BDSM dla początkujących: dla sprośnych i ciekawskich

Teraz gdy znasz już podstawy BDSM, być może masz ochotę zacząć eksperymentować z nowo odkrytą wiedzą.

Mam nadzieję, że (jeśli jesteś dobrym zwierzakiem) omówiłeś ze swoim partnerem artykuł na temat BDSM i wspólnie pracowaliście nad swoimi granicami i oczekiwaniami.

Po otwarciu werbalnych bram rozpoczęliście wspólnie burzę mózgów i jesteście podekscytowani rozpoczęciem eksperymentów.

Znaj swoje miejsce

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest omówienie roli, jaką chcesz pełnić w wymianie seksualnej. To nie musi być stałe i permanentne. W końcu preferencje i pragnienia seksualne są płynne i powinny być pełne soczystych poszukiwań.

Możesz ustawić role, jeśli wolisz, takie jak Dominujący lub Uległy, Właściciel i Zwierzę, Mistrz i Niewolnik (naprawdę dowolny wariant), lub możesz być Switcherem”. Switcher to osoba, która zmienia się między każdą rolą, czasami nawet w ciągu jednej akcji!

Nie ma związku między płcią a warunkami BDSM. Możesz być kobietą Dom, męskim zwierzakiem lub niebinarnym Mistrzem – cokolwiek chcesz odkrywać. BDSM jest szerokim pojęciem obejmującym wiele różnych aspektów. Więc nie tylko dominacja i uległość są wizualizowane. Oto mały podział dla ciebie.

Co oznaczają litery?

Każda litera w BDSM reprezentuje inny aspekt. W każdej z nich istnieje wiele różnych sposobów eksploracji i wyrażania siebie. Nie musisz też wybierać tylko jednej kategorii! Możesz być zainteresowany bondage’em i dyscypliną, a może po prostu biondage’em, by stworzyć piękne dzieła sztuki linowej wokół uroczego ciała. Twoja przyjemność nie zna granic.

Wszystko związane

(B)ondage stoi za B w BDSM – składa się na to wiązanie, tape’owanie, ograniczanie lub krępowanie partnera (zawsze za zgodą) w celu stymulacji erotycznej, estetycznej i / lub sensorycznej. Bez względu na to, czy wiążesz partnera ze względów estetycznych, czy też chcesz uzyskać ciekawe pozycje seksualne, każda niewola wymaga czasu na przygotowanie. Ważne jest, aby mieć dużo zaufania do partnera, który wykonuje wiązanie, a także nożyczki bezpieczeństwa. Wiesz, na wypadek, gdybyś musiał szybko usunąć ograniczenia. Niewola i dyscyplina również nie muszą iść w parze.

Poznanie zmysłowej i bezpiecznej sztuki bondage’u wymaga czasu, umiejętności i poświęcenia. Bardzo ważne jest unikanie ograniczeń niektórych nerwów, tętnic, stawów i oczywiście dróg oddechowych. Spróbuj wziąć udział w kursie bondage’u u lokalnego nauczyciela seksu (edukacja seksualna Google dla dorosłych w Twojej okolicy) lub w sklepie z zabawkami erotycznymi, takim jak Good Vibes.

Jeśli jesteś zbyt podekscytowany i po prostu nie możesz się powstrzymać (zamierzona gra słów), istnieje wiele sposobów na rozpoczęcie przygody z bondage’em bez skomplikowanych węzłów linowych. Użyj taśmy Bondage Tape lub ładnych grubych mankietów, aby unieruchomić kochanka, nie wiążąc go. Może nawet okaże się, że krępowanie wzroku za pomocą prostego krawata wokół oczu może stworzyć pyszne wyczekiwanie i rozbudzenie. Gdy jeden zmysł zostanie wyłączony, pozostałe są mocniej pobudzone.

Kto jest szefem?

(D)ominance & (s)ubmission to spór o władzę. Dominacja i uległość. Może to być sensacja oparta na biczach, wiosłach, chłostach i kołnierzykach. Może być także psychologiczna – jeden partner ma władzę nad drugim. A dla niektórych jest to trochę jedno i drugie.

Powszechnie błędnym jest przekonanie, że ból lub upokorzenie muszą być w to zaangażowane. Jednym z najważniejszych aspektów wymiany D/s jest szacunek. Kiedy ktoś nie czuje się całkowicie doceniony i szanowany poza sypialnią, nie jest zabawnie udawać, że nie szanuje się go w łóżku. BDSM powinno zawsze być grą – nawet jeśli jest to poważna i intensywna scena z biczami i łańcuchami.

Jeśli czujesz, że nie możesz odrzucić zaproszenia seksualnego partnera w prawdziwym życiu, relacja wymiany władzy nie jest świetnym pomysłem. Aby odkrywać BDSM, nie musisz być w związku. Jeśli czujesz się swobodnie, rozmawiając z kumplem, czujesz się przez niego szanowany i chcesz odkryć dynamikę władzy, możesz w to wchodzić!

Skrzywdź mnie jeszcze raz

(S)adyzm & (m)asochizm to wykwitne wariacje na temat tortur! Sadysta to osoba, która lubi zadawać ból partnerowi. Czasami obejmuje to również upokorzenie, ale nie zawsze. I odwrotnie, masochista jest – zgadłeś – kimś, kto lubi być odbiorcą tortur.

Jeśli jesteś ciekaw odkrywania S&M, zdecydowanie zacznij od małych spraw i wchodź w to powoli. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, gra temperaturowa to świetny sposób na eksperymentowanie z odczuciami bólu. Spróbuj na przemian skłonić partnera do biegania po kostkach lodu i chlapać go gorącą wodą. Sprawdzaj regularnie, jak się czuje. Aby jeszcze bardziej zwiększyć odczuwanie temperatury, spróbuj użyć wibratorów szklanych lub kamiennych – chłodzący i grzejących na przemian. Dodatkowe punkty za zasłonięcie oczu partnera.

Hasło bezpieczeństwa i bezpieczny seks

Mam nadzieję, że zrozumiałe jest, że bezpieczny seks jest niezwykle ważny podczas odkrywania BDSM, ale co z hasłami bezpieczeństwa? Bezpieczne słowa są kluczowe we wszystkich aspektach BDSM i mogą być osobiste lub klasyczne. „Żółtego” można użyć, gdy potrzebujesz zwolnić tempo i sprawdzić, a „czerwonego” można użyć, gdy potrzebujesz zatrzymać całą aktywność seksualną. Możesz jednak wybrać coś dla siebie! Może coś w stylu „masła orzechowego” lub „helikoptera” bardziej pasuje do Twojego stylu.

Nie bój się używać haseł bezpieczeństwa – są tam z jakiegoś powodu! Nie ma absolutnie nic złego w ich używaniu, a zapewniają one przestrzeganie twoich granic.

Wyczucie czasu jest kluczowe

W BDSM istnieje wiele różnych rodzajów zmysłowych wymian, więc poświęć trochę czasu na omówienie, w jaki sposób chcesz rozpocząć odkrywanie tego świata.

Są sceny, w których grasz zgodnie z zasadami BDSM tylko podczas seksu. Te aspekty nie opuszczają sypialni. Świetnym pomysłem może być wyraźny rytuał oznaczający początek i koniec tych scen, na przykład dodawanie i zdejmowanie kołnierza lub bransoletki.

Możesz także chcieć wprowadzić zasady BDSM we wszystkich aspektach życia – niezależnie od tego, czy jesteś w sypialni, czy w sklepie spożywczym.

Jakkolwiek i gdziekolwiek chcesz eksplorować świat BDSM, zależy od ludzi zaangażowanych w to. Możesz wybrać aspekty, które lubisz, a swoimi zainteresowaniami możesz szafować bez przerwy. Spędź trochę czasu na nauce swoich potrzeb, granic i sprośności i ciesz się szeroką ofertą świata BDSM!

1 comment

Comments are closed.