Sex ogłoszenia i świat intymnych doznań

Leżąc w łóżku obok ciebie mam oczy szeroko otwarte. Przekręcam się w twoją stronę, żeby móc obserwować jak śpisz. Wyglądasz tak spokojnie i atrakcyjnie. Kiedy patrzę na ciebie nie mogę przestać się uśmiechać. Myśli wędrują w mojej głowie. Pragnę tylko jednej rzeczy. Chcą poczuć ciebie w środku. Ręką sięgam do twoich bokserek i ostrożnie je opuszczam. Próbuję przy tym nie budzić cię, żeby twój penis był całkowicie bezbronny i wystawiony dla mnie. Oblizuję usta. Chcę żeby on w nich urósł. Przybliżam się. Podnoszę twojego kutasa lewą dłonią i całego biorę do ust. Jest mały i mięciutki. Cieszę się, że go mam. Tą samą ręką owijam palce wokół jąder i zaczynam ssać powolutku. Mój język buszuje starając się pokryć każdą część twojego fiuta. Pieszczenie penisa to wspaniała przyjemność. Czuję, jak zaczyna rosnąć więc zaczynam cię lizać z góry na dół. Słyszę jęki, które wydajesz. Kiedy rozpoczynasz reagować na cielesne doznania to cicho skamlesz,  później coraz szybciej. Teraz pociągam ustami trochę mocniej dopóki twój członek nie osiąga całkowitej erekcji. Słyszę jak jęczysz coraz głośniej więc wiem, że się rozbudzasz. Twoje ciało lubi to, co robią moje usta. Owinięte są wokół już bardzo twardego, tętniącego życiem członka. Nie chcąc cię całkowicie rozbudzić, odsuwam swoje usta i podciągam bokserki na stojącego fiutka. Starannie wysuwam się spod kołdry i pozwalam odpocząć głowie na poduszce. Włączam telewizor i pozwalam ci ponownie zasnąć głębokim snem. Zerkam na sex ogłoszenia w swoim telefonie, bo czasami mnie nakręcają te sprośne teksty. Nie mogę się jednak na niczym skupić.

Od sex ogłoszenia przechodzę do myśli o twoim penisie. To sprawia, że znowu mam wilgotne usta, jakby na samą myśl ciekła mi ślinka. Pragnę go, wydaje mi się, że go potrzebuję. Ponownie wślizguję się pod kołdrę i odkrywam, że twój penis skurczył się z powrotem. Nie mogę się  powstrzymać od uśmiechu. Ponownie moje usta pokrywają go całego. Jest głęboko w mojej buzi. Lewą dłonią zaczynam masować jądra. Słyszę cię kiedy moje usta zadowalają się na twoim członku. Odgłosy, które wydajesz są bardzo zmysłowe co mnie nakręca. Serce zaczyna mocniej bić. Kutas inauguruje coraz większe rozmiary i pulsuje. Wzdychasz coraz głośniej. Wiem, że jesteś zadowolony z tego co robię. Nie ruszasz się jednak, żeby nie zmieniać mojej pozycji. Wydajesz się być dość szczęśliwy pozwalając mi na prowadzenie tej gry i moim ustom na taką rozkosz. Moje ciało jest przepełnione lubieżnością i pożądaniem. Marzę o spróbowaniu twoich soków. Czuję ciepło, które mnie otula jak kocyk. Wyjmuję twojego fiuta z moich ust i wyglądam zza kołdry i widzę ciebie. Patrzysz się na mnie. Wspólnie uśmiechamy się do siebie. Ściągam kołdrę całkowicie z naszych ciał, żebyś teraz mógł podziwiać mnie jak robię ci dobrze. Na chwilę wracam myślami do sex ogłoszenia, właśnie tak się poznaliśmy.

Zaczynam zabawę od ściągnięcia bokserek w dół wzdłuż całego ciała. Najpierw jedna, potem druga nóżka uwalnia się z majteczek. Całuję twoją łydkę jak już jesteś całkowicie nagi. Ustawiam się pomiędzy twoimi nogami i zaczynam je całować kierując się do góry, do miejsca, gdzie moje usta pragną zostać. Liżę kutaska zaczynając od spodu, a potem owijam język wokół jego koniuszka.  Subtelnie smakuję tę malutką dziurkę na środku, z której spodziewam się twoich gorących soczystości. Znowu kieruję język ku dołowi podczas gdy trzymam go dłonią lewej ręki. Obchodzę się z nim tak, jakby to był delikatny i cenny prezent podarowany dla mnie od kogoś, kogo kocham. Językiem ponownie wędruję ku górze. Czekam tam teraz na pierwszą degustację. Będzie to zwiastun tego o co będę więcej błagać. Pozwoliłam żeby kropla preejakulatu wpłynęła do mojej buzi. Twój smak jest słodki, a ja pragnę go więcej.

Podczas gdy usta bawią się twoim dużym kutasem, czuję, że robię się gorąca i mokra między nogami. Jestem tak podekscytowana, że moja cipeczka zaczyna pulsować. Ona pragnie ciebie poczuć. Kontynuuję ssanie i lizanie twojej pały. Twoje jęki strasznie mnie kręcą i teraz echo wypełnia cały pokój. Ten dźwięk jest jak muzyka dla moich uszu. Odgłosy, które z siebie wydajesz powodują łaskotanie moich czułych punktów. Kiedy robię ci laskę, łapiesz mnie za głowę kierując moimi ruchami z prędkością i w kierunku jakim chcesz. Daje ci to największą przyjemność i silne doznania podniecenia. Masz ochotę uwolnić swój gorący, gruby załadunek, który teraz jest w mojej buzi. Chcesz żeby twoja sperma dotarła głęboko do mojego gardła niczym piękny wodospad. Robisz to przejmując kontrolę nade mną i uwalniasz swój ciężar. To nie jest mój plan, więc wyrywam się i znowu zanurzam w nim usta. Wydajesz jęk jakbyś był zawiedziony. Kiedy siedzę pomiędzy twoimi nogami, widzę wspaniałą erekcję przed sobą. Zastanawiam się, co zrobić dalej.

Twoje spojrzenie i wyraz twarzy błagają mnie, aby coś dokończyć. Moje własne pragnienia i pożądanie są u szczytu. Wszystko o czym mogę teraz myśleć to owinięcie warg wokół twojego twardego kutasa. Ślinka mi cieknie z podniecenia, a cipka pragnie być dotykana. Jestem przy twoim boku opierając się na rękach i kolanach. Nie miałam rozkraczonych nóg, tak jak ty byś tego chciał. Utrzymywanie kontroli to jest to co moje ciało tak bardzo pragnie i o co błaga. Przekładam włosy na drugą stronę twarzy tak, żebyś widział całą scenę. Powoli pochylam się nad wspaniałym prezentem, który jawi się przede mną. Zanim wezmę cię z powrotem, wyciągam język żeby móc zlizać choć kropelkę preejakulatu, która spoczywa na koniuszku twojego twardego fiuta. To jest już gwóźdź do trumny. Muszę ciebie mieć. Teraz. Tak jak obiecałeś. Twoje sex ogłoszenia, przez które cię poznałam, nie oszukały.

Bez wahania biorę go całego jakby dużym kęsem głęboko do przełyku. Czuję, że czubek twojego penisa dotyka moje gardło. Przytrzymuję go tam ssąc go intensywnie i powoli poruszam biodrami. Nasz seks bardzo mi się podoba. Podniecenie, które zanurzyło się głęboko w moich ustach, jest przytłaczające. Czuję, że moje słodkie soki zaczynają spływać swobodnie z dziurki między moimi nogami. Teraz wysysam twoje soki mocniej i szybciej, chcę cię smakować. Czujesz wibracje moich jęków wokół swojego koguta, co potęguje doznania jakie teraz przeżywasz. Gdy odsuwam głowę do tyłu i przygotowuję się znowu do obniżenia ciała, ty wkładasz dwa palce w moją nabrzmiałą, gorącą jaskinię. Zamaszystym ruchem wypycham biodra do przodu wkładając ciebie głęboko do środka. Kiedy pieszczę cię palcami i wyczuwam twój wzrok skupiony na moich ustach znowu zanurzam głęboko kutaska w gardle. Twoje pojękiwania są teraz naprawdę głośne. Zdaję sobie sprawę, że jesteś blisko orgazmu. Owijam palec wskazujący i kciuk wokół podstawy twojego koguta i mocno go ssę, każdy centymetr tej stojącej pały.

Domagam się tego; żądam każdej kropelki tego nektaru. Gładzę i ssę gorączkowo twoją laskę błagając o wypełnienie moich ust spermą. Nie potrafisz dłużej tego znieść. Wyciągasz palce z mojej mokrej szparki i kładziesz je na mojej głowie. Zmuszasz moją waginę, żeby spotkała się z twoimi biodrami. Kiedy pogrążasz się w moich gorących ustach uwalniasz gęstą i gorącą zawartość siebie. Przełknęłam spermę nadal cię liżąc i błagając żebyś oddał mi każdą kropelkę. Oblizując usta opadam na łóżko przy twoim boku. Uwielbiam sex ogłoszenia. Wiem, że zdarzają się różne historie, ale te sex ogłoszenia nigdy mnie nie zawiodły.