Najlepsze sex randki w Polsce

Zarejestruj się
Zarejestruj się za darmo!
Zarejestruj się za darmo!
Prawie koniec
Jestem
  • Mężczyzną
  • Kobietą
  • Parą
Szukam
  • Mężczyzn
  • Kobiet
  • Par
Prosimy podać swój wiekData urodzenia (Nie można będzie zmienić później)
Prosimy o podanie swojego adresu e-mailTwój e-mail nie będzie widoczny innym użytkownikom
Czy chcesz otrzymywać powiadomienia o specjalnych ofertach?
Prosimy o podanie hasła

Sex anonse - jak je pisać?

Ogłoszenia towarzyskie i sex anonse są idealnym sposobem na poznanie sex partnera. Jak je tworzyć?

Te hormony…

Mniej znaczy więcej!

Idealna długość pierwszej wiadomości, to 61-69 znaków. Takie wiadomości mają największą szansę na uzyskanie odpowiedzi!

seks czat

Kiedy mam pisać?

Najlepiej jest napisać pierwszą wiadomość w godzinach 21-23. To idealny czas na upolowanie chętnych na więcej ;)

seks czat

Pora roku ma znaczenie!

Z badań wynika, iż aż wiosną ludzie są aż o 34% bardziej skłonni do nawiązania nowych znajomości!

Czym jest randka?

Jak powinnny wyglądać sex anonse?

Stworzenie profilu na portalach randkowych może się wydawać trudne, jednak tak naprawdę chodzi tu o przedstawienie się w sposób, który sprawi, że ludzie będą się chcieli dowiedzieć o Tobie więcej. W jaki sposób stworzyć profil randkowy, ażeby wszystkie fajne laski chciały się z Tobą umówić jeszcze dziś? Po pierwsze - nie zostawiaj pustych pól. Dużym błędem wielu osób przy zakładaniu profilu jest pomijanie niektórych rzeczy, jak na przykład weryfikacja konta. Jeśli możesz utworzyć na stronie nazwę użytkownika - zrób to. Jeśli możesz zamieścić maksymalnie 7 zdjęć - właśnie tyle zamieść. Z badań wynika, iż osoby, które mają zamieszczony opis w profilu, otrzymują aż 28% więcej wiadomości, weryfikacja zdjęć podnosi szanse na otrzymanie wiadomości aż o 73%. Warto więc korzystać ze wszystkich funkcji, które oferuje portal Erodate.

Idealna (sex) randka

Sex anonse i największe błędy użytkowników

Błędem wielu osób, umieszczających swoje darmowy sex, jest mówienie o nich na swoim profilu (zwykle w negatywny sposób). Mówiąc coś w stylu: “Żadne inne sex anonse nie przyniosły efektów, a więc jestem tutaj” albo “Anonse sex nie są dla mnie, ale mam ochotę na spotkanie się z kimś” zmniejszasz do minimum swoje szanse na spotkanie kogoś, z kim możesz się umówić na randkę. Zamiast takich tekstów skup się lepiej na tym, czego szukasz, albo na tym, z jaką osobą chcesz się spotkać. Umieszczając seks ogłoszenia warto jest napisać coś w stylu: “Szukam kogoś, z kim można spędzić piątkową noc” albo “uwielbiam sprośny humor”. Dzięki temu osobie przeglądającej Twój profil łatwiej będzie zrozumieć Twoje zamiary.

Zdaniem użytkowników

seks czat

Wrzucam tu swoje sex anonse, żeby poznać chętnych na gorącą przygodę i się tego nie wstydzę, bo seks lubię.

Madzia, 42 lata, Bydgoszcz
seks czat

Pisałem tu z setkami kobiet z całej Polski i z niektórymi umawiałem się nawet na seks. Są tu same fajne laski.

Bartek, 22 lata, Katowice
seks czat

Sex anonse? Tak, zamieszczam tu je i w ten sposób poznaję i umawiam się ze świetnymi kolesiami.

Iwona, 31 lat, Bytom
seks czat

Chętnie poznam każdą gorącą dziunię, ważne, żeby jej seks ogłoszenia były czytelne i zrozumiałe.

Andrzej, 29 lat, Warszawa

Ogłoszenia towarzyskie a zdjęcia - jakie wybrać?

sex randki

Selfie

Najwięcej szansy na otrzymywanie wiadomości i polubień przyniesie Ci idealne selfie. Formuła na idealne selfie jest dość prosta - spójrz prosto w kamerę z ładnym uśmiechem, stań w naturalnym świetle, ułóż ładnie włosy i wybierz naturalne tło, jak na przykład ściana. Jeśli chodzi o faux pas zdjęć, to są to przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne, czapki i kamienne twarze na zdjęciach. Nie wyglądasz na nich tajemniczo - wyglądasz na nich źle.

sex randki

Ujęcie całego ciała

Kobiety najczęściej kłamią na temat swojego wieku i wagi, podczas gdy mężczyźni kłamią najczęściej na temat swojego wzrostu i wagi. Jeśli do seks ogłoszenia dorzucisz zdjęcie całego ciała - wzbudzisz zaufanie osób przeglądających Twój profil. Wrzucając takie zdjęcie przecież trudniej jest Ci kłamać! Nie zapomnij, że takie zdjęcia muszą być aktualne i powinny przedstawiać Cię w jak najlepszym świetle.

sex randki

Zdjęcie typu lifestyle

Trzecie zdjęcie to okazja na pokazanie Twojego codziennego życia. To zdjęcie powinno odzwierciedlać Twoje hobby i zainteresowania. Może być to na przykład zdjęcie w koszulce Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej, albo też może przedstawiać Ciebie wspinającego się w górach. Takie zdjęcie pomoże niekiedy w przełamaniu lodów, gdyż przeglądający profil będą w stanie zadać Ci pytanie na temat właśnie tego zdjęcia!

Erodate blog. Opowiadania erotyczne

Blog Erodate.pl to najbardziej ekscytujące opowiadania erotyczne w sieci. Nasze sex opowiadania zabiorą cię w podróż do podniecającej krainy nowych doświadczeń seksualnych.