Jak sprawić mężczyźnie przyjemność ręką?

“Zrobić komuś dobrze ręką” odnosi się do czynu dokonanego na mężczyźnie – żeński odpowiednim nazywany jest palcówką. Robótkę ręczną można wykonywać aż do pięknego finiszu – ejakulacji, a więc staraj się nie zakładać swojego ulubionego sweterka z kaszmiru podczas walenia konia Twojemu facetowi. 

Walenie konia, czy też robótka ręczna, nie niesie za sobą bardzo romantycznych skojarzeń; niektórzy mężczyźni uważają nawet, iż jest to mało wygodny akt seksualny.

Część mężczyzn uważa na przykład, iż sami mają oni ręce, a więc potrafią się sobą zająć. Jednak przy odpowiedniej ilości lubrykantów, jak też obustronnej komunikacji, walenie konia może być cholernie seksownym doświadczeniem dla każdej ze stron. 

Jak zrobić facetowi dobrze ręką?

Jeśli masz ochotę wrócić na chwilę do krainy swojej młodości i pozostawić za sobą lekko zaplamione miejsce w kinie, oto co musisz wiedzieć. Walenie konia jest cholernie niedoceniane. Aby przygotować się na praktyczną miłość, nie idź prosto w stronę penisa.

Musisz droczyć się z facetem. Najpierw przesuwaj ręką w górę i w dół po jego udach i dolnej części brzucha. Następnie zacznij głaskać penisa lekkim dotykiem, owijając dłoń wokół jego penisa i naprzemian zwalniając i zwiększając nacisk podczas przesuwania w górę i w dół. 

Każda kobieta ma swoje sposoby na to, jak sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, a jeżeli jesteśmy w swoim związku otwarci, to pewnie udało Wam się nie raz udało Wam się rozmawiać o tym, co kogo podnieca. Większość mężczyzn lubi, gdy oprócz robienia mu dobrze ręką kobieta nie zapomni zrobić mu loda, a więc warto jest nie zapomnieć o tym podczas miłosnych igraszek.

Jednoczesne pieszczenie stref erogennych może być dobrym pomysłem – w końcu należy pamiętać, że genitalia to nie są jedyne strefy erogenne na ciele mężczyzny, a stymulacja innych części ciała może pomóc mu z osiągnięciem orgazmu.

Aby zapobiec jakimkolwiek otarciom, używaj lubrykantu lub też specjalnego kremu do masturbacji.

Eksperci niekiedy sugerują wzajemną masturbację, jeśli naprawdę interesuje Was to, co działa najbardziej na Waszego partnera. To takie prywatne korepetycje z tego, kto co chciałby robić w łóżku. Najważniejsze jest kontaktowanie się ze swoim partnerem i pytanie go oto, czy chce, ażebyś robiła coś bardzo konkretnego. 

Wariacje

Robótka ręczna może być zarówno jednoręczna, jak i dwuręczna. W zależności od wielkości penisa, jak też Twojej zręczności, możesz robić naprawdę sporo ciekawych rzeczy. Spróbuj na przykład przesuwać dłonią w górę i w dół, po czym taktownie masować górę penisa kolistymi ruchami. Brzmi skomplikowanie?

Wcale takie nie jest. Po prostu wyobraź sobie, że otwierasz butelkę od szampana, a górna część penisa Twojego partnera jest korkiem. Możesz też spróbować spleść palce razem i przesuwać je w górę i dół trzonu penisa jako jedna całość. Warto też jest nie zapominać o zabawie jądrami partnera – choć nie każdy to lubi i zazwyczaj musisz być bardzo delikatna, warto spróbować. 

Uwaga na napletek: jeśli mężczyzna jest nieobrzezany i ma napletek, nie odciągaj go za daleko, bo to może boleć. 

Walenie konia w pop-kulturze

Zwykle, gdy robótki ręczne są przywoływane w popkulturze, są źródłem komedii. Doskonałym przykładem jest zabawna parodia zwiastuna filmu  „Hand Job Cabin”. Co dzieje się, gdy mściwe duchy nawiedzają grupę naprawdę ładnych młodych ludzi? 

Jeśli chcesz zobaczyć bardzo niezręczną scenę z waleniem konia w roli głównej – sprawdź film pt.  “Polowanie na druhny“.