Najlepsze sex randki w Polsce

Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Czym jest seks randka i jak się do niej przygotować?

W dzisiejszych czasach randki online, szczególnie sex randki, to najbardziej konwencjonalny sposób zawierania znajomości. Możemy dobrać partnera według określonych przez siebie kryteriów, zainteresować itp. Czym jest sławetna sex randka? Czytaj dalej, a się dowiesz.

seks czat

Te hormony…

Hormon który utrudnia kobietom „nie przywiązanie się” do potencjalnego partnera już po pierwszej nocy to oksytocyna. Być może to właśnie ona sprawia, iż kobiety często nie potrafią się wyłącznie „zabawić”.

seks czat

Problemy z liczbami

Oczywiste jest to, że nie ma dobrej odpowiedzi na pytanie „po ilu randkach mam iść z kimś do łóżka”. Dla każdego może to być zupełnie inna liczba. Ważne jest to, żeby nie skupiać się na tym, co mówią Wam ludzie, znajomi, czasopisma czy inne.

seks czat

W poszukiwaniach

Czasami po prostu wiemy, czy to jest właśnie „ta” osoba, kiedy indziej seks jest nam potrzebny wyłącznie do tego, żeby zeszło nam ciśnienie. Tak czy inaczej, randki są wspaniałą rzeczą i warto ich mieć jak najwięcej, dopóki nie znajdziemy odpowiedniego partnera na stałe.

Czym jest randka?

Czym jest randka?

Jak nam mówi internetowa encyklopedia, Randka (z franc. rendez-vous (d'amour) – to umówione spotkanie (miłosne)) – spotkanie dwóch osób mające na celu nawiązanie lub rozwinięcie znajomości, inicjowane z zamiarem stworzenia lub umocnienia relacji emocjonalnych, seksualnych lub małżeńskich pomiędzy uczestniczącymi w randce osobami. W szerszym znaczeniu randką będzie także każde spotkanie osób, które łączą tego rodzaju relacje. Sposobów na umówienie się na randkę jest multum. Od umówienia się ze świeżo poznanym trenerem na siłowni, ustawioną przez znajomych randkę w ciemno (chyba każdy z nas ma wsród znajomych tę jedną zakochaną i idealną parkę, która martwi się o to, że do teraz jesteśmy samotni), przez różnego rodzaju speed dating, aż po aplikacje i portal randkowy

Idealna (sex) randka

Idealna (sex) randka

Jeżeli jednak jesteśmy wytrwali, w końcu umawiamy się na wymarzoną randkę. Jest super, dobrze nam się rozmawia, dosłownie czujemy naelektryzowane powietrze, czujemy ten dreszczyk emocji, ale po głowie chodzi nam jedna myśl. Czy mamy iść do łóżka już po pierwszej randce? Wiele jest artykułów na temat tego, na ile randkach wypada się udać z potencjalnym partnerem przed zaciągnięciem go do łóżka. Jedni twierdzą, że warto czekać do jakiejś określonej liczby spotkań, aż dojdzie do sex spotkania, inni - że trzeba czekać aż do momentu „obustronnego związku na wyłączność”. Z tym drugim trudno jest się zgodzić. Po pierwsze dlatego, że nikomu w naszych czasach nie chce się tak długo czekać - jesteśmy cholernie niecierpliwi. Po drugie - po co czekać, jeżeli dwie osoby tak bardzo się na siebie nakręcają? Seks jest ważny, a seks w związku jeszcze ważniejszy.

Różnice między kobietami i mężczyznami

Różnice między profilami randkowymi

Jeżeli spotykamy osobę, z którą dobrze nam się rozmawia, lubimy swoje towarzystwo nawzajem, a do tego nasz seks sprawia, że na samą myśl o nim mamy ciarki na ciele, to nie ma co czekać do dwunastej randki, lepiej korzystać już teraz! Co jednak ważne jest rozumieć, to fakt, iż mężczyźni i kobiety inaczej postrzegają seks. Kobiety niestety często nie potrafią oddzielić uczucia zakochania od mechanicznej penetracji. Nie mowię, iż „mechaniczna penetracja” oznacza 0 uczuć i suchy seks. Chodzi o to, że mężczyźni mogą świetnie się bawić w łóżku, ale nie uważać tego „związku” za coś poważnego. I prawdą jest to, że mężczyźni lepiej odróżniają seks sam w sobie od związku. Prawdą niestety też jest to, że łatwiej im przychodzi zmiana partnerek z dnia na dzień - dziś sypiam z jedną, jutro już z inną, nie pamiętając o tej pierwszej.

Zdaniem użytkowników

sex_randki

Czy wierzyłam w to, że można się umówić na udaną sex randkę przez internet? Absolutnie nie. Jednak zmieniłam zdanie po zarejestrowaniu się na stronie. Teraz korzystam z niej wtedy, kiedy czuję się samotna.

Olga, 33 lata · Wrocław
sex_randki

Faceci lubią seks. Wszyscy lubią seks. W randkach online podoba mi się to, że mogę nie owijać w bawełnę i nie wstydzić się tego, co mnie kręci, bo o to właśnie chodzi.

Tomek, 37 lat · Suwałki
sex_randki

Seks randki odstraszają jeszcze wiele osób. Nie ma sensu trzymać się tego przekonania. W XXI wieku powinniśmy być bardziej otwarci na tego typu sposób nawiązywania znajomości.

Katarzyna, 34 lat · Kraków
sex_randki

Pracuję, chodzę na siłownię i sporo czytam, dlatego sex randki przez internet są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Są szybkie, klarowne i nie trafiła mi się ani jedna słaba randka.

Paweł, 28 lat · Łódź

Ciekawostki o seks randkach

sex randki

Daj sobie trochę czasu

Piszecie ze sobą już od jakiegoś czasu, jednak w miarę wzrostu temperatury waszych rozmów, same wiadomości tekstowe nie wystarczą. Spotykanie się, rozmowy na żywo, dotyk, pocałunki, flirt i wszystko, co tylko możesz nazwać grą wstępną będą ostatecznym wyznacznikiem tego, czy „coś z tego będzie”, czy też nie. Gra wstępna jest inna dla każdego z nas, a rozmowa to dobry start na ugruntowanie jej. Rozkoszowanie się kieliszkiem wina lub obejrzenie seksownego filmu, to świetny sposób na oderwanie umysłu od zbytniego napięcie i stresu, którego możesz doświadczyć w związku z początkiem znajomości. Nie spiesz się, poznawaj siebie i baw się dobrze.

sex randki

Wybierz odpowiedni strój

Jeżeli kręcą go przebieranki, przebierz się za kobietę-kota lub załóż spódniczkę wyglądającą jak mundurek szkolny. Jeżeli lubuje się w ostrzejszych tematach, najlepszym strojem będzie lateksowy kombinezon, albo kabaretki. Bądź kreatywna! Celem jest nie tylko noszenie czegoś, co spodoba się twojemu partnerowi seksualnemu, ale także wybór czegoś, co sprawi, że poczujesz się komfortowo. Nic nie jest bardziej seksowne niż ktoś, kto jest pewny siebie! Inną ważną rzeczą, o której wiele osób zapomina, jest noszenie czegoś, co łatwo zdjąć. Jeżeli ściągnięcie gorsetu będzie potrzebowało pracy przynajmniej 3 osób - lepiej zostaw go w domu.

sex randki

Bądź proaktywny, będąc bezpiecznym

Konieczne są środki ostrożności dla osób, które dość często zmieniają partnerów. Środki ostrożności zapewnią ci zdrową przyszłość i zabroni niechcianym gościom wejścia na scenę za 9 miesięcy. Regularne testy na choroby przenoszone drogą płciową oszczędzą obu stronom bólu głowy. Jeśli jesteś wystarczająco dojrzały, aby wziąć udział w spotkaniach dla dorosłych, jesteś wystarczająco dorosły, aby porozmawiać o testach na choroby jeszcze przed spotkaniem. Nie wierz jednak we wszystko, co ci się mówi i nie zapomnij o prezerwatywie.

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.