Mam male doswiadczenie bo stosunkowo krotko jestem na ERO ale przez ten miesiac dzieki ERO przezylem codowne chwile, a WY?

Komentarze (9)
napisał  

#9 Darku sam stwierdziles ze przychodza tu rozne osoby ERO to jest erotyczny portal i chyba latwiej sie komunikuje . Szukamy tu chwilowek romansow i milosci. Czy nam sie uda zalezy od nas i oczywiscie farta .Wiec zycze powodzenia a mysle ze znajdziesz tu czego szukasz , a jak nie to przynajmniej sie pobawisz

sty 03, 2009 23:11

,

#8 Marek z pewnością Ero pomaga w nawiązywaniu kontaktów... Jednak nie jestem do końca pewien, czy aby wszystkich jego rodzajów... Tych moich na pewno tak:) Jak wszędzie i tu są różni ludzie, ale dla tych na poziomie warto tutaj być:) Pzdr

sty 03, 2009 22:18

,

#7 Darek szukamy i na szczscie znajdujem a Ero mysle ze nam pomaga

sty 03, 2009 17:37

,

#6 Ja jestem na Ero bardzo krótki okres czasu... Znalazłem dwie, trzy osoby z którymi można sensownie wymieniać wiadomości... Sytuacja ze spotkaniami wygląda troszkę inaczej, jednak tak naprawde wg. mnie nie powinno być pośpiechu... A stare dobre przysłowie mówi: szukajcie a znajdziecie:) POzdrawiam Was wszystkich bardzo gorąco:)

sty 02, 2009 22:12

,

#5 tak a tutaj na forum masz napisales ze z jedna sie umuwiles w saunie ale byla brzydka nie tak jak na fotce i naszczescie do niczego nie doszlo napisales to w temacie BLINDE DATE i jeszcze to spotkanie w mikolowie co cie do domu nie wpuscila marku to zastanow sie moze z toba jest cos nie tak a nie z tymi kobietami rzeczywiscie cudowne doswiadczenia

sty 02, 2009 17:47

,

#4 Franc a myslisz ze skoro mam po 40-ce to juz zadna dziewczyna mnie nie chce? W ciagu tego miesiaca 2 razy w saunie na milutkie spotkanko sie umowilem I nie zaluje Moze z litosci nad biednym czterdziestolatkiem a moze ..... sam sie wiem tez nie rozumiem dlaczego :-)))

sty 02, 2009 17:35

,

#3 nieeeeeeeeee ty chyba placisz za spotkania ze sie z jakokolwiek kobieta umuwiles

sty 02, 2009 16:39

,

#2 mysle ze masz racje ale wsrod tech bajkopisarzy nie mozna wylowic normalne znajomosci ? Nie miales takiej juz sytulacji?

sty 02, 2009 16:34

,

#1 strasznie duzo tu bajkopisarzy

sty 02, 2009 16:08

,