Niesamowity seks oralny w mniej niż 5 minut? Metoda KIVIN

Istnieje nowa, modna metoda seksu oralnego. Dzięki niej wiele kobiet ma najlepsze orgazmy w życiu! Nazywa się to Metodą Kivina, a dzisiaj nauczymy Cię wszystkich soczystych szczegółów…

Dlaczego warto wypróbować tę metodę?

Zarówno blogerzy, jak i seksuolodzy mają problemy z tą metodą. Wielu twierdzi nawet, że zapewnia orgazm w ciągu 5-10 minut dla każdej właścicielki sromu. Uważamy, że ważne jest, aby nie koncentrować się na celach związanych z seksem i że szybsze niekoniecznie jest lepsze. Twórca metoda Kivina twierdzi, że zwiększa intensywność orgazmów i zwiększa ogólną przyjemność, a my jesteśmy w stanie to wspierać!

Nawet jeśli jesteś już świetny w seksie oralnym i regularnie doświadczasz jego korzyści i orgazmu, dobrze jest być otwartym na nowe doznania i sposoby sprawiania przyjemności. Właścicielki sromu mają anatomię zdolną do wielu różnych rodzajów orgazmów i przyjemności, więc spróbuj czegoś nowego już dziś.

Każda właścicielka sromu jest zupełnie inna, w inny sposób lubi otrzymywać przyjemność z seksu oralnego. Dlatego należy pamiętać, że to co sprawdzi się u jednej osoby, niekoniecznie sprawdzi się u drugiej. Z tego powodu niezwykle ważne jest, abyś podczas seksu oralnego wykorzystywać dużo komunikacji.

Poinformuj swojego partnera, że ​​chcesz wypróbować z nim nową technikę, zapytaj, czy mu to odpowiada, i poproś o ustne informacje zwrotne w trakcie i po.

Czym ona jest?

Metoda Kivina ma trzy kluczowe aspekty do opanowania, które różnią się od „tradycyjnego” stylu. Zanurzmy się w każdym elemencie, abyśmy mogli wspólnie opanować technikę.

Perfekcyjne pozycjonowanie

Dzięki „tradycyjnemu ustawieniu kunnilingusa” zwykle widzimy dawcę pomiędzy nogami biorcy. Ich nos wskazuje w kierunku pępka, a podbródek w kierunku pośladków. Mam nadzieję, że jesteś ze mną do tej pory, ponieważ tutaj robi się trochę … inaczej.

Dzięki tej metodzie dawca faktycznie leży prostopadle do swojego partnera pod kątem 90 stopni, tworząc z ciałami coś w rodzaju „T”. Zamiast patrzeć w górę na łechtaczkę, patrzysz na nią z boku.

Możesz eksperymentować z wejściem z dowolnej strony ciała partnera. Ponieważ większość właścicielek sromów ma jedną stronę swojej łechtaczki, która jest bardziej wrażliwa od drugiej, warto wypróbować obie strony i zapytać, która przynosi większą przyjemność.

Wybór pozycji można rozwiązać na kilka różnych sposobów. Wybierz to, co działa najlepiej na podstawie Twojego komfortu fizycznego, a także na podstawie czułości. Jeśli właścicielks sromu lubi być mieć szeroko rozstawione nogi w celu uzyskania maksymalnej stymulacji, zasugeruj, aby odciągnęła nogi do tyłu w celu bardziej intensywnej stymulacji. Niektóre osoby wolą mieć złączone nogi, dzięki czemu mają uczcie jak wargi sromowe masują boki łechtaczki. W takim przypadku zasugeruj, aby trzymała nogi nisko i rozchylała je delikatnie na tyle, aby język mógł wejść i wykonać swoją magię.

Wspaniałe wskazówki

Istnieje kilka technik opanowania rękami tego ruchu. Palec wskazujący i kciuk lewej ręki połóż po obu stronach łechtaczki, aby pomóc sobie podczas lizania. Spytaj partnerki jakie ustawienie palców jest dla niej najdogodniejsze i dostosuj się do jej predyspozycji.

Niektórzy ludzie, którzy wypróbowali tę metodę, twierdzą, że po pobudzeniu łechtaczki mogą poczuć dwa małe guzki po obu stronach kaptura łechtaczki, które wyglądają jak dwa małe ziarna ryżu. Są to tak zwane „punkty K”. Jeśli możesz je poczuć, przeciągnij językiem między kapturem łechtaczki pomiędzy tymi dwoma punktami.

Pamiętaj, że podniecona tkanka łechtaczki puchnie podobnie jak penis. Jeśli więc początkowo nie możesz ich znaleźć, zachowaj czułość bo możesz zauważyć, że te wypukłości stają się bardziej widoczne w trakcie zabawy. Oczywiście narządy płciowe wszystkich są wyjątkowe, a niektóre mogą nie mieć wykrywalnych „punktów K”. Nie przejmuj się zbytnio, jeśli nie możesz ich znaleźć, ważniejsze jest jednak wysłuchanie ustnych i fizycznych opinii partnerki.

Wypróbuj kilka różnych pozycji lewą ręką i pamiętaj, że zmiany, których potrzebuje twój partner, mogą być bardzo subtelne, więc skonsultuj się z nim i uważnie posłuchaj, co jest dobre, zanim zdecydujesz się na zmianę. W tym czasie możesz wykonać kilka zagrywek, aby pomóc swojemu partnerowi w określeniu, która pozycja dłoni jest najlepsza.

Praca językiem

Teraz gdy jesteś już w odpowiedniej pozycji, rozgrzej swój język! Sztuczka w tym niesamowitym ruchu polega na tym, że liżesz poziomo (zamiast zwykłego kierunku pionowego) o kontynuujesz delikatnym ruchem w górę i w dół, podobnie jak zjadasz lody. Pysznie!

Ważne jest, aby wypróbować kilka różnych wariantów języka, aby odkryć dokładnie co lubi twój partner. Kluczem tej metody jest ustalenie niuansów, które najlepiej pasują do twojego partnera, a następnie wykorzystywanie ich. Tak więc – słuchaj uważnie!

Szczerze mówiąc jest to ważne w każdej technice seksu oralnego. Kiedy już zaczniesz coś dobrego to pozostań przy tym!

Feedback

W metodzie KIVIN sugerowane jest wykorzystanie prawej ręki do nacisku na krocze. Krocze jest barometrem przyjemności, a zauważenie mimowolnych skurczów mięśni pomoże ci wyostrzyć to, co najlepiej działa na partnera. Bez słów.

Niektórzy ludzie uważają, że nacisk na ich krocze jest niewygodny. Można to łatwo zmienić, eksperymentując z włożeniem palca (lub dwóch) do kanału pochwy lub delikatnym masażem zewnętrznej lub wewnętrznej strony odbytu. Sprawdźcie co na was działa najlepiej!

Fizyczną informację zwrotną można również ocenić obserwując wzrokowo. Poszukaj mimowolnych ruchów mięśni w mięśniach brzucha partnera, a także zwróć uwagę na jego sposób oddychania.

Oczywiście te fizyczne wskazówki zwrotne mogą być świetne, ale naprawdę ważne jest, aby prosić i słuchać również ustnych wskazówek i opinii.

Podsumowanie

Czy więc ta „rewolucyjna nowa technika” naprawdę jest taka nowa i rewolucyjna? Prawdopodobnie nie, ponieważ ludzie wykonują ją nieświadomie od tysięcy lat. Ale możliwość nazwania techniki daje nam ważny aspekt w komunikacji z partnerami.

Ta metoda zawiera również kilka sztuczek, które pomagają przekazać cenne informacje zwrotne na temat pobudzenia partnera. Fajnie jest odkrywać nowe rzeczy w życiu seksualnym oraz uczyć się subtelnych wskazówek i sztuczek, które mogą poprawić zarówno twoją satysfakcję seksualną jak i partnerów. Ponadto wspaniale jest mieć zwięzły język w celu komunikowania swoich preferencji seksualnych i omawiania ich ze swoimi partnerami.

Wypróbuj dzisiaj metodę Kivin i daj nam znać, jak działa na Ciebie i Twojego partnera.

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć jak wam się podoba!