Etykieta sypialniana – czyli savoir vivre w sypialni

Już od wczesnego dzieciństwa wpajano nam odpowiednie maniery przy stole. Uczono nas, gdzie kłaść nasze ręce, jak jeść nasze posiłki, a nawet jakie tematy do rozmowy są odpowiednie przy obiedzie.

Powinniśmy tę wiedzę później przenieść z rodzinnego stołu na spotkania ze znajomymi i randki. W końcu nie chcesz, aby ta nowo poznana osoba myślała, że ​​jesteś głupkiem. Maniery przy stole pokazują, że dbasz o swoje zachowanie i prezentację.

Jeśli dobrze to rozegrasz, ten obiad może przerodzić się w deser… Deser na wynos, jeśli wiesz, o co mi chodzi. Ale tylko dlatego, że obiad się skończył, nie oznacza, że ​​możesz zostawić maniery wraz z napiwkiem.

Etykieta w sypialni jest równie ważna, jeśli nawet nie ważniejsza, niż sposób, w jaki zachowujesz się podczas posiłków. Partner/ka może wybaczyć i zapomnieć o łokciach na stole, ale wpadka między prześcieradłami jest nieco trudniejsza do wybaczenia – a w końcu związki są cholernie ważną częścią naszego życia!

Więc jeśli twoje maniery przy stole doprowadzą cię z restauracji do sypialni, oto pięć zasad etykiety seksu, których powinieneś przestrzegać …

Gra wstępna jest konieczna

Kiedy robi się gorąco, a atmosfera gęstnieje, bardzo łatwo jest dać się ponieść emocjom i pośpieszyć się. Kobiety nie są jednak jak samochody wyścigowe; nie mogą przejść od 0-100 w 3 sekundy. Należy pamiętać, że każda kobieta jest inna i do osiągnięcia podniecenia seksualnego jedne potrzebują więcej czasu, a inne mniej.

Doprowadzenie ich do szczytu zajmuje dużo czasu i zwykle sam seks tego nie zrobi. Zwolnij, nie spiesz się, spraw, by druga połówka pragnęła Cię tak bardzo, że niemal płonęła. Seks będzie o wiele lepszy tylko wtedy, gdy oboje będziecie dotarci. A jeśli jeden partner akurat szczególnie oddaje się w sypialni, zwykłą uprzejmością jest odwdzięczenie się.

Najpierw pytaj

Nawet gdy już jesteście w bieliźnie i wydaje Ci się, że przed tobą autostrada do seksualnego nieba, zawsze musisz spytać przed pójściem na całość. Zgoda MUSI być wyraźna.

Nie chodzi tutaj  tylko o dobre maniery – tak rzecze prawo. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że zgoda dotyczy również próbowania nowych rzeczy. NIGDY nie wpychaj czegoś, co nie zostało wcześniej omówione. Jeśli uzgodniliście uprawianie seksu oralnego, nie nalegaj na seks analny.

To, że masz zgodę na jedną rzecz, nie oznacza, że masz ją na inne. Kiedy pytasz przed wypróbowaniem nowych rzeczy, pokazujesz drugiej osobie, że szanujesz jej upodobania i chcesz, aby czuła się dobrze. Najgorsze, co mogą powiedzieć, to nie, ale to wciąż jest o wiele lepsze niż „Wynoś się z mojego łóżka!”

Słuchaj

Kluczem do każdego rodzaju interakcji jest komunikacja, a to zyskuje podwójne znaczenie w sypialni. O ile nie uprawiasz seksu z wróżką, nikt nie będzie wiedział, czy to, co robią, zaspokaja twoje pożądanie seksualne, chyba że zabierzesz głos.

Oprócz tego, że obie muszą wyrażać werbalnie swoje potrzeby, musicie także SŁUCHAĆ. Jest powód, dla którego twój partner daje ci jakieś polecenie: chce, żebyś to zrobił. Twój partner stara się poinformować Cię, co jest dla niego/niej lepsze, a jeśli zależy Ci na czymś więcej niż tylko sobie, będziesz zbierać te strzępki informacji, które dla Ciebie zostawili.

Nie ma nic gorszego niż mówienie swojemu partnerowi, aby ruszył w jedną stronę, a oni robią coś zupełnie przeciwnego. To znaczy, oni dosłownie mówią ci, jak ich rozpalić, więc po co ignorować to, co mówią?

Jeśli więc Twoja partnerka mówi Ci, że orgazm łechtaczkowy jest jej preferowaną formą kobiecych orgazmów, to właśnie tym się zajmij! Rodzajów orgazmu jest wiele, a każdy kobiecy orgazm jest inny, a więc najlepiej jest zacząć podróż do krainy orgazmu od miejsca, które jest jej znane i lubiane 😉

Panie mają pierwszeństwo

Większość słyszała o odwiecznej regule, że kobiety zawsze przodem. Pierwsze do siadania przy stole, pierwsze do zamawiania przy stoliku, a zwłaszcza pierwsze do orgazmu.

Chłopaki, osiągacie orgazm niemal za każdym razem, kiedy uprawiacie seks, ale większość kobiet nie ma tyle szczęścia. Wiem, że czasami mężczyznom trudno jest uprawiać seks tak długo, ile potrzebne jest kobietom, by znalazły swoje wielkie „O”. Na szczęście jesteśmy w XXI wieku, a naukowcy poczynili postępy we WSZYSTKICH obszarach życia, w tym w seksie.

Należy pamiętać, że niektórym kobietom wystarczy stymulacja łechtaczki, inne natomiast są w stanie (i lubią) osiągać orgazm pochwowy. W przypadku braku orgazmu wystarczy niekiedy po prostu spędzić trochę więcej czasu na pieszczotach i dopytać się, co podnieca kobietę – stref erogennych jest wiele, a sposobów w jaki można osiągnąć orgazm – wiele.

Orgazm to nie koniec

BOOM. Eksplozja intensywnego orgazmu rozlewa się po całym pokoju, twoje nogi wciąż mrowią i nie możesz zetrzeć tego głupiego uśmiechu z twarzy. Tak, twoja sesja seksualna dobiegła końca. Ale tak jak przygotowujesz się (przez większość czasu) przed uprawianiem seksu, istnieją również rzeczy, które musisz zrobić po fakcie.

Jeśli wszędzie są płyny ustrojowe, weź ręcznik, aby się wzajemnie oczyścić; jeśli używałeś prezerwatywy, upewnij się, że wyląduje ona w koszu na śmieci, a nie gdzieś na podłodze; jeśli twój partner jest zdyszany, pójdź szklankę wody.

I bez względu na to, jak ciężkie są te powieki, NIE mdlej natychmiast, jeśli twój partner nie śpi. Spraw, aby druga osoba poczuła się tak komfortowo, jak to możliwe. Seks może się skończyć, ale to nie znaczy, że powinieneś pozbyć się manier. Właściwa etykieta seksualna może być czynnikiem decydującym o powtórnym spotkaniu.