Strap on – czyli co należy wiedzieć o penisie na paskach

Seks z użyciem sztucznego penisa przypinanego paskami do ciała (czasami nazywany jest peggingiem, w zależności od tego, kto to robi) jest jedną z tych rzeczy, przez które ludzie czują się nieco onieśmieleni. Czy to będzie dziwne albo niezręczne? Czy słabo wypadniesz w tej roli? Czy poczujesz się trochę głupio, gdy zobaczysz siebie z kutasem?

Szczerze mówiąc, wszystko może się zdarzyć. Ale jeśli chcesz tego spróbować, warto przełamać lęk, ponieważ zabawa ze sztucznym penisem na paskach naprawdę ma potencjał. Dzięki temu gadżetowi możesz poczuć się cholernie seksownie i to Ty będziesz mieć władzę. Potraktuj to jako zupełnie nową, poszerzoną wersję swojego seksualnego ja… Taką, która może mieć taki kolor, rozmiar lub kształt, jaki tylko zapragniesz (w grę wchodzą wszystkie kolory tęczy i brokat, możesz nawet świecić w ciemności).

Jeśli chodzi o tych, którzy polegają na swoich rękach lub seksie oralnym, aby zapewnić partnerowi przyjemność, tego typu zabawa może wnieść zupełnie nowy poziom intymności do seksu partnerskiego. Zabawa ze sztucznym penisem na paskach umożliwia na pozycje, które naprawdę mogą ułatwić intymność. Wspaniale jest mieć wolne ręce do robienia innych rzeczy i wybierać pozycje, które są naprawdę słodkie, romantyczne i intymne.

Jak użyć strap onu po raz pierwszy?

Najpierw zbadaj strap on sama

Jedną z głównych obaw związanych ze sztucznym penisem na paskach jest to, że będziesz skrępowana i będziesz się czuć niezręcznie. Właściwie, jeśli nie masz własnego penisa, ta nagła zmiana i używanie go – wykonywanie ruchów pchnięcia – mogą być obce i onieśmielające. Ale jak myślisz, dlaczego osoby z penisami radzą sobie z nimi dobrze? Praktyka czyni mistrza.

Posuwiste poruszanie biodrami nie jest czynnością, do której jesteś przyzwyczajona. Wyćwiczenie tego ruchu pomoże zbudować Ci pewność siebie. Gdy tylko przyzwyczaisz się do tego ruchu, zniknie uczucie dyskomfortu i będziesz się mogła skupić na swojej seksualności.

Dopiero gdy poczujesz się komfortowo ze swoim sztucznym penisem, możesz zacząć używać go do seksu partnerskiego. Możesz wprowadzić tę zabawkę do wieczornych igraszek typowym filmowym trikiem – mówisz, że idziesz przebrać się w coś wygodniejszego i wracasz do partnera z założonym sztucznym penisem.

Strap on i metoda małych kroków

Jeśli chodzi o rozmiar, nie bądź zbyt ambitna – przynajmniej nie na początku. Najpierw wybierz skromne dildo. W końcu mówimy o SZTUCZNYM penisie, więc nie będziesz czuła, czy przesadzasz, co może ułatwić posunięcie się za daleko i możesz przypadkowo skrzywdzić partnera. Zacznijcie od mniejszych rozmiarów dildo i zwiększajcie je powoli, gdy Ty i Twój partner poczujecie się bardziej komfortowo.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego związanego z seksem, komunikacja jest kluczowa. Poza tym seksu ze sztucznym penisem na paskach trzeba się nauczyć, więc zaakceptuj, że niezręczność jest częścią tej zabawy. Pamiętaj, że bycie figlarnym i zabawnym jest sexy, a wszystko można obrócić w żart.

Wybierz odpowiedni strap on

Korzystanie ze strap ona może być cholernie seksowne, a wykorzystywanie go podczas seksownych zabaw przyczyni się do Twoim najsilniejszych orgazmów. Moim zdaniem każda kobieta powinna przynajmniej raz wypróbować tego rodzaju seksu, ale od czego zacząć?

Do zabawy ze sztucznym penisem na paskach potrzebujesz… sztucznego penisa na paskach. W skład tego niezbędnego sprzętu wchodzi uprząż – paski do przypięcia na biodra i kompatybilny sztuczny penis. Najlepiej unikać skórzanych pasków, gdy zabawiasz się z wieloma partnerami (nie można ich dezynfekować), a dildo powinno być wykonane z materiałów bezpiecznych dla ciała (najlepszym wyborem będzie silikon). Na początek lepiej też nie inwestować dużych pieniędzy w ten gadżet. Kup najpierw coś mniejszego i tańszego na próbę. Jeśli będzie to strzał w dziesiątkę, to wtedy z chęcią wydacie każde pieniądze, aby podnieść jakość zabawy.

Lubrykant – wiele osób o nim zapomina

Nigdy nie zapomnij o lubrykancie. Dzięki niemu doświadczenie będzie o wiele bardziej komfortowe dla wszystkich, zmniejszając ryzyko kontuzji i bólu. Pamiętaj, że jeśli używasz sztucznego penisa do penetracji analnej, odbyt w naturalny sposób nie nawilża się samoczynnie jak pochwa – więc lubrykant jest koniecznością.

Upewnij się tylko, że wybrany przez Ciebie intymny żel nawilżający jest bezpieczny dla Twojej zabawki (jeśli Twój sztuczny penis wykonany jest z silikonu, wybierz lubrykant na bazie wody). Lubrykantu na bazie silikonu, który jest zwykle trwalszy i gęstszy, możesz użyć do zabawek szklanych i ceramicznych.

Nie chodzi tylko i wyłącznie o dildo

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks ze sztucznym penisem na paskach – czy jakimikolwiek innymi zabawkami – pamiętaj, że tak naprawdę chodzi o Ciebie i Twojego partnera, a nie o gadżety, których możecie, ale nie musicie używać. Świetny seks ze sztucznym penisem nie polega na tym, że skupiacie się tylko i wyłącznie na nim. A przynajmniej nie chodzi tu tylko o sztucznego penisa – chodzi także o całościowe podejście do tego aktu – seksowne dotykanie, całowanie i przytulanie się, które mu towarzyszy.

Czasami, kiedy próbujemy nowej techniki, zapominamy o tym, jak sprawić przyjemność seksualną. Dotyk, zmysłowość i kontakt wzrokowy są kluczowe – dokładnie tak samo jak w innych kontaktach seksualnych.

W rzeczywistości zabawa ze sztucznym penisem na paskach wcale nie musi polegać na penetracji. Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju seksu, nie skupiaj się zbytnio na samej penetracji. Możecie zająć się również pieszczotami rękami lub seksem oralnym.

Tak, oczywiście nie będziesz czuła, jak partner robi Ci loda, biorąc do ust sztucznego penisa, ale sama czynność, świadomość i oglądanie może ogromnie podniecić was oboje.