Portal randkowy i moja lesbijska miłość

Poznałyśmy się przez portal randkowy. Wszystkie trzy jesteśmy z Katowic i odkąd odkryłyśmy, że jesteśmy lesbijkami, regularnie uprawiamy seks. Widujemy się u siebie w mieszkaniach kiedy akurat nie ma nikogo w domu. Czasami mamy niewiele czasu dla siebie i musimy kochać się bardzo szybko ponieważ każda z nas ma męża. Zdajemy sobie sprawę, że niewierność nie jest powodem do dumy, ale uzależniłyśmy się od tego dreszczyku emocji.

Oto jak wyglądają nasze igraszki:

Jesteś zajęta rozpinaniem mojego paska. Całujesz mnie głęboko. Moje ręce chowają się pod twoimi blond włosami. Łagodny kęs na mojej szyi sprawia, że dostaję gęsiej skórki i jęczę podczas tej pieszczoty. Jej dłonie przebiegają teraz wzdłuż mojego ciała, z góry na dół mojej klatki piersiowej. Zaczyna rozpinać mi koszulę, ale nagle jej ręce stają w bezruchu kiedy dostrzega moje nagie sutki. Kończysz to, co ona zaczęła. Koszula spada na podłogę. Zdejmuję twoją koszulę przez głowę, a ty robisz to samo jej. Przyciągasz moją uwagę na nią na kilka chwil pocałunku podczas gdy zdejmujesz moje spodenki. Kończę rozbierać was obie. Jesteście w samej bieliźnie. Twoje palce delikatnie muskają linie zetknięcia ciała z bielizną.

Całowanie i podgryzanie twojego karku i delikatnej skóry jest cudowne. Kładę cię na łóżko. Wyginasz plecy w moją stronę więc mogę wyciągnąć dłoń i odpiąć ci biustonosz. Czuję ją za mną. Ona robi dokładnie to samo dla mnie. Obie kładą się na łóżku na swoich bokach. Opadam biodrami po obu stronach twojej talii i kontynuuję całowanie wzdłuż twoich piersi dopóki ona nie zanurza swoich dłoni w moje włosy. Tym razem robi to mocno. Moja głowa odchyla się do tyłu. W ten sposób daję upust swojej przyjemności. Znowu podgryza mój kark. Teraz robi to intensywniej. Wiem, że zostaną siniaki. Robi to samo na moim ramieniu. Siadasz, otulasz swoje ręce wokół moich bioder i zaczynasz podgryzać moją wrażliwą skórę na brzuchu i boczkach. Stękam i jęczę. Z sekundy na sekundę robię się coraz bardziej mokra. Myślę o wszystkich małych, okrągłych siniakach, które jutro zobaczę na swoim ciele. Przywołuję w myślach portal randkowy, na którym cię poznałam. Opisywałyśmy tam, że lubimy od czasu do czasu poczuć ból na własnej skórze.

Jej dłonie pochłaniają moje wielkie cycki i podniecone sutki. Dosięgam jej ciała i przyciągam trochę bliżej do siebie. Kładę drugą dłoń na tył twojej głowy. Mój dotyk sprawia, że patrzysz na mnie zdumiewająco. Ja przegryzam swoją wargę i natychmiast nachylam się do kolejnego pocałunku. Sięgam na dół do twoich majteczek. Odkrywam, że jesteś tak samo mokra jak ja teraz. Nasze łechtaczki są nabrzmiałe i chętne na kolejną dawkę cielesnych uniesień. Podnoszę palec do moich ust i patrzę ci w oczy. Zlizuję właśnie smak twojej cipki. Ona pochyla się nad moim ramieniem i mówi mi, że chce tego o czym ja przed chwilą myślałam. Kładę swoją dłoń na środek twojej klatki piersiowej i popycham cię żebyś opadła na łóżko. Obie patrzymy na ciebie z góry. Mamy teraz to samo w głowie: „Chcę usłyszeć jak dochodzisz.”

Czuję jak schodzi z łóżka. Przez kilka chwil jesteśmy tylko we dwie. Wpycham swoje biodra pomiędzy twoje uda siadając między nimi wygodnie. Owijasz swoje ramiona wokół moich i przyciągasz mnie do siebie jak najmocniej. Całuję, gryzę, liżę twoje ciało. Zatrzymuję się na moment przy twoich sutkach. Pozostawiam ślady po sobie po obu stronach twojej sylwetki. Ty wijesz się pode mną. Kiedy moje dłonie sięgają twoich bioder zsuwam z ciebie mokre majtki. W końcu nie stoją mi na drodze. Całuję wewnętrzną stronę twoich ud. Później, biorę to czego pragnę. Smakujesz nawet lepiej w moich ustach niż na moim palcu. Zanurzam się w twoich udach i przyciągam jak najmocniej się da. Mój język znajduje rytm, który ci się podoba, a biodra unoszą się z podniecenia. Każdy twój jęk sprawia, że pragnę cię jeszcze bardziej.

Przypomina mi się teraz jak pisałyśmy wspólnie ze sobą przez portal randkowy. Wszystkie sceny spełniają się właśnie w prawdziwym życiu. Scenariusz miałyśmy dopięty na ostatni guzik. Nareszcie czuję wasz zapach i smak. Kochamy się namiętnie i delikatnie. Strasznie mnie podnieca jak dotykasz mnie opuszkami swoich palców. Mam wrażenie, że dreszcz przeszywa całe moje ciało, a w twoim palcu jest niewidzialna siła, która zaprowadzi mnie do orgazmu jakiego jeszcze nigdy nie przeżyłam.

Czuję, że ona powraca na łóżko. Jest za mną. Jedną ręką głaszcze mnie po plecach, a drugą po biodrze. Rozkładam nogi. Wiem czego mogę się spodziewać. Jej dłoń sięga pomiędzy moje nogi aby dać mi rozkosz. Cicho zajęczałam będąc w tobie. Wyginam kręgosłup i odchylam lekko głowę do tyłu ponieważ czuję się rozpieszczana. Bezmyślnie wymsknęło mi się kilka przekleństw. Ta sytuacja lekko niszczy moje skupienie się na tobie. Jednak nie chcę się rozpraszać na długo. Powracam do lizania twojej cipki. Zaczynam mocniej cię pieścić żeby wynagrodzić ci ten moment przerwy. Pomimo to, jęczę robiąc ci dobrze ponieważ nie mogę się powstrzymać od uwalniania rozkoszy, którą czuję. Ona odnalazła takie samo tempo bzykania mnie jak ja ciebie. Jedną ręką na biodrze, a drugą na udzie. Od czasu do czasu, pochyla się nade mną żeby konsekwentnie ugryźć mnie w plecy i bok. Dostanę jeszcze więcej siniaków.

Czuję, że zbliżam się do orgazmu. Jednak znam siebie na tyle dobrze, że wiem abyś to ty doszła pierwsza. Całą swoją energię skupiam na tobie. Dobrze się przyglądam temu co sprawia, że mruczysz głośniej i rozkoszniej. Kiedy odkrywam to tajemnicze miejsce, ty zapewniasz mnie o nim kiedy mocniej ściskasz moją głowę. Gładzę dłońmi twój brzuch. Później twoje sutki. Zanim zdaję sobie sprawę, że już dochodzisz, twoje ciało daje mi znak. Wybuchasz głośniej niż kiedykolwiek. Twoje uda drżą po obu stronach mojej twarzy. Twój krzyk jest dostatecznie głośny więc dołączam do ciebie i jęczę bez zahamowań. Upadam na łóżko obok ciebie i łapię oddech. Po chwili spoglądam na ciebie i twój przebiegły uśmieszek. Obie chwytamy się o krawędzie łóżka. Przyciągamy ją do siebie i zaczynamy wspinać się na nią. Tylko jedna z nas jeszcze nie miała orgazmu dzisiejszego wieczoru. Z całą pewnością zasłużyła sobie na niego. Poza tym, cała noc jest jeszcze przed nami.

Mam nadzieję, że wkrótce na portal randkowy zarejestruje się kolejna piękność, która dołączy do naszego trójkąta miłosnego. Wiem, że tak się stanie. Właśnie dlatego uwielbiam ten portal randkowy.