Jestem lesbijką i jaram się tym!

Oczywiście jest to mały wgląd do mojego świata i doświadczeń zarówno moich, jak i moich koleżanek (tak, mam koleżanki, którymi też są lezbijki), ale myślę, że w dzisiejszych czasach jest wiele korzyści związanych z bycia damą kochające inne damy. I rzeczy tak naprawdę było o wiele za dużo, aby umieścić je wszystkie na tej liście.

A więc przedstawiam tu top 10 cudownym rzeczy, które są rezultatem umawiania się z kobietami. Czasami bardzo młode lesbijki mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak bardzo świetne jest bycie lesbijką!

Jestem tu po to, żeby dodać Wam otuchy i przypomnieć Wam o tym, jak super jesteście!

Parady równości

Zasadą jest to, ażeby uczestniczyć w tak wielu paradach równości, jak to tylko jest możliwe. Twoje lata są zarezerwowane na tęczowe szaleństwo i przebieranie się w cekiny i błyskotki.

I rozglądanie się dookoła jak dumny rodzic, myśląc: „Tak, zrobiliśmy to.” Picie jeszcze przed południem na środku ulicy też jest czymś, co sprawia, iż parady równości są niczym innym, jak istne cudo na ziemi.

Wszystkie te rzeczy

Ok, może nie każdy się ze mną zgodzi, ale… Ale wiem tylko, że nigdy nie muszę kupować nowej pary Converse, T-shirtów lub drogiej pasty do zębów, ponieważ mogę po prostu robić zakupy w szafie mojej dziewczyny. Albo w jej łazience. Przydatne jest również posiadanie w domu ogromnej ilości tamponów i wina.

Seks

W tej kategorii jest zbyt wiele rzeczy, które można opisać. Ale spójrzmy na najlepsze – „nikt nie musi czekać co najmniej pół godziny, aby kontynuować”.

Nie mówię już o tym, jak świetne są fantazje erotyczne z lesbijkami w roli głównej!

Nie musisz się martwić o zajście w ciążę

Po godzinach seksu nie ma powodu do paniki, jeśli twój okres spóźni się o pięć dni. Jest to niedogodność, ponieważ prawdopodobnie oznacza to, iż będziesz wkurzona przez następne parę dni (wiadomo, jak każda kobieta przed okresem). Jest to jednak o niebo lepsze od jajeczka, które w ciągu następnych 9 miesięcy zmieniło by się w małego człowieczka.

Celebryci

Czujemy pewne poczucie bliskości z celebrytami, jeśli są na tej samej stronie, co my. Nawet KD Lang jest teraz częścią mojego życia, choć nie znam ani jednej jej piosenki. Ale wciąż ją kocham!

Gdy gwiazdy “wychodzą z szafy”

Kiedy celebrytka “wychodzi z szafy”, czujesz się dumny. Cała społeczność czuje dziwne ciepło w sercu i aż chcesz się uśmiechać.

Ellen Paige? Wiedzieliśmy wiele lat temu, kiedy zobaczyliśmy buty, które założyła na premierę filmu Juno. Było to zbyt oczywiste.

Telewizja

Kiedy większość ludzi słyszy Słowo L, myślą o słowie Lubić. Inaczej sprawa wygląda, gdy należysz do gangu.

Natychmiastowy obraz Shane’a lub Bette pojawia się w twojej głowie i stajesz się bardzo rozproszony to rzeczywiście nowy hit sezonu. Oh, lubisz ten serial? Pewnie, że tak. W końcu to lesbijska historia.

Społeczność

Miło jest wyjść i wiedzieć, że zobaczysz jednego ze swoich znajomych. Poznajesz wielu ludzi, z którymi masz coś wspólnego. Zazwyczaj jest to ta cała historia z KD Lang.

Każdy ma swój udział w pracach domowych

To nie tak, że wracasz w dniu, w którym mężczyzna poszedł do pracy z kapeluszem i teczką, a kobieta pozostała w domu, aby karmić piersią piątkę dzieci.

Ale wielu moich hetero przyjaciółek wciąż narzeka, że ​​ich chłopak nie pomaga w domu.

Nadal mam role z moją dziewczyną. Niewypowiedzianą regułą jest to, że zawsze wyniesie śmieci, ponieważ zapach ciepłego kosza na śmieci sprawia, że ​​wyrzygać wczorajszą kolację. To samo dotyczy mnie, gdy w domu jest pająk; Ostrożnie go podniosę, a potem bardzo ostrożnie spalę dom.

Żadnych “złych” chłopców

Nie mówię, że dziewczyny są całkowicie pozbawione obrzydliwych cech charakteru, ale z wcześniejszych doświadczeń chłopcy są zdecydowanie gorsi.