Motorboating, czyli zabawa piersiami – na czym polega?

Motorboating nie ma nic wspólnego z aktywnym, szybkim sportem wodnym, choć prawdopodobnie wykonywanie motorboatingu też spala parę kalorii.

Czynność ta polega na umieszczeniu twarzy między czyimiś piersiami i szybkim poruszaniu głową w przód i w tył, a jednocześnie wydawaniu dźwięków ustami i językiem. Choć czynność ta może bardziej przypominać dowcip, część mężczyzn potrafi nieźle się podniecić to robiąc. 

Jak pieścić piersi kobiety?

Aby wykonać tego rodzaju pieszczoty piersi, należy umieścić piersi tuż nad twarzą partnera. Dla zwiększenia efektu można nawisnąć nad nim, przez co może mu się wydawać, że będziesz go podduszać.

30 sekund to prawdopodobnie wystarczająco, ażeby uzyskać pożądany efekt, jednak osobiście gratuluję każdemu, kto potrafi robić to dłużej bez panicznego napadu śmiechu. Dla kobiet o mniejszych piersiach akt ten może się wydać trudny do wykonania, gdyż muszą one ścisnąć swoje piersi do granic możliwości. 

Należy pamiętać o tym, iż kobiety lubią to, gdy się pieści ich piersi – czasami pieszczotami biustu możesz nawet doprowadzić kobietę do orgazmu! Delikatne pieszczoty sutków i piersi opuszkami palców to świetny rodzaj gry wstępnej, którą każda kobieta zaliczy do udanych.

Wariacje

Inną odmianą tego ruchu jest ujęcie piersi mocno w każdą dłoń i wcieranie ich w twarz odbiorcy. A więc. To jest opcja.

Motorboating w pop-kulturze:

Vince Vaughn w filmie “Polowanie na Druhny” z 2005 roku wprowadził określenie “motorboating” do naszej zbiorowej świadomości.