? Te pytania działają w obie strony, więc mam nadzieję, że wasi partnerzy szybko się uczą i słuchają ze zrozumieniem…

Sposób na za to, jak zadać zboczone pytania – zagrajcie w “Co być wolał/wolała”

Tę dziecięcą zabawę można łatwo przekształcić w seksowną grę, która pozwoli wam obojgu odkrywać swoje seksualne granice i zrozumieć nawzajem pragnienia i żądze. Odpowiedzi mogą być zabawne, ale przy okazji ukażą stosunek każdego z partnerów do seksu i związków. Przykładowe pytania:

1 – Czy wolałbyś/wolałabyś mieć zawiązane oczy, czy zawiązać mi oczy? 

Jest to dobry sposób na sprawdzenie, co Twój partner myśli o poddawaniu się Twojej woli podczas seksu czy bardziej go interesuje przejęcie kontroli nad sytuacją. Pamiętaj, aby mieć pod ręką opaskę na oczy, jeśli wasze odpowiedzi będą twierdzące.

2 – Czy wolałbyś/wolałabyś uprawiać seks, gdy ktoś patrzy, czy chciałbyś/chciałabyś oglądać parę uprawiającą seks? 

To szybki sposób na sprawdzenie, czy Twój partner jest typem podglądacza czy ekshibicjonisty. Posiadając takie informacje, możecie zaplanować coś ciekawego!

3 – Czy wolałbyś/wolałabyś mieć orgazm podczas seksu oralnego czy penetracji? 

To jeden ze sposobów, aby dowiedzieć się, jak ważny jest seks oralny dla Twojego partnera. Dzięki tej odpowiedzi zdobędziesz też informację, jak Twój partner czuje się podczas orgazmów i kiedy jest mu lepiej. Dowiesz się, czy woli dojść podczas Twojego występu, czy ważniejszy jest dla niego bliższy kontakt i wspólna rozkosz, której doświadczacie podczas stosunku.

4 – Czy wolałbyś/wolałabyś wypróbować bardziej perwersyjne metody, czy uprawiać bardziej zmysłowy i romantyczny seks? 

Jasne, niektórzy z nas lubią wszystkiego po trochu. Jednego dnia wolimy dostać mocnego klapsa, a drugiego wpatrywać się sobie w oczy, czule głaskać się po twarzach i przytulać. Czy Twój partner jest waniliowy czy perwersyjny? Ostateczna prawda zostanie w końcu ujawniona.

Zadawaj zboczone pytania podczas sprośnej gadki

Zadawanie partnerowi pytań na temat jego preferencji i pragnień pomoże Ci lepiej i bardziej kompleksowo zadowalać go podczas seksu. Oto kilka sugestii na początek.

1 – Jaką miałeś/miałaś fantazję seksualną w liceum? 

Ponieważ nie jesteście już w szkole średniej, to pytanie sprawi, że zdecydowanie swobodniej będzie się wam rozmawiało o swoich fantazjach. Zawsze można udawać, że ta dziwaczna fantazja należy jedynie do młodszej wersji siebie. Poza tym przypomnicie sobie, jak buzowały w was hormony w okresie dojrzewania, jak bardzo byliście wtedy sfrustrowani i że w końcu możecie realizować swoje fantazje.

2 – Jakie to uczucie, kiedy osiągasz orgazm? 

To pytanie sprawi, że Twój partner zacznie myśleć o tym, jak cudowne są orgazmy. To uczucie jest tak trudne do opisania, że prawdopodobnie będzie chciał jak najszybciej to poczuć, aby móc znaleźć najlepsze słowa. Nie pozostanie Ci nic innego, jak tylko wziąć popcorn i zobaczyć to wspaniałe przedstawienie. 

3 – Czy mogę zejść na dół? 

To niezwykle seksowne, ponieważ pytasz partnera, czy możesz zrobić mu coś, o czym marzy. Pytając go, czy nie ma nic przeciwko temu, pokazujesz mu, jak bardzo chcesz go zadowolić. Pamiętajcie, że wyrażanie zgody jest naprawdę seksowne.

4 – Czy mogę patrzeć, jak się masturbujesz?

Jest to chyba jedno z bardziej onieśmielających pytań-wyzwań. Chodzi tu przede wszystkim o to, że oglądanie swojego partnera nago, gdy ten się masturbuje, jest cholernie seksowne, ale przy tym też cholernie intymne, a w seksie partnerkim o to właśnie chodzi – o to, żeby ludzie czuli intymną więź, która trwa…i trwa…i trwa…

3. Zboczone pytania w wersji “Prawda czy Wyzwanie”

„Prawda czy Wyzwanie” ze sprośnymi pytaniami i zadaniami to również świetny sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim partnerze i upewnić się, że cały czas świetnie się dogadujecie na tym polu. Oto kilka przykładów:

Prawda: Jakiego rodzaju gry wstępnej chciałbyś spróbować następnym razem, gdy będziemy w łóżku?

Prawda: Co sprośnego zawsze chciałeś mi powiedzieć (lub usłyszeć) w trakcie seksu?

Wyzwanie: zjedz kawałek owocu (brzoskwinie są świetnym wyborem w tym wypadku) w możliwie najbardziej zmysłowy sposób.

4. Zboczone pytania dla tych bardziej onieśmielonych – bardziej klasyczne i mniej zboczone pytania 

 • – Jaka jest Twoja ulubiona pozycja?
 • – Gdzie zawsze chciałeś/chciałaś uprawiać seks, ale się bałeś/bałaś?
 • – Jaka jest Twoja ulubiona część ciała poza genitaliami?
 • – Wolisz, gdy całuję Cię czule czy bardziej namiętnie?
 • – Wolisz być rozbierany/rozbierana czy lubisz się sam/sama rozbierać?
 • – Jakie nasze doświadczenie seksualne najbardziej zapadło Ci w pamięć i dlaczego?
 • – Jaką masz fantazję, której jeszcze nigdy nie spełniłeś/spełniłaś?
 • – Jaka byłaby Twoja ulubiona pozycja, gdybyś mógł/mogła wybrać tylko jedną
 • – Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się wstydzić tego, co lubisz robić w łóżku?
 • – Opisz swój najlepszy pocałunek
 • – Czy masz ulubione miejsce, w którym kiedyś zdarzyło Ci się uprawiać seks?
 • – Ile miałeś/miałaś lat, gdy zdarzyło Ci się uprawiać pierwszy raz seks? O ile oczywiście nie jesteś dziewicą/prawiczkiem.
 • – Które zboczone pytania sprawiają, że czujesz się nieswojo? Których pytań nie lubisz?

Wiem, że czasami zadawanie tego typu erotycznych pytań wydaje się być trudne. Ja przez całe życie byłam uczona tego, że nie można zadawać tego typu pytań nikomu i można o nich czytać tylko i wyłącznie w artykułach magazynów typu “Playboy”. Uważam jednak, że masz prawo wiedzieć, co lubi i jak to lubi Twój partner – swoją drogą masz też prawo i musisz nagłaśniać to, co lubisz robić Ty – dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć swoje partnera, jak też łatwiej określić to, co byś chciała robić następnym razem, gdy wylądujecie raz w łóżku! Dobra, wystarczy już tego czytania! Czas zadać kilka sprośnych pytań!  

1 comment

Comments are closed.