Najlepsze sex randki w Polsce
Zarejestruj się
Najlepsze Sex Spotkania. Dołącz
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Sex spotkania - lubimy seks i nie wstydzimy się tego.

Stres przed pierwszym sex spotkaniem w realu jest jak najbardziej realny. Przeczytaj nasze porady na temat tego, czego unikać i na czym się skupić, pozwoli Ci to na spokojnie podejść do gorącego seks spotkania, do którego dojdzie już wkrótce.

seks spotkania

Patrz w oczy!

Seks jest seksowny, gdy jest intymny, a kontakt wzrokowy podczas seksu jest elementem niezbędnym dla epickiej nocy.

seks spotkania

Kobiety są szalone!

Kobiety jarają się na myśl o seksie pod prysznicem, w kuchni czy przy oknie. Warto czasami lekko zaszaleć.

seks spotkania

Wytrzymaj jeszcze trochę!

Gra wstępna może być nawet lepsza od seksu, jest jednak ona często zbyt krótka i kończy się zbyt wcześnie.

Temat seksu - lubiany przez wszystkich

Temat seksu - lubiany przez wszystkich

Seks od zawsze był tematem, który „kręcił” wszystkich, jednak wraz z nastaniem doby internetu, zmieniły się tendencje związane z seksem. Przede wszystkim - ludzie przestali się go wstydzić. Nikt się nie ukrywa ze swoimi pragnieniami seksualnymi, każdy wręcz próbuje manifestować swoją seksualność. Kobiety głośno mówią o tym, iż one też pragną dochodzić częściej, chcą mieć więcej do powiedzenia i nie chcą udawać, że je boli głowa. Można też zaobserwować zwiększającą się ilość mniejszości seksualnych, a wraz z potrzebą zwiększenia swojej tolerancyjności, różne odskoki od czegoś, co wydawałoby się być „nudne i normalne” przyjmujemy z pokorą. Z kolei osoby, które szukają seksu często szukają go właśnie na stronach typu portale randkowe. Można tam doszukać się osób o podobnych upodobaniach, można też znaleźć osoby, które będą szukały dosłownie tego samego, co w przypadku tematów tak delikatnych, jak fetysze, może być krępujące.

Szukanie podobieństw

Jak się umówić na sex spotkania?

O ile łatwiej będzie Wam się kleiła rozmowa podczas sex chat, jeżeli będziecie wiedzieć, że osoba lubi świntuszyć w podobny sposób? Każda rozmowa na portalach erotycznych, każde wysłane zdjęcie i masa podtekstów ma zakończyć się jednym - sex spotkaniem. Gdy postanawiają o tym dwie dorosłe osoby - nie ma w tym absolutnie nic złego. Wiadomo, zwariowane tempo, brak czasu na wysiadywanie godzinami na nieodpowiednich randkach, a może też przykre przykłady z przeszłości prowadzą do jednego - ludzie są bardziej świadomi co lubią w seksie i tego, czego się doszukują w partnerach. Innymi słowy - co ich kręci zarówno w tej innej osobie, jak i seksie samym w sobie.

Co się liczy?

Erotyka jest tu pomocna

Czego chcą i czego szukają ludzie w łóżku? Jakby smutne nie wydawało by się być to stwierdzenie - mężczyźni są trochę „prostsi” w obsłudze. Jeżeli chodzi o kobiety - sprawa nieco się komplikuje. Zaczynając od tego, że kobiecy orgazm to coś prawie że „mistycznego”, a kończąc tym, że czasami do tego, żeby kobiecie było bardzo, ale to bardzo dobrze, wcale nie jest potrzebny orgazm. A teraz proszę Panów zadać sobie pytanie - czy wiecie na pewno, co sprawia, że kobieta przenosi się do innego świata pełnego doznań? I jeżeli odpowiedzieliście z pewnością w głosie „oczywiście”- mylicie się, i to bardzo. Większość informacji pozyskujecie pewnie ze wszystkim znanego źródła jakim jest internet i filmy pornograficzne. I choć są one pewną formą edukacji seksualnej, często to, co widzimy na ekranach jest tam wyłącznie dla show, a kobiety z tego czerpią śladowe ilości przyjemności.

Zdaniem użytkowników

seks spotkania

Seks spotkania lubię i często się na nie umawiam - w ten sposób polepszam swoją samoocenę.

Elżbieta, 33 lat, · Gdańsk
seks spotkania

Randki i sex spotkania to coś, co kręci mnie i mojego faceta. W ten sposób szukamy chętnych do trójkątów.

Alicja, 26 lat · Koszalin
seks spotkania

Nudzisz się i jest Ci smutno? Moja rada - wyszukaj sobie chętnych na sex spotkanie. Mi zawsze to poprawiało humor.

Krzysiek, 31 lat · Zakopane
seks spotkania

Na początku nie byłem pewien jak zacząć, a z czasem coraz łatwiej przychodziły mi sex randki. Teraz uważam się za eksperta.

Damian, 36 lat · Suwałki

Kilka porad na koniec

seks spotkania

Gra wstępna rzeczą świętą!

Poświęć trochę więcej czasu na pieszczoty i grę wstępną i flirt. Tak, brzmi to banalnie. Ale nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo to działa na kobietę. Pocałunki i dotyk jest cholernie ważny po to, żeby się upewnić, że kobieta jest gotowa na seks. Mieszanka gorącej pasji i delikatnych pocałunków może kobietę doprowadzić do szału - w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie pozwól kobiecie wierzyć w to, że faceci stali się niecierpliwi i samolubni w igraszkach miłosnych.

seks spotkania

Wydawaj odgłosy!

Nie, nie mówię o tym, że facet ma muczeć jak krowa podczas stosunku. Chodzi o to, iż od kobiet się oczekuje różnych odgłosów i dźwięków, kiedy to od mężczyzny rzadko się usłyszy coś mimo jęknięcia na koniec. Gdy mężczyzna dyszy i lekko posapuje, pokazuje to jak bardzo jest zaangażowany w stosunek i jak mu jest dobrze, co nakręca kobietę jeszcze bardziej.

seks spotkania

Rączki do dzieła!

Używaj rąk i pocieraj łechtaczkę podczas uprawiania seksu. Większość kobiet nie potrafi niestety osiągnąć orgazmu bez stymulacji łechtaczki, tak więc warto wypróbować pozycje seksualne, które pozwolą partnerowi łatwo stymulować łechtaczkę partnerki. Kobiety lubią dziwny, szorstki seks, a mężczyźni często trzymają się waniliowego i słodkiego seksu. Laski uwielbiają być klepane po pupie, lizane po udach, gorąco im się robi na myśl o przewiązanych dłoniach czy sprośnych słówkach szeptanych im do ucha podczas seksu.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.