... Agnieszki Osieckiej: A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, bardzo się męczą, męczą przez czas długi, co zrobić, co zrobić z tą miłością. On już je widział, on zna te dziewczyny, z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same, on już słyszał o życiu złamanym. Ona już wie, już zna te historie, że żona go nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią, ona na pamięć to umie. Jakże o tym zapomnieć, jak w pamięci to zatrzeć, lepiej milczeć przytomnie i patrzeć. Czy te oczy mogą kłamać ?Chyba nie. Czy ja mógłbym serce złamać itp. ? Gdy się farsa zmienia w dramat, nie gnam w kąt. Czy te oczy mogą kłamać - ależ skąd. A gdy się czasem w życiu uda, kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach. Kąt wynajmują gdzieś u ludzi i łapią, i łapią trochę szczęścia. On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami, co wracają nad ranem nie same, woli ciszę z radzieckim szampanem. Ona już ma , już ma taką pewność, o którą wszystkim wam chodzi, zasypia bez żadnych proszków, wino w lodówce(...)

Komentarze (6)
napisał  

#6 Poetycki poranek... hehe... niech będzie. A ja jestem, proszę Pani, na zakręcie I nie jestem gotowy, proszę Pani Na te Pani dobre chęci... Pani mówi o przyszłości Pani mi czary i mary A mnie, proszę Pani, się wydaje To wszystko nie do wiary... Pani, Ty sama jesteś na zakręcie Dobrze wiesz jakie są realia A Twoje życie, niczym jak moje Kolebie się niczym balia... P.S. Moja parafraza innego tekstu A.Osieckiej

sty 09, 2018 08:33

,

#5 Marcysiu, widzisz ja mam z ero stosunek... przerywany ;) Do jutra jeszcze łażę. Potem znów przerwa. Staram się uniknąć uszkodzenia... mózgu :D

sty 09, 2018 07:15

,

#4 Ja też lubię, chociaż... różne rzeczy lubię ;)

sty 09, 2018 06:38

,

#3 Lubię 👍

sty 09, 2018 06:03

,

#2 Zbyniu spac nie mozesz ?

sty 09, 2018 01:25

,

#1 I wykonanie: https://www.youtube.com/watch?v=wV8HPYARyv0

sty 09, 2018 00:51

,