Porady dla mężczyzn – wszystko o portalach randkowych

Randkowanie może być przerażające dla facetów, szczególnie jeśli mają oni praktycznie zerowe doświadczenie w tej dziedzinie sportu. Jeśli jesteś singlem i chcesz się umówić na randkę lub znaleźć kogoś, z kim można się umówić na piwo – spróbuj zarejestrować się na bezpłatnej stronie randkowej – w końcu randki przez Internet w ostatnich czasach stały się najbardziej przystępną formą zawierania znajomości.

Dzięki portalom randkowym nie musisz spędzać dziesiątek godzin w barach ani też odwagi, by zaprosić nieznajomą dziewczynę na randkę. 

Znalezienie właściwej dziewczyny nie musi być niewykonalnym zadaniem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci stać się mistrzem randek online i choć idealny mężczyzna nie istnieje, to warto jest wiedzieć, co podnieca kobiety i co sprawia, że w ich oczach stajesz się “prawie-idealny”.

Bądź widoczny

Może się to wydawać oczywiste, ale faceci zapominają, że panie nie będą wiedziały, czy są oni dostępni, dopóki nie potwierdzą tego w mediach społecznościowych lub na bezpłatnych portalach randkowych.

Portali randkowych w Polsce jest wiele, ważne jest jednak to, żeby wybrać typ randki internetowej, która będzie najbardziej pasowała do Ciebie. Jeśli więc szukasz kogoś na szybki numerek, nie rejestruj się na stronach gdzie kobiety szukają poważnych związków i drugiej połówki.

To powiedziawszy, sprawdź kilka darmowych portali dla dorosłych i poświęć trochę czasu na zarejestrowanie konta. Wrzuć swoje najlepsze zdjęcie i napisz kilka słów o sobie – każdy serwis randkowy będzie wymagał od Ciebie podania podstawowych faktów o sobie – oprócz wzrostu i typu sylwetki nie zapomnij wspomnieć o swoim hobby lub o tym, co Cię wyróżnia.

Randki mogą być ekscytującą sprawą i możesz mieć przed nimi lekki stres, jednak przyzwyczaisz się do tego. Bierz pod uwagę to, jak zabawne może być to doświadczenie i wyluzuj – Twoje randki będą czymś, co będziesz mógł opowiadać znajomym. 

Nie zapomnij o prawdziwym życiu

Randki online to obecnie najwygodniejsza forma zawierania znajomości i poznawania potencjalnych partnerów. Jest to znacznie wydajniejszy od tradycyjnych randek sposób na zawieranie znajomości – w łatwy sposób znajdziesz osoby o podobnych do Twoich zainteresowaniach. Dodatkowym plusem jest to, iż możesz szukać potencjalnych partnerów na randki online w zaciszu swego domu. 

To powiedziawszy, prawdziwy świat istnieje w dalszym ciągu i być może los ma dla Ciebie niespodziankę i, kto wie, może spotkasz idealną kobietę w spożywczaku nieopodal? A może ta jedyna czeka na Ciebie na siłowni? Nie ma co czekasz – wykup abonament!

Po prostu bądź sobą 

Nie wysilaj się i nie wymyślaj coraz to lepszych tekstów na podryw. Na koniec dnia i tak będziesz musiał polegać na swoim naturalnym poczuciu humoru, gdyż nie da się udawać w nieskończone. Jeśli laska nie jest pod wrażeniem Twoich dowcipów, może po prostu do Ciebie nie pasuje? 

Swoją interakcję traktuj tak, jakbyś rozmawiał z kumplem, którego od lat nie widziałeś. Zdasz sobie sprawę z tego, iż czerpiesz przyjemność z rozmowy i interakcji. Pamiętaj o podstawach komunikacji, czyli utrzymywanie kontaktu wzrokowego, zadawanie pytań i wysłuchiwanie drugiej osoby, itd. 

Brak komplikowania sprawy jest najlepszym wyjściem

Umówienie się na randki na całkowicie darmowych serwisach internetowych otwiera całkiem nowy świat możliwości, jednak nie powinieneś podchodzić do tego zbyt zachłannie.

Chcesz zachować pewien poziom pewności siebie i swobodny stosunek podczas rozmowy z kobietami. Jeśli chcesz wykonać pierwszy ruch – zrób to, jednak nie bądź zbyt agresywny, gdyż może to zniechęcić potencjalną partnerkę. 

Jeśli dziewczyna zgodzi się z tobą spotkać, to świetnie. Nie oczekuj jednak zbyt wiele, ponieważ wciąż znajdujecie się w fazie poznawania się. Rozkoszuj się tym doświadczeniem, a dowiesz się kilku rzeczy o związkach i ludziach. Rozmawiajcie, a uda Ci się dowiedzieć, jakie cechy ona ceni w swoich partnerach, czego nie znosi i czego oczekuje. 

Spotkaj się tam, gdzie czujesz się swobodnie

W filmach typowym miejscem pierwszej randki są często eleganckie restauracje i puby, jednak nie zawsze to dobry wybór na randkę w prawdziwym życiu. Miejsca te mogą być zbyt głośne, aby prowadzić właściwe rozmowy lub zbyt drogie, aby czuć się komfortowo.

Nie próbuj zaimponować swojej przyszłej partnerce rezerwując stolik w najdroższej restauracji, jeśli Cię na to nie stać. Zamiast tego wybierz miejsce, które lubisz i na parę dań w którym nie wydasz fortuny. 

Darmowe portale randkowe sprawiają, że randkowanie jest jeszcze wygodniejsze. Szybka rejestracja pozwoli Ci w łatwy sposób znaleźć dziewczyny chętne zarówno na romans i przyjaźń, jak i seks. Taka platforma pozwala nawiązać swobodną relację z osobami o podobnych poglądach.

A więc zrelaksuj się i ciesz się chwilą, zamiast niepotrzebnie komplikować sprawy. Darmowych portali randkowych ciągle przybywa, a Ty możesz wybierać z coraz większej ilości różnorodnych stron.