Jakich sex emoji używać, żeby rozbudzić jego / jej zmysły?

Internetowe komunikatory umożliwiły nam rozmawianie ze sobą wszędzie, gdziekolwiek się właśnie znajdujemy. Dzięki temu możemy umawiać się na spotkania, rozmawiać o wszystkim, wymieniać się na bieżąco spostrzeżeniami, ale także… flirtować! Niezależnie od tego, czy jesteś z kimś w wieloletnim związku, czy dopiero się poznajecie przez Internet, pisanie może sprawić, że nawzajem mocno rozbudzicie swoje zmysły i zawrócicie sobie w głowach. Emotikonki mogą okazać się przy tym bardzo pomocne. Chcesz wiedzieć, jak używać sex emoji, aby wyrazić pożądanie i podniecenie seksualne? Marzysz o tym, aby druga osoba bez użycia słów zrozumiała, co masz ochotę z nią zrobić? Jesteś w dobrym miejscu!

Sex emoji – dlaczego warto ich używać?

Przypomnij sobie ostatni raz kiedy byłeś bardzo podniecony, a znajdowałeś się w sytuacji, kiedy zdecydowanie nie powinieneś tego po sobie pokazywać. Na spotkaniu w pracy, podczas rodzinnej imprezy, zajęć na uczelni? W takiej sytuacji nie możesz przecież po prostu rzucić wszystkiego i właśnie w tym momencie przespać się z tą osobą, z którą najbardziej masz ochotę (chociaż mogłoby to być ciekawą atrakcją dla Twoich kolegów z pracy). Co wtedy zrobić? Najlepiej użyć sex emoji! Jedna sugestywna emotikonka wysłana przez sex chat do osoby, którą dopiero poznałeś albo za pośrednictwem SMS do Twojej długoletniej seksualnej partnerki z pewnością ją zaintryguje. Są ogromne szanse na to, że odpisze Ci w tym samym tonie, a wtedy czeka was gorący sexting w sytuacji, w której absolutnie nie powinniście go uprawiać. Dzięki użyciu emoji nikt na pierwszy rzut oka nie będzie wiedział, co właśnie robisz – nie musisz się obawiać, że zostaniesz przyłapany. Sex emotikony mogą być również świetnym rozwiązaniem, jeśli jesteś raczej nieśmiały i trudno przychodzi Ci używanie mocno seksualnie nacechowanych słów. Emoji powoli wprowadzą Cię w ten obszar i dodadzą Ci trochę odwagi – zwłaszcza kiedy zobaczysz pozytywną reakcję osoby, do której je wysłałeś.

Sex emotki – co oznaczają?

Sex emoji stały się tak powszechne, że większość osób, które posługują się internetem, niekoniecznie w celach seksualnych, dobrze rozumie ten kod. Jeśli jednak nie należysz do grona wtajemniczonych, prezentujemy krótki poradnik:

  • emoji banana 🍌lub bakłażana 🍆najczęściej oznaczają penisa. Jeśli dodatkowo dołączysz do niego 💦, w ten prosty sposób zasygnalizujesz wytrysk albo bardzo silne podniecenie;
  • emoji 😏 oraz 👅 są zazwyczaj używane na początku całej rozmowy. Dzięki nim możesz jednoznacznie zasugerować swoje zamiary. Użycie dodatkowo 😈 sprawi, że podkreślisz, że Twoje zamiary wobec tej osoby są naprawdę niegrzeczne;
  • jakich sex emoji używają kobiety? Brzoskwinka 🍑 zazwyczaj oznacza cipkę, podczas gdy 🍒 oznacza piersi. Niektóre kobiety zamiast emoji wisienki używają 👧👧, ze względu na to, że w języku angielskim wiele osób mówi o piersiach „the girls”;
  • jak zasugerować seks? Zazwyczaj używa się 👉👌na oznaczenie penetracji, 🍆👅💦 to robienie loda, za to 🍆👋💦 to oczywiście ręczna robótka. Połączenie 👅🍑💦 oznacza minetę, a ♋, chociaż emoji to formalnie oznacza znak zodiaku rak, w świecie sextingu sugeruje pozycję 6/9. Uważaj, jeśli czatujesz z fankami astrologii!;
  • możesz również wymyślać swoje połączenia sex emotikonek, aby zasugerować wszystko, co tylko chcesz! Na przykład 🍑🍆🚿może oznaczać seks pod prysznicem, a 📹👉👌- nagrywanie sex kamerek. Puść wodze wyobraźni, kiedy używasz sex emoji!

Pamiętaj o tym, zanim użyjesz sex emoji!

Wiesz już, jak w kilku prostych obrazkach rozpalić zmysły osoby, z którą piszesz. O czym jeszcze musisz pamiętać, używając sex emotek?

Weź pod uwagę możliwość, że jeśli użyjesz długiego ciągu emoji, możesz nie zostać odpowiednio zrozumiany. O ile połączenia oraz osobne emotki, które opisaliśmy wyżej, są raczej jednoznaczne, o tyle niektóre skomplikowane ciągi znaków mogą prowadzić do konfuzji, którą będzie trzeba wyjaśnić. Używając emoji, pamiętaj też o tym, że są one formą sextingu – jeśli druga osoba da Ci do zrozumienia, że nie ma ochoty w ten sposób z Tobą pisać, uszanuj jej decyzję.
Wiesz już wszystko? To świetnie! Pozostaje Ci tylko… zacząć! To co, dzisiaj 🤚💦🍆🧴🧻, czy📱👉👌?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *