Wersja mobilna

Umów się na seks randki – na dowolnym urządzeniu!

Jesteś w drodze? Nie musisz rezygnować z całej zabawy. Wersja mobilna portalu Erodate sprawi, że będziesz mógł umówić się na seks randki w dowolnym czasie i miejscu, na dowolnym urządzeniu. Z usług naszego serwisu możesz korzystać na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym, wszędzie tam, gdzie jesteś. Nie trać kontaktu – umówienie się na sex randki nigdy dotąd nie było aż tak łatwe!

Erodate wersja mobilna

Jak wejść na wersję mobilną?

Wersja mobilna Erodate.pl jest prosta w obsłudze. Aby w nią wejść, należy po prostu wpisać adres www.erodate.pl w oknie dowolnej przeglądarki na swym urządzeniu. Automatycznie dostosujemy nasz portal randkowy do twojego urządzenia. Gotowe? Teraz możesz się zarejestrować w serwisie lub, jeśli jesteś już naszym użytkownikiem, zalogować się, wpisując swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło. Po zalogowaniu nawigacja odbywa się poprzez dotknięcie przycisku z menu, w prawym górnym rogu ekranu. U góry znajdziesz też kilka wygodnych przycisków, umożliwiających łatwe wyszukiwanie, przeczytanie odebranych wiadomości, sprawdzenie, kto oglądał twój profil, zezwolenia na przeglądanie sekretnych zdjęć i inne funkcje.

Wersja mobilna zapewni Ci korzystanie z najpopularniejszych funkcji naszego serwisu w przyjaznym dla twojego urządzenia formacie

  • Sprawdź odebrane wiadomości i wysyłaj własne
  • Sprawdź profile użytkowników
  • Obejrzyj zdjęcia
  • Sprawdź, kto oglądał twój profil
  • Zamieść zdjęcia bezpośrednio z twojego telefonu
  • i wiele więcej!

Zachowanie poufności

Wersja mobilna naszego serwisu jest równie bezpieczna, co wersja regularnej. Ciesz się możliwościami największego w Polsce serwisu randkowego dla dorosłych – jest łatwy w obsłudze i godny zaufania.