Opowiadania erotyczne – dla tych, którzy posiadają wyobraźnię

Opowiadania erotyczne przeniosą cię do świata seksu

Opowiadania erotyczne są doskonałym sposobem na pobudzenie zmysłów. Pozwalają ci na pewien czas przenieść się do świata jego bohaterów i przeżyć razem z nimi chwile rozkoszy. Niektórzy wolą oglądanie zdjęć lub filmików wideo, sądząc zapewne, że słowo pisane nie zadziała na nich tak, jak to mogą zrobić materiały audiowizualne. Każdy oczywiście ma prawo wyboru, ale chcielibyśmy jednak obalić ten mit. Czy naprawdę jest tak, że tylko widok nagich piersi i innych części ciała nas podnieca? Oczywiście, że nie, nic bardziej mylnego. Czytając opowiadania erotyczne musimy sobie wszystko wyobrazić, a to wyobraźnia jest największym afrodyzjakiem. Poza tym, możemy sami brać udział w tworzeniu sex opowiadania – to, jak wyobrazimy sobie jego bohaterów będzie się z pewnością różniło od tego, jak tych samych ludzi wyobraziłby nasz sąsiad, gdyż nadamy im te cechy, które najbardziej nas podniecają – cechy naszych partnerów lub cechy naszych kochanków idealnych.

Opowiadania erotyczne uczą

Sex opowiadania mogą też być doskonałą okazją, by zaglądnąć do sypialni innych (cóż z tego, że wymyślonych przez pisarza) osób i nauczyć się od nich czegoś nowego. Erotyczne opowiadania zazwyczaj obfitują w szczegóły, dlatego można z nich się dowiedzieć nie tylko tego, jak wzbudzić pożądanie, jak zabrać się do seksu analnego i jakie sztuczki można wykorzystać przy robieniu minetki, ale też tego, jakie doznania nasze działania mogą wywołać u naszych partnerów. Chociaż nie są napisane w formie porad dla kochanków, można się wiele od nich nauczyć.

Zdecydujcie się na coś nowego

Opowiadania erotyczne są też dobrym sposobem na wypróbowanie czegoś nowego. Mogą również przekonać do tego naszych partnerów – sex opowiadania potrafią zachęcić do wypróbowania seksu analnego, świntuszenia na czacie, imprezy swingersów czy lekkiego BDSM. Poza tym, wspólne czytanie sex opowiadania może okazać się doskonałą grą wstępną. Przekonaj się, jaką namiętność może w was wzbudzić zwykła z pozoru historia o seksie zupełnie nieznanych, ba, nawet nieistniejących osób. To nie bajki na dobranoc, chociaż takie opowiadania erotyczne z pewnością spowodują, że wkrótce znajdziecie się w łóżku…lub w plenerze, na parkingu, czy nawet przymierzalni w galerii handlowej…