Pozycja 68 to najgorętsza pozycja sezonu!

Jest podobna do 69, ale LEPSZA i podobno to właśnie ta pozycja z wielu pozycji seksualnych jest obowiązkowo do wypróbowania w sypialni! Wszyscy znamy pozycję „69” i jej lekko akrobatyczny styl przynoszący niesamowite odczucia dla obojga partnerów. Poza tym pozycja ta umożliwia doskonalenie zabawy łechtaczkami. Tak, to jest genialne i tak, wszyscy to kochają – ale być może znaleźliśmy jeszcze lepszy sposób.

Pozycja 68 – na czym polega?

Pozycja „68” to nowy wariant tego klasyka, jednak zamiast sprawiać przyjemność obojgu partnerom, zapewnia ogromną przyjemność jednej osobie. Tak, to te samolubne chwile, których wszyscy od czasu do czasu pragniemy i których potrzebujemy. W ten pozycji jedna osoba kładzie się na na plecach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze. Druga osoba następnie kładzie się (też na plecach) na klatce piersiowej osoby leżącej z głową na jej udach.

Jeśli jesteś kobietą, umieszczasz swoje krocze nad ustami partnera, dając mu – czyli swojemu dawcy orgazmu – pełny dostęp do wszystkiego, co tylko będzie chciał zbadać swoim językiem, a Ty możesz skoncentrować się jedynie na przyjemności.

Kobieta klęcząca na fotelu w szarej bluzce i czarnej bieliźnie

Najgorętsze pozycje – czy 68 jest jedną z nich?

Oprócz tego, że możesz osiągnąć najwyższą przyjemność z seksu oralnego, to pozycja „68” pozostawia Twoje ręce wolne, dzięki czemu możesz zwiększyć doznania masturbacją (może pobawisz się sutkami?). Możesz nawet wziąć do ręki wibrator i przyłożyć go do łechtaczki, aby zapewnić dodatkową stymulację, gdy będziesz cieszyć się tym doświadczeniem.

Jeśli jesteś na górze, jest to doskonała okazja, aby zwiększyć swoją przyjemność, a jeśli jesteś na dole, masz dostęp do każdego centymetra swojej partnerki – seksualne eksperymenty czas zacząć!

Brzmi to dość łatwo, ale w rzeczywistości może być trudniejsze niż myślisz. Jeśli będzie Ci na górze nie za wygodnie, użyj łokci, aby się podeprzeć i odciążyć trochę partnera. Niech zacznie się przyjemność!