Dołącz do Erodate!

Zarejestruj się teraz

Wersja mobilna

Umów się na sex randkę – na dowolnym urządzeniu!

Jesteś w drodze? Nie musisz rezygnować z całej zabawy. Dzięki wersji mobilnej serwisu Erodate możesz umówić się na randkę w dowolnym czasie i miejscu, na dowolnym urządzeniu – z usług naszego serwisu możesz korzystać na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym. Pozostawaj zawsze w kontakcie – znalezienie użytkowników z twojego miasta i umówienie się na randkę nigdy dotąd nie było aż tak łatwe!

Jak wejść na wersję mobilną?

Tak jak zwykle, po prostu wpisz www.erodate.pl w oknie dowolnej przeglądarki na swym urządzeniu, a my automatycznie dostosujemy do niego naszą stronę internetową. Teraz możesz się zarejestrować w serwisie lub, jeśli jesteś już naszym użytkownikiem, zalogować się, wpisując swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło. Po zalogowaniu nawigacja odbywa się poprzez dotknięcie przycisku z menu, w prawym górnym rogu ekranu. U góry znajdziesz też kilka wygodnych przycisków, umożliwiających łatwe wyszukiwanie, otwarcie odebranych wiadomości, sprawdzenie, kto oglądał twój profil lub sprawdzić zezwolenia na przeglądanie sekretnych zdjęć.

Korzystaj z najpopularniejszych funkcji naszego serwisu w przyjaznym dla twojego urządzenia formacie

  • Sprawdź odebrane wiadomości i wysyłaj własne
  • Sprawdź profile użytkowników
  • Obejrzyj zdjęcia
  • Sprawdź, kto oglądał twój profil
  • Zamieść zdjęcia bezpośrednio z twojego telefonu
  • i wiele więcej!
  • Zachowanie poufności

    Korzystanie z mobilnej wersji naszego serwisu jest równie bezpieczne, co korzystanie z wersji regularnej. Ciesz się możliwościami największego w Polsce serwisu randkowego dla dorosłych – jest łatwy w obsłudze i godny zaufania.