20 sposobów na najlepszy seks w samochodzie

Szybki seks w samochodzie często widzimy oglądając filmy porno i te fabularne (Scena z Titanica, halo!). I choć seks w aucie jest idealny do szybkich numerków, to część z nas dalej nie wie, jak do cholery jest on możliwy do wykonania!

Ciasna, duszna przestrzeń nadaje aurę intymności, nie wspominając o tym podekscytowaniu robienia tego poza sypialnią. I choć sex w samochodzie wydaje się być dobrą zabawą, jest pełno sposobów na zrujnowanie tego doznania.

Po pierwsze, nie zapominaj o przestrzeganiu prawa. W wielu krajach „popełnienie publicznego„ lubieżnego czynu ”jest wykroczeniem”. Definicja „lubieżnego czynu” może się różnić w zależności od kraju, więc lepiej jest zachować ostrożność, jeśli chodzi o seks w samochodzie. Nawet jeśli starasz się zachować dyskrecję, parkowanie na głównej ulicy w ciągu dnia i bycie widocznym dla przechodniów może zostać zakwalifikowane jako „miejsce publiczne”.

Pozycja 68 (bo właśnie tak inaczej nazywany jest seks w samochodzie) może być zarówno dobrą grą wstępną, jak też może to być świetny szybki numerek, dzięki czemu wniesiesz do swojej sypialni.

Jak uprawiać szybki sex w aucie? Oto co na ten temat mieli do powiedzenia nasi eksperci.

Nie rób tego, gdy samochód jest w ruchu

Nie trzeba nawet tego mówić, ale naprawdę, nie narażajcie siebie ani innych ludzi na niebezpieczeństwo. Pod żadnym pozorem nie należy wykonywać czynności seksualnych podczas jazdy samochodem!

Zachowaj prywatność

Sex w aucie to dobra zabawa, ale areszt jest mniej przyjemny. Upewnij się, że jeśli auto jest zaparkowane w miejscu publicznym, jest ono zaciszne i najlepiej ciemne.

Miej dużo lubrykantu w zanadrzu

Możliwe, że będziesz próbował wypróbować tutaj kilka interesujących pozycji seksualnych, więc upewnij się, że masz pod ręką mnóstwo lubrykantu. Unikaj rozlewania go dosłownie wszędzie, kupując butelkę z pompką i pomyśl o ułożeniu koca na siedzeniu, aby uniknąć niezręcznych plam – warto kochać się w samochodzie bez pozostawiania zbędnych plan.

Załóż spódnicę lub sukienkę

Przygotowując się do seksu w aucie warto jest przemyśleć wszystko zawczasu. Tak, nagość jest gorąca, ale powtarzam, że areszt nie jest tego wart. Jeśli martwisz się o prywatność w miejscu, w którym zaparkowaliście, lekka spódnica lub sukienka działa jak rodzaj namiotu, aby ukryć Twój biznes przed ciekawskimi przechodniami. Łatwy dostęp jest kluczem.

Nie zapomnij o oralu

To świetny sposób na rozpoczęcie. Jeśli twój partner ma penisa, możesz usiąść i pochylić się nad jego kolanami, aby zrobić mu loda, a jeśli twój partner ma srom, możesz spróbować położyć się na tylnym siedzeniu w pozycji 69. Jeśli jest miejsce, możesz również przesunąć siedzenia tak, aby odbiorca położył się, a osoba klęczała w stopach – bez seksu oralnego ani rusz!

Wypróbuj nowy wibrator

Aby spędzić super seksowne popołudnie, idź na zakupy z zabawkami erotycznymi i wypróbuj nowe zabawki, zanim jeszcze wrócisz do domu. Eksperci sugerują, aby usiąść na odpowiednich na przednim fotelu, a następnie wyciągnąć rękę, aby pomóc sobie nawzajem.

Zapnij się

Wszystkie samochody są wyposażone w idealne akcesoria BDSM – pasy bezpieczeństwa, ludzie! Niech twój mężczyzna usiądzie na miejscu pasażera, a następnie zatrzaśnie pasek na swoim miejscu. Poproś go, aby podniósł ręce nad głowę i użyj wszystkiego, co jest wokół (szalika, topu bikini, smyczy dla psa itp.), Aby przymocować je do zagłówka. Na koniec załóż okulary przeciwsłoneczne na oczy, aby ograniczyć jego pole widzenia, a następnie uwolnij na nim swoją dzikość.

Zabaw się temperaturą

Teraz miej trochę zabawy z nim, bawiąc się klimatyzacją przez kilka minut. Lub włącz podgrzewanie fotela, gdy klimatyzator działa. To nie tylko zwiększa czynnik zaskoczenia, ponieważ nie wie, co będzie dalej, ale przejście od gorąca do zimna sprawia, że ​​jego skóra jest bardzo wrażliwa.

Czas na szyberdach!

Otwórz szyberdach i pozwól swojemu mężczyźnie usiąść na miejscu pasażera. Wspinaj się na górę, twarzą do niego i stań stopami po obu stronach jego bioder (dzięki szyberdachowi Twoja górna część ciała będzie na zewnątrz). Pozwól mu zająć się ustami – a jeśli masz na sobie spódnicę lub sukienkę, po prostu porzuć bieliznę i pozwól materiałowi opadać kaskadą na głowę.

Zabierz go na ostrą jazdę

Z facetem na siedzeniu pasażera przesuń całkowicie oparcie siedzenia i odchyl oparcie. Zejdź mu na kolana i dawaj w stylu cowgirl. (Wskazówka: złap się zagłówka, aby uzyskać efekt dźwigni).

Niech będzie szybko i wściekle

Uklęknij na siedzeniu pasażera, głową do tyłu samochodu i (w zależności od jego wzrostu) spraw, by klęknął na siedzeniu lub kucnął za tobą, aby uprawiać seks na pieska. Jeśli chcesz jeszcze bardziej podkręcić, zmień zasady gry. Od teraz to ta druga osoba decyduje o tempie.

A może taniec na kolanach?

Oto gorący wybór, który możesz wypróbować na siedzeniu kierowcy: Odsuń siedzenie maksymalnie do tyłu i usiądź twarzą do przodu na kolanach mężczyzny, aby obyście mogli patrzeć przez okno przednie. Chwyć za kierownicę i użyj jej, aby kołysać ciałem w przód i w tył.

Popracuj nad lusterkami

Strategicznie ustaw lusterka samochodowe, aby były skierowane na waszą akcję.

“Na łyżeczkę” brzmi wspaniale!

Seks na łyżeczkę to najwygodniejsza opcja na tylnym siedzeniu (misjonarz może dawać poczucie klaustrofobii) – i nikt cię nie zobaczy. Przesuń przednie siedzenia do przodu, a leżcie z plecami na kanapie. Powinien położyć się na boku na tylnym siedzeniu, z tobą przed sobą, aby twoje plecy były przyciśnięte do jego klatki piersiowej. Jeśli siedzenie jest wąskie, nie pozwól, byś spadła, opierając dłonie o siedzenie przed sobą.

Wstrząśnij swoim światem

Muzyka wzmacnia seks w samochodzie: ponieważ znajdujesz się na tak małej przestrzeni, jeśli wystarczająco zwiększysz głośność, cały samochód zacznie walić i wibrować, co może przeładować doznania. Maskuje również hałas, dając Ci swobodę bycia głośnym, jeśli masz na to ochotę. Spróbuj zmienić stację podczas seksu w zależności od nastroju, w jakim się znajdujesz – hard rock, jeśli chcesz szybkiego, intensywnego tempa; R&B dla powolnego, romantycznego klimatu.

Miej nad nim kontrolę

Instrukcja obsługi schowana w schowku służy również jako poręczny klaps. Tak tylko mówię 😉

Zostań ekshibicjonistką

Jeśli czujesz się odważna, połóż się na masce samochodu, przykryj wasze ciała dużym kocem lub ręcznikiem i przejdź do pozycji seksu nożycowego. W ten sposób, jeśli ktoś przejdzie obok, będzie wyglądać, jakbyście się tylko całowali.

Ok, a teraz zostań prawdziwą ekshibicjonistką

Jeśli masz pewność, że Cię nie złapią, idź na całość, próbując seksu na pieska. Stań na ziemi przodem do samochodu, pochyl się w pasie i oprzyj dłonie na masce, aby mógł wejść w ciebie od tyłu. Lub wejdź na maskę (najpierw połóż ręcznik lub koc, jeśli metal jest gorący).

Podnieś dach

Kobieta kładzie się na plecach prostopadle na dachu samochodu i przesuwa tyłek do krawędzi, aby nogi zwisały z boku. Mężczyzna powinien stanąć przed kobietą (aha, mamy tu pozycję stojącą!), aby kobieta mogła oprzeć uda na jego ramionach, ustawiając go w najlepszej pozycji, aby mógł obdarować kobietę szybką minetką.