Wymiana nudesami – jak to robić dobrze?

darmowe nudesy

Wysyłanie sobie nawzajem nudesów to praktyka, dzięki której można łatwo podtrzymać namiętność między ludźmi, nawet jeśli jesteście daleko od siebie. Z kolei jeśli jeszcze się nie znacie, dzięki nagim i półnagim zdjęciom rozbudzicie nawzajem swoją ciekawość – wprost nie będziecie mogli doczekać się pierwszego wspólnego spotkania! Jeśli kręci Cię wymiana nudesami, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Dowiesz się, jak robić je dobrze, o czym należy pamiętać i kilka innych nieocenionych informacji na temat darmowych nudesów. Gotowy? 3… 2… 1… Zaczynamy!

Spis treści

Wymiana nudesami – dlaczego jest tak pociągająca?

Powiedzmy to jasno – wymienianie się nagimi zdjęciami jest naprawdę seksowne. Wyobraź sobie na przykład, że w środku dnia dostajesz niespodziewaną wiadomość od swojej partnerki seksualnej – zero komentarza, tylko zdjęcie, jak całkiem naga leży w swoim łóżku. Pożądanie pojawia się momentalnie, zwłaszcza jeśli akurat jesteś w takich okolicznościach, w których absolutnie nie powinieneś być podniecony. Masz ochotę rzucić wszystko, co w tej chwili robisz, tylko po to, żeby patrząc na to zdjęcie, doprowadzić się do nieziemskiego orgazmu. Dzięki wysyłaniu sobie nudesów nie musicie czekać do wieczora, aby nawzajem podnieść sobie ciśnienie i zawrócić w głowach.

Albo inny scenariusz – poznajesz nową osobę i jesteś nią absolutnie zafascynowany. Każdego wieczora wyobrażasz sobie, co będziecie robić, kiedy tylko się spotkacie. Aż nagle, niespodziewanie, wysyła Ci nudesa. Najpierw takiego soft, na którym zakrywa się pościelą, ale później robi się coraz bardziej śmiała. Taka wymiana zdjęć sprawia, że w Twojej głowie układa się już cały scenariusz na pierwszą wspólną noc.

wymiana nudesami

Jak robić najlepsze nudesy?

Omówiliśmy trochę teorii, nadszedł czas na praktykę. W jaki sposób robić świetne nudesy tak, aby zawróciły w głowie każdemu, komu chcesz w niej zawrócić?

  • po pierwsze – nie odsłaniaj zbyt dużo od razu. Zdecydowanie bardziej fascynuje nas to, co ukryte i tajemnicze niż to, co możemy dostać jak na tacy. Twoje pierwsze nudesy do danej osoby powinny być nieco bardziej zmysłowe niż pornograficzne – paniom polecamy na przykład sfotografowanie pośladków opierających się o szklaną ścianę prysznica, panowie mogą oprzeć się o ścianę i zakryć pewne miejsca przy pomocy rekwizytu. Eksperymentuj z pozami i manipuluj światłem, aby stworzyć niesamowity klimat sex fotki;
  • po drugie – wyeksponuj to, co lubisz w sobie najbardziej! Jeśli nie przepadasz za swoim wystającym brzuszkiem, ale za to uważasz, że masz świetne piersi, zadbaj o to, aby były na pierwszym planie zdjęcia. To nie jest oszukiwanie – to po prostu spryt i taktyka, która ma na celu pokazywanie najlepszej wersji Ciebie;
  • po trzecie – po prostu baw się dobrze! Wymiana darmowych nudesów ma być przede wszystkim przyjemnością; jeśli źle się z tym czujesz, nic z tego nie wyjdzie.

Darmowe nudesy – gdzie najlepiej je wysyłać?

Oczywiście możesz korzystać z komunikatorów, których używasz do kontaktu z ludźmi na co dzień, jednak to nie jest najbezpieczniejszy sposób na wymianę darmowych nudesów. Zdecydowanie lepiej skorzystać na przykład z Erodate – portalu, który gwarantuje pełną anonimowość (jeśli nie chcesz, aby dana osoba poznała Twoją tożsamość) i na którym możesz poznawać osoby chętne na taką aktywność. Świetnym wyborem będzie też Snapchat – nudesy wysyłane za pośrednictwem tej aplikacji od razu znikają, a dodatkowo dostajesz powiadomienie, jeśli ktoś zrobi screen shot. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo Twojego wizerunku. Więcej o tym, jak działa Sex Snap, możesz dowiedzieć się z tego artykułu.

Co jeszcze warto wiedzieć o wymianie nudesami?

Nie możesz się już doczekać wymiany darmowych nudesów? To świetnie, ale pamiętaj jeszcze o dwóch rzeczach:

  • zawsze upewnij się, że dana osoba chce dostać od Ciebie fotkę. Niechciane nudesy nie są czymś fajnym – zdecydowanie bardziej polecamy konsensualną wymianę fotek;
  • jeśli bardzo zależy Ci na anonimowości, upewnij się, że w kadrze nie znajdują się przedmioty, które mogłyby coś powiedzieć o Twojej tożsamości – na przykład strój, który nosisz do pracy czy widok z okna. Dbaj o swoje bezpieczeństwo.

Wiesz już wszystko? No to uśmiech… i do dzieła!